Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Njirina 77 - Profil | St 12.12.2012 16:51:04

Z5 >> Měl jsem podobnej proutek min rok.. a chytalo se celkem v poho .a vetsinou stejne stači jen kousek vlasce vymotat a jen nastrahu zvedat nahoru a dolu ..např.nympha ....no uvidim třeba očka jeste zmenim :)

    Njirina 77 - Profil | St 12.12.2012 16:48:52

    Hugo Fisher >> Čekal sem kdo to napíše :D ne neni...ještě to trochu poopravim a dokončim :)

      NZ5 - Profil | St 12.12.2012 16:44:30

      Jiřin77 >> jirina 77 - 12.12.2012 16:15:06 >> Nechci Tě strašit, ale ty malý očka na feedrový špičce budou hned zamrzat.

        NHugo Fisher - Profil | St 12.12.2012 16:40:46

        Jiřin77 >> jirina 77 - 12.12.2012 16:15:06 >> to je srolovanej kondom, to nahore u rukojeti? :)

          Njirina 77 - Profil | St 12.12.2012 16:15:06

          Tak přidávám svůj výrobek-Dírkařský speciál :) :-D už se nemůžu dočkat :)

            NBlondak - Profil | St 12.12.2012 15:28:55

            elhierro >> Jak píšeš pěkná fotka .

              Nelhierro - Profil | St 12.12.2012 14:54:40

              Hugo Fisher >> Tak nad tím jsem nepřemýšlel, koupil jsem ho před třemi lety. :-) Ale je pravda, že třeba šedý vrták by tak nevynikl a fotka by zajímavá nebyla.

                NHugo Fisher - Profil | St 12.12.2012 14:52:20

                elhierro >> te fotce dava atmosferu i dobre zvolena barva vrtaku. :)

                  Nelhierro - Profil | St 12.12.2012 14:47:23

                  Hugo Fisher >> Jo jo, fotili jsme to letos v únoru na Lomečku. Nevím proč, ale ta fotka mne fascinuje. Kámoš pod vodou umí neuvěřitelné fotky. Teď mi ukazoval fotky se žralokama, byl na Kubě. Blázni, fotit se se žralokama a ještě na ně šahat. Bych měl hned naděláno v sucháči. :-)

                    NHugo Fisher - Profil | St 12.12.2012 14:45:03

                    elhierro >> stará, ale pořád dobrá. :)

                      Nelhierro - Profil | St 12.12.2012 14:42:52

                      Tak takto vidí ryby naše vrtáky. :-)

                        NGeorgino - Profil | St 12.12.2012 13:11:14

                        Mijon >> Jeseter je blb co sezere naprosto vsechno :-)

                          NMijon - Profil | St 12.12.2012 11:47:54

                          zdeko >> Ještě bych se chtěl zeptat, na co tam jeseteři nejvíc jdou(pelety, červi?) díky

                            Nelhierro - Profil | St 12.12.2012 11:47:36

                            ploticee >> Tady můžeš plkat večer, přes den je na dírkách krásně. Jen ať mrzne až praští a led vydrží až do března. :-) Komu dírky nevoní, je to jeho věc a může vyjet třeba na nějakou přehradu. Dnes ráno bylo na Orlíku nádherně a okouni spolupracovali slušně.

                              Nploticee - Profil | St 12.12.2012 9:19:50

                              Nesnášim zimu, fuj, fuj, fuj.! Teď si už pěkně mnou ručičky soukromé revíry že si na nás namastěj kapsičky:) Hold závislost je závislost a nic jiného nám nezbývá než jet potrápit nějáký ten soukromý revír. Musíme hold přečkat toto období a modlit se že zima brzy odejde a my opět vyrazíme na své oblíbené místečka. Aspoň že máme MRK kde tento nepříznivý čas můžeme případně strávit a nabrat nové poznatky do nadcházející sezony:)

                                NHugo Fisher - Profil | St 12.12.2012 8:30:30

                                Martin M. >> take by mi nevadilo, kdyby se jeste oteplilo na prijemnych 8 nad nulou a vydrzelo to do konce roku ..

                                  NMijon - Profil | St 12.12.2012 6:52:46

                                  zdeko >> Dík moc

                                    NSmejkyn - Profil | Út 11.12.2012 23:07:54

                                    LucPav >> No jo no.Nějak se oteplilo.Ale to přijde.

                                      NLucPav - Profil | Út 11.12.2012 23:03:09

                                      Smejkyn >> na jestřabicích zatím zrušeno chytání na dírkách...slabej led...
                                      http://www.jestrabice.cz/aktuality/

                                        NHP - Profil | Út 11.12.2012 21:38:59

                                        Martin M. >> Když si vemu, že v neděli se po ledě dalo v pohodě chodit a stale tam permanentně mrzne, tak ono to chvilku vydrží. Jen to chce perné nervy nato vlést. :-) Ale kéž by.