Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJarda Š. - Profil | Čt 3.1.2013 20:38:21

yvana >> Trošku jsi to popletla, Štěkeň je v okrese Strakonice (u hranic s okresem Písek).

    Nyvana - Profil | Čt 3.1.2013 19:47:57

    Kdo jste s Táborska,nebo Písecka,tak bude otevřený nový rybník v obci Štěkeň v okrese Tábor a rybník se jmenuje Záhorčí.

      NFrikulin - Profil | Čt 3.1.2013 16:36:40

      kukin >> Však bydlíš skoro vedle, a ty to nevíš?:-)

        Nmilhouse91 - Profil | Čt 3.1.2013 14:55:34

        Zdravím chlapy,byl jste někdo na rybníku Houpačka ? máte s tím zkušenosti ? Já jsem o něm zaslechl a prej je to tam dobrý,cena i zarybnění suprové ,je to někdě u Teplý ? byl jste tam někdo ?

          Npeters - Profil | Čt 3.1.2013 14:30:21

          V Lukově (u Mor.Budějovic) se zatím nechytá,není dostatečně silný led, dopoledne jsem mluvil se správcem revíru. Jinak můžu potvrdit,dobrá chytačka v bezva prostředí (klobásek, káva,čaj) a dobrý zarybnění.

            Nmarmyš - Profil | Čt 3.1.2013 14:18:06

            sharks >> S těmi božicemi bych byl opatrný,kdysi byl dobrý Lukov u Mor. Budějovic.

              Nlaoš - Profil | Čt 3.1.2013 13:52:16

              kukin >> V sobotu se chyta byl jsem tam v nedělu a parada

                Nkukin - Profil | Čt 3.1.2013 11:37:20

                Nevite jak to vypada s dirkama v ivančicích na pancířu? dik

                  Nsharks - Profil | Čt 3.1.2013 9:02:37

                  cau nevite nekdo jak to vypada v branisovicich nebo v bozicich na dirkach diky a petruv zdar do roku 2013.

                    Nkurell - Profil | St 2.1.2013 19:37:48

                    kdyby měl někdo zájem jedu zíta z Prahy do mirošovic a uvítám někoho sebou(kamarádi jedou do práce:-( )!

                      NKarásek22 - Profil | St 2.1.2013 18:34:09

                      Dr.happy >> a dá sa už v Jestrabicách chytat, šak som písal majitelke a že je ešte slabý led?

                        NEl Duffus - Profil | St 2.1.2013 16:11:12

                        Svejk99 >> zdá se, že bohužel není :-(

                          NSethy - Profil | St 2.1.2013 15:54:32

                          Dr.happy >> Tož to ještě počkám :)

                            NSvejk99 - Profil | St 2.1.2013 15:43:23

                            Nevíte někdo jestli je tento rok v provozu Dolní Babákov?

                              NPstruh27 - Profil | St 2.1.2013 14:31:17

                              Vash >> Aj my to takto robíme - proste tie ryby potom predám známym za toľko, za koľko ich kúpim ja od majiteľa revíru. Sám nám vravel, že je rád, keď sa ryby berú v čo najväčšom počte a nepláva mu tam na jar kopa uhynutých duhákov a sivoňov.

                                NScanix - Profil | St 2.1.2013 14:26:42

                                Dr.happy >> jasne, ale lezt na tenkej led, ani by me nehlo :)

                                  NDr.happy - Profil | St 2.1.2013 13:31:20

                                  Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 2.1.2013 11:52:12 >> čus Jestřabice...silon0,20...žerou všechno

                                    NDr.happy - Profil | St 2.1.2013 13:25:13

                                    Scanix >> který rybář není blázen.)))?

                                      NDr.happy - Profil | St 2.1.2013 13:24:39

                                      Sethy >> tak7cm...chytat se dá zhruba na pulce přehrady

                                        NScanix - Profil | St 2.1.2013 13:10:50

                                        Sethy >> dle fotek tak 5cm, blazni to jsou, fakt ze jo :(