Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nstryček - Profil | Po 31.12.2012 15:05:42

Abdul >> a co K-70 :-))

    NAbdul - Profil | Po 31.12.2012 15:02:17

    Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
    Také takto se dá zakončit sezóna..Kapr 74cm chycen na třpytku za tlamu při lovu na dírkách. Kapr není můj, dovolil jsem si sem dát úlovek jednoho šťastlivce..

      NAbdul - Profil | Po 31.12.2012 15:00:33

      Dnes v Podolí na dírkách. Celkem se dneska chytalo, bohužel jsou tahaný většinou velké ryby...

        NHP - Profil | Po 31.12.2012 14:08:46

        HonzaV >> Jenže časem by se to prokouklo a pak by mu tam jezdilo oto meně lidí. Ikdyž lidi jsou dneska blbý. Takže ja osobně bych se tomu nedivil.

          NHP - Profil | Po 31.12.2012 14:08:04

          Šlapeto >> Mě osobně to tam neoslovilo, asi jsem netrefil dobrý čas.

          Jestli to ma měnit majitele, tak bych se divil, že by někdo něco nasazoval.

            NHonzaV - Profil | Po 31.12.2012 13:47:01

            HP >> Ale jo, já bych pochopil lecos, třeba i to že ryby jsou nakrmený z pelet co jim tam sypou rybáři, ale když on ten scénář je vždycky nápadně stejný - za zádama vám polovinu času stojí majitel/správce a hučí do vás jak to vůbec nechápe, kolik ryb se tam nachytalo včera a kolik předevčírem a jako naschvál zrovinka dneska nikdo nic..... když potom člověk zjistí že se ty vykukové a jejich kamarádi vydávají za náhodné rybáře a vychvalují si v diskuzi (třeba i tady na mrku) ten svůj revír, tak už to prostě smrdí..... proto jsem se ptal jestli mám na tohle kliku jenom já nebo i někdo další....

              NMr.Stick - Profil | Po 31.12.2012 12:06:10

              moskyt >> Jasný, proto píšu, že o majiteli nic nevím. Ale co jsem tam asi 3x byl, vždy se nachytalo ryb hodně.

                Nmoskyt - Profil | Po 31.12.2012 12:04:23

                Mr.Stick >> Každopádně s tím majitelem je to pravda. Taky bych byl opatrný.

                  NMr.Stick - Profil | Po 31.12.2012 11:58:11

                  Šlapeto >> Jestli je to drb nebo ne, to nevím, ale v té vodě je ryb stovky ... vlastní zkušenost za poslední měsíc.

                    NŠlapeto - Profil | Po 31.12.2012 11:53:17

                    Info z Bačaláku před cca 14dny, měly být nasazeny ryby, ale kulový. Na celém rybníku chytl pouze kamarád 2 kousky velmi opatrných ryb (nejspíš loňské). Bačalský rybník bude měnit majitele, takže se z toho nynější snaží vytřískat co možná nejvíce škváry a ryby nenasazuje, jen inkasuje a blamážuje.

                    Není to drb, ale bohužel ověřená pravda od známého majitele, takže raději vyberte jiný revír, přestože to na Bačaláku vždycky tak pěkně šlo.

                      NHP - Profil | Po 31.12.2012 11:27:39

                      Blondak >> Ja to vždycky hodil do belíku :-)

                        NHP - Profil | Po 31.12.2012 11:27:02

                        HonzaV >> Je to tak jak Ti napsal Mršta, prostě jsi na soukromáku. Každý aby chytil tak si nakrmí a ryba se strašně rychle zasití. Navíc se popichají a něco se odnese. Ve vysledku to pak je tak, ano nachytá se, ale jen někdy nebo nové ryby po nasazení a jinak tam sedíš a čekáš a čekáš a ono nic. Nej dírkovačky jsou podle mého názoru hned po zamrzu pak to jde od desití k pěti a ještě hůř.

                          NBlondak - Profil | Po 31.12.2012 11:25:32

                          Já jsem si udělal tento :-) Ted se dívam že je na něm vidět že jsem letos ještě nebyl .

                            NBlondak - Profil | Po 31.12.2012 11:16:35

                            Pánové a jaký používáte stojánky pokud tedy nějaký máte ?

                              NHugo Fisher - Profil | Po 31.12.2012 0:02:37

                              Mr.Stick >> výmluvy.

                              Počkám.

                              A zpět do privátu, než nás vykopou za off topic. :)

                                NMr.Stick - Profil | Po 31.12.2012 0:01:23

                                Hugo Fisher >> No ty kráso ... kdybych sem chtěl bouchnout svoji fotku, udělám to sám. Počkej někde v hospodě ...

                                :))

                                  NHugo Fisher - Profil | Ne 30.12.2012 23:56:29

                                  Mr.Stick >> vim, ze vis, co ted udelam. Vim, ze to delas zamerne. Vim, ze ti to udela radost. Vim, ze budes tvrdit, ze jsem debil a ve snu by te to nenapadlo. Vim, ze reknes, ze to nebyl plan. Ale taky vim, jak uvazujes, a zes to cele smeroval presne k tomuhle, neb se na sebe rad koukas. :)

                                  Tak tady to mas - takhle vypada ryba pres metr, pako.

                                  http://www.mrk.cz/Data/NejNej/6233.jpg

                                  :)

                                    NMr.Stick - Profil | Ne 30.12.2012 23:53:41

                                    Hugo Fisher >> Woe. Ani nevím, jak ryba přes metr vypadá. :)

                                      NHugo Fisher - Profil | Ne 30.12.2012 23:49:58

                                      Mr.Stick >> to ano, ale obe mely pres metr .)

                                        NMr.Stick - Profil | Ne 30.12.2012 23:48:41

                                        Hugo Fisher >> Ale prd ... mnohokrát jsem odjížděl po celém dnu s jednou, dvěma rybami. :)