Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

El Duffus - Profil | St 2.1.2013 13:09:25

Gaučák >> je vidět, že už jsi jich pár objel :-) Pravda je, že není mnoho "revírů", kde jsou ryby přes kilo v počtu takovém, aby si je mohlo zachytat více lidí...

    Sethy - Profil | St 2.1.2013 12:56:55

    Dr.happy >> Čau, kolik má led?

      dizlektik fídža - Profil | St 2.1.2013 11:52:12

      Dr.happy >> tak ten je hustej co si tam měl za vlasec a můžeš mi do sz napsat kde to je já ještě nikdy nechyt jesetera...:-( ale tohle muselo být něco dostat ho tou dirkou na led

        Dr.happy - Profil | St 2.1.2013 7:33:58

        včera.)

          Ruďan - Profil | Út 1.1.2013 21:53:18

          Taky jsem byl včera zkusit dirky chytalo ale 187 rybářů :-D dobrej mazec

            Láňouš - Profil | Út 1.1.2013 20:48:26

            Včera jsem byl skusit dírky na 15 lídí se chytlo 5 duháků :D

              Gaučák - Profil | Út 1.1.2013 20:39:02

              Už jsem pár dírkařských revírů navštívil, ba i něco na netu přečetl a rozdíly jsou obrovské. Někde se smí chytat jen na jeden prut, jinde je to neomezené. Někde se platí paušál třeba 100,-kč za chytání a ryby co se chytnou se váží. Někde se smí vzít jen 2 nebo 3 ryby pak se musí dokupovat další povolenka. Někde se musí brát všechny ryby co se chytnou, jinde se nemusí. Někde se může krmit jinde se nesmí. Někde se může chytat na rybičky, jinde se nesmí, atak dále.... Osobně jsem si našel nejmenovaný revír, kde se platí 390,-Kč a v ceně jsou 3 rybky, zbylé mohu dokoupit, nemusím brát vše co chytím, mohu chytat na kolik prutů chci a stačím zvládnout a ryby tam jsou i přes kilo. Samozřejmě se najdou nenažranci kterým na ně ani kýbl nestačí ale to se změnit nepodaří. Najdou se i tací, kteří máchají jeden jediný twister celý den bez úspěchu a pak nadávají, že nic nechytili a pak jsou také dny, kdy je rybník ryb plný a člověk se prostě může p....t a nefunguje NIC ale vo tom to je ne?:-)

                Abdul - Profil | Út 1.1.2013 15:07:07

                stryček... já toho kapra nechytil a ani nezabil !! Já osobně bych ho pustil...

                  krusell - Profil | Út 1.1.2013 11:26:16

                  Bandog >>Vašek je fajn kluk,nikdy nepokazí žádnou legraci a je moc ochotný.Na dírky jezdíme jenom k němu, jelikož rybařinu má v srdci a to je poznat i na jeho revíru.

                    Bandog - Profil | Po 31.12.2012 21:18:14

                    krusell >> ja se už těhle atrakci neučastnuji,ale přehrada byla jak kafe na vlačku tak pozvaní celkem potěšilo a bylo nakonec díky jednomu moravskemu fulnečakovi super včetně Vaška ten vždy něco vymyslí.....:)

                      krusell - Profil | Po 31.12.2012 20:40:20

                      Bandog >> Jen ať ještě zamrzne, aby jsme trochu rozveselili Vénu,jezdíme tam každý rok.Teď v prosinci jsme se tam nedostali,tak se snad ještě podaří.Jinak všem přeji hodně rybářských úspěchů v roce 2013.

                        Bandog - Profil | Po 31.12.2012 19:30:16

                        poslední ryba letošních dírek v Rampichově z mola...led je fuč a doufam že už ani nebude,do Novýho roku hlavně zdraví všem.

                          xxlrybář - Profil | Po 31.12.2012 18:59:46

                          Rybkin >> Jo takle, já myslel že to Pražský.. :-)

                            Vash - Profil | Po 31.12.2012 18:21:37

                            Drozďák >> Jj pravdu díš! Když tam sem tam vidim jak rybu tahaj smykem po ledu, jak se k ní chovaj tak bych je nakopal. Beru to jak úíšeš. Ale i tak se snažim rybu netejrat. Nic proti, ale většinou starší ročníky se chovaj jako prasata. Když už beru život tak rychle s co nejmenšim utrpením.
                            Okounů sem letos nachytal hromadu, ukrutnou! Neříkam, že sem nějakýho nevzal... Ale kdybych vzal vše co sem chyt tak už si za pár let nezachytam a aninikdo jinej.
                            Přesně díry sou koloběh jako drůbežárny. Vykrmit, zabít a pořád dokola.
                            Když u nás nasadí duháky do revíru tak je dědci kosej vo 100 péro. To je v pohodě.
                            Nechtěl sem se chlubit, urážet! Chtěl sem jen poukázat, že dost často je dírkování o "rukách". Někteří tu brečeli, že provozovatel je očůrává. Když sem nachytal tuhle hromadu tak tam byli borci co dali 3 ryby a byli rádi.
                            Nepotřebuju se holedbat hromadou vysazenejch duháků! Myslim, že dokážu zachytat i na svazovce.
                            A už vůbec se nechci s někym dohadovat jesli sem prase či nejsem. Nikdo z vás mi tu nezná a neví jakej mam přístup životu. Tohle byla jen ilustrační fotka, že to de i když to někomu nejde! :o)

                              Drozďák - Profil | Po 31.12.2012 17:47:04

                              Vash >> to je tady normální, x individuí bude polutovat z haldy zmasenejch duháků z dírek, kteří jsou k ulovení, kilnutí, zvážení, změření, zaplacení a sežrání přímo určeni a vysazováni, přičemž tenhle koloběh je pro všechny zúčastněné košer a i pro ty ryby je to možná lepší, než si nad jejich opětovným ulovením a pouštěním honit péro. Navíc dírky jsou nejlidovější kratochvíle z lidových, nelze tam díky neznalosti a nezkušenosti lovících očekávat nějaké ultracitlivé zacházení s úlovkem, spíš naopak. Je mnohem lepší tu rybu rovnou vzít, žádný ekosystém se tím nenarušuje.

                              Ale sedm kilo okounů se bere jako samozřejmost. Vždyť to tak dělá každý a smí se to.
                              Vítězství stupidity....

                                Vash - Profil | Po 31.12.2012 17:41:47

                                pájanb >> No vzhledem k tomu, že když uh musim všechno pobít tak obvolam známý a ty si ryby odkoupí. Navíc si nemusíš vzít všechno. Provozovatel je docela fér. A ode mě je fér sehnat si na ryby co "ulovim" odbyt i když to po mě nechtěj.
                                Loni se mohlo pouštět a taky to tak vypadalo... Ryby poraněný, zaplísněný a pak moc nebrali.
                                Tohle neberu jako úspěch! Pro mě je to jak chytit metrovýho kapra na soukromáku. Vážim si ryb ze svazovek!
                                Spíš spojení příjemnýho s užitečnym? Já si zachytam a ostatní maj čerstvou rybu za slušnej peníz. Myslim, že spokojený sou všichni.

                                  sfox - Profil | Po 31.12.2012 17:37:53

                                  Vash >> Nic si ztoho nedělej ,takových fotek jsem tu už viděl ,kdybych se měl u každé nas...! tak už jsem na koronárce .:-)

                                    pájanb - Profil | Po 31.12.2012 17:25:11

                                    Vash >> Pochytání asi příjemný ale co ta peněženka na to.:-)) mnoho dalších úspěchů přeji.

                                      Vash - Profil | Po 31.12.2012 17:23:33

                                      sfox >> Jo já vim... Neboj, dnes sem za chůvu takže žádnej mazec nehrozí. Nemam rád tenhle den a moji psíci tuplem ne! Vezmu je domu a budu je konejšit, že ty blbouni přestanou.
                                      Omlouvam se jesli tě moje foto nějak rozohnilo.

                                        sfox - Profil | Po 31.12.2012 17:20:24

                                        Vash >> Mě už nic jiného než nadhed nezbývá :-)
                                        Tak také jěště jednou dík ...a bacha ,alkohol je svinstvo .:-)