Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NVash - Profil | Po 31.12.2012 17:17:05

sfox >> Safra! Kdybych věděl, že to bude mít úspěch tak bych si i kýbl krve dovez...
Jsem rád, že to snad bereš s nadhledem! Moc sem nechodim, protože mi vadí to věčný napadání. Chápu, že každej má jinej pohled na svět a svůj názor.
Dík!! Tak ještě jednou: hodně pohody, štěstí a zdraví! :o)

    Nsfox - Profil | Po 31.12.2012 17:11:00

    Vash >> To jsi neměl ,ta krev by tomu dodala tu správnou novoroční atmosféru .
    Dík ,tobě též .:-)

      NVash - Profil | Po 31.12.2012 17:04:45

      sfox >> Já jsem je pečlivě umyl, aby byli co nejfotogeničtěší! Víš co to dalo práce v takovym počtu? Ještě teď mi mrznou ruce... :o)
      Přeju hezký večír!!

        Nsfox - Profil | Po 31.12.2012 16:56:56

        Vash >> Jo jo ta krev mne nenapadla ,doufám že tam příště bude .
        A do toho nového roku přeji větší výhřad.

          NVash - Profil | Po 31.12.2012 16:50:58

          sfox >> Co pa se ti nezdá? Měl sem je pořádně vyválet v krvi, aby to mělo tu správnou atmosféru? Když už du na díry tak si zachytat a odvézt ryby. Zásobuju půl vesnice. :o)
          A jesli se ti nepodařilo pořádně zychytat tak musíš na lepší "revír".
          No bylo mi úplně jasný co tou fotečkou rozpoutam.... :o)
          Ále co, každej to vidíme jinak a mě neba se dohadovat. Všem "prasákům" i neprasákům vynšuju hodně klidu a pohody do nového roku!

            Nsfox - Profil | Po 31.12.2012 16:31:27

            Vash >> Komerce ,to jistě ,ale prasárna určitě .

              NVash - Profil | Po 31.12.2012 16:03:45

              Já to věděl, že se vám to bude líbit... Kdyby bylo na mě tak většinu pustim. Přece nepudu za půl hodiny domu?
              Prostě je to komerce. Ryby se nasypou, vychytaj, nasypou, vychytaj.... A provozovatel si namastí kapsu. Tak to prostě je.

                NRybkin - Profil | Po 31.12.2012 15:56:44

                MiPo >> Je to možné:-))

                  NMr.Mepps - Profil | Po 31.12.2012 15:56:40

                  Abdul >> Fakt nádhera !!! :((

                    NRybkin - Profil | Po 31.12.2012 15:56:19

                    xxlrybář >>Neni to podolí v Praze ale Podolí u Brna,pro nas trochu z ruky

                      NMiPo - Profil | Po 31.12.2012 15:54:34

                      Rybkin >> :-))))) a jezdí tam tramvaj č 21

                        NRybkin - Profil | Po 31.12.2012 15:51:36

                        xxlrybář >> Hned za plaveckym stadionem:-)

                          Nxxlrybář - Profil | Po 31.12.2012 15:48:56

                          Abdul >> Pěkný ryby, mužu se zeptat kde je soukromák v podolí? dík

                            Nxxlrybář - Profil | Po 31.12.2012 15:45:39

                            Vash >> Není moc hezký pohled..... ale i o tom je rybařina, gratulace, ale, stejně....

                              NKarhu - Profil | Po 31.12.2012 15:45:02

                              Poušťák >> Předběhl jsi mě

                                NKarhu - Profil | Po 31.12.2012 15:44:34

                                Vash >> Pohled to není moc veselej a nevím jestli bych s toho měl rybářský zážitek.

                                  NPoušťák - Profil | Po 31.12.2012 15:43:19

                                  Vash >> já nevím,ale jak tě taková rybařina může uspokojovat...o)))

                                    NHP - Profil | Po 31.12.2012 15:41:15

                                    Vash >> To už je skoro prasečina a ne masařina, ale jeto pohled na věc.

                                    Spíš než o rukách je to o díře.

                                      Nkurell - Profil | Po 31.12.2012 15:35:18

                                      Vash >> ,

                                        NVash - Profil | Po 31.12.2012 15:08:30

                                        HonzaV >> Tak to se mi ještě nestalo! Možná sem tam provozovatel mlží a počtu ryb atd, ale vždy sem nachytal... :o) A i přez to, že okolo to moc nebralo.To je v rukách. :o)))
                                        A tu máš důkaz. A to pár ferdů nechytlo nic.
                                        Jo a na tom soukromáku se vše co chytíš vraždí, žádný vracení, proto taký masaker.