Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

???? | Ne 30.12.2012 23:43:38

Mr.Stick >> [smazano na zadost autora]

    Hugo Fisher - Profil | Ne 30.12.2012 23:43:05

    Mr.Stick >> kdyz tys nikdy nezazil, nikde, abys nechytil rybu. Chytis vzdy a vsude. Ty nejsi meritko. Tys rybarsky fenomen.

    Nemuzes soudit tedy nas smutek, kdyz nekde platis a ono to nebere.

    To je jako zaplatit si devku a ona by usla ve vane, jeste driv, nez by vysla k tobe z koupelny. :)

      Mr.Stick - Profil | Ne 30.12.2012 23:40:36

      HonzaV >> Já na to mám trochu jiný pohled.

      Ne vždycky za to může nepoctivý majitel, či provozovatel. Vždycky mám záchvaty smíchu, když už párkrát za zimu na ty dírky jedu a na ledě je x joudů, kteří se železnou pravidelností sypou do dírky každou půlhodinu hrst pstružích pelet, aby přilákali ryby. Jednou jsem se jim pokusil vysvětlil, že pět takových hrstí zasytí celou obsádku revíru evna několik dní, protože mají ryby brutálně zpomalený metabolismus ... ale nějak to chlapci asi nepobrali.

        Hugo Fisher - Profil | Ne 30.12.2012 23:36:28

        HonzaV >> stalo se mi to jednou (tedy neco jsem chytil, ale byla to neskutecna bida - nechapal jsem, proc majitel takove ryby vubec nasazuje). Danou vodu uz nehodlam nikdy navstivit. Ackoli ji mam za barakem. Radeji jezdim XY km jinam.

          Michallos - Profil | Ne 30.12.2012 23:07:28

          HonzaV >> Taky jsem už zažil a na onu vodu už v životě nepojedu...M.

            HonzaV - Profil | Ne 30.12.2012 23:05:31

            Stává se vám často, že přijedete na dírkovací revír, za celý den tam nezavadíte o šupinu (a ostatní rybáři na tom nejsou líp), ale přitom posloucháte řeči správce/majitele o tom jak to ještě včera bralo na hod a kolik metráků ryb je tam nasypanejch?? Na webových stránkách je mraky fotek úlovků a v diskuzích příspěvky o tom jak to tam je super a ryby berou.... Jenom ta realita je potom často trochu jiná... :-) Potřebuju slyšet že v tom nejsem sám jinak se na dírkování vykvajznu :-) začínám mít pocit že si z toho dost lidí dělá akorát nefér byznys.... :-(

              Dusík - Profil | Ne 30.12.2012 22:31:19

              Na dírky sem si pořídil tyhle navijáčky. A v sezoně se dají použít na plavačku. Mám velikost ELX 200.
              http://www.rybolov.cz/navijaky/navijaky-predni-brzd​a/elx-predni-brzda

                Vash - Profil | Ne 30.12.2012 22:21:59

                Většinou co sem si objednával sady na netu tak něco stálo za prd... Prut byl vždy ok, ale naviják bo šňůra byl šit... :o)

                  kurell - Profil | Ne 30.12.2012 20:01:27

                  Fix >> tak ten neznám,mám co jsem posílal.

                    Fix - Profil | Ne 30.12.2012 19:59:25

                    kurell >> já jsem spíš koukal na tento,že by mohl něco vydržet,nechci aby to kluk po sezoně zahodil,radši neco kvalitnějšího
                    http://www.nasoutokushop.cz/mivardi-ice-queen-100-d​8498

                      Lálos - Profil | Ne 30.12.2012 19:56:22

                      karel56 >> ten konger ti nevydrží ani ty 2 hodiny, otřesnej vakl :)

                        kurell - Profil | Ne 30.12.2012 19:50:43

                        Fix >> úplně stačí,táhnul jsem i jesetera 109cm http://www.nasoutokushop.cz/mivardi-ice-100-d3236

                          Sihanuk - Profil | Ne 30.12.2012 19:47:10

                          Fix >> To co napsal Karel56 sice neni špatný ale na těch samejch stránkách v sekci zimní rybolov najdeš prut i s navijákem a vlascem za 399,-

                            kurell - Profil | Ne 30.12.2012 19:43:35

                            Z5 >> o tom žádná.A konec

                              karel56 - Profil | Ne 30.12.2012 19:42:16

                              Fix: Ahoj kolego. Kup jakykoli maly smekaci navijak. Ja se nechal nachytat na tady psany odkaz na maly multipikator za 150 Kc. No vydrzel 2h a pri zdolavani 30cm duhaka se zadrel. Proste hracka pro deti.Vcera jsem si obednal tady z E-SOPU http://www.tropicliberec.cz/navijaky-zadni/navijak-​konger-toro-340rd-1-1-zdarma No uvidim jak se bude chovat.

                                Z5 - Profil | Ne 30.12.2012 19:41:38

                                kurell >> Každopádně to musí být hodně drsný povolání

                                  kurell - Profil | Ne 30.12.2012 19:39:51

                                  Z5 >> cit=Cash-In-Transit.Přelož si sám máš google!Informace je stará,ale to tebe nemusí zajímat!

                                    Fix - Profil | Ne 30.12.2012 19:30:17

                                    Ahoj,nevím jestli to patří sem,ale je to diskuze o lovu na dírkách. Poradíte někdo pro syna navijáček na dírky,jestli máte dobrou zkušenost a mužete něco doporučit. Díky.

                                      xifa - Profil | Ne 30.12.2012 19:16:45

                                      No já jen,že mně na to bylo řečeno M.M.,když jsem se rozkecal.