Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nxifa - Profil | Ne 30.12.2012 19:13:14

karel56 >> Pozor Karle,to sem nepatří,můžeš být vyautován.Tohle si piš do pokecu.Sem patří jen díry,led,rybolov.

    NZ5 - Profil | Ne 30.12.2012 19:06:44

    karel56 >> A ještě jedna věc, za mým příspěvkem jem napsal :-)), co na tom bylo zlýho ?

      NZ5 - Profil | Ne 30.12.2012 19:04:09

      karel56 >> Milý Karle, pracovník CIT ( což je centrum informačních technologií) by asi na Pc měl umět :-)))

        Nkarel56 - Profil | Ne 30.12.2012 18:59:31

        Panove, chodim tady sice malo, spiz jen nahlidnu prectu a zmizim. Ale za mne, myslim ze vite na jaky stranky chodite, kazdy neni na PC tak zbehly a umi si vse najit. Myslim ze prave k tomu tady ty diskuze jsou.Poradit, nekdo hleda informace (treba ja) jako samouk na PC dyl nez nekdo mladsi a skusenejsi.To co Ja budu hledat '' 3 dny tak skuseny kterya se umi pohybovat na netu to najde za 5 minut,, Verte ale ze kdybych ja neco vedel k jakemukoli dotazu, klidne sednu najdu a odpovim. Prosim tedy Aspon v novym roce a nastavajici sezone budte k sobe milejsi a pratelstejsi. Clovek se uci cely zivot, Pomozte i Vy ostati nam neskusenym pomoct aspon slusnou odpovedi na nase dotazy. Diky Vsem slusnym rybarum kteri pomahaji druhym. A preji krasny ulovky v novem roce 2O13

          NHP - Profil | Ne 30.12.2012 17:37:08

          Z5 >> Raději nebudeme říkat ani psát nic. :-) Nemá to cenu. Je teda fakt taky se raději kolikrát zeptám, ale taková reakce mě dostala.

            NZ5 - Profil | Ne 30.12.2012 17:34:30

            HP >> Co na to říct. :-))

              NHP - Profil | Ne 30.12.2012 17:30:50

              Z5 >> Občas se to tady stane, ale tohle bylo jak blesk. :-)

                NRuďan - Profil | Ne 30.12.2012 17:23:40

                m.o.d >> prej radši najdou vola :-D

                  NZ5 - Profil | Ne 30.12.2012 17:22:19

                  Rybkin >> Líný? Spíš vychc..ný :-)

                    NZ5 - Profil | Ne 30.12.2012 17:21:08

                    HP >> Nestačím se divit :-)

                      NHP - Profil | Ne 30.12.2012 17:19:42

                      Z5 >> Pěkný hulvát. No to víš lenost.

                        NRybkin - Profil | Ne 30.12.2012 17:18:21

                        Z5 >> Nenaděláš nic,lidi jsou líný.Radši najdou vola co vše udělá za ně

                          NZ5 - Profil | Ne 30.12.2012 17:15:23

                          kurell >> A ty jsi chtěl poslat do sz, že jsem si nevšiml, a to na začátku Tvýho zápisu má být kretén? Mám pocit, že jsi radu nechtěl , jen seš línej něco si někde najít.

                            Nkurell - Profil | Ne 30.12.2012 17:04:52

                            Z5 >> seš mi nějakej kret..,existujou taky SZ.Nepsal jsem aby mi dal odkaz na přímo sem.Je to tady samý teoretik,ale když někdo chce radu tak máte hubu plnou keců!

                              Nm.o.d - Profil | Ne 30.12.2012 16:53:01

                              kurell >> žádný odkaz hledej :D

                                NZ5 - Profil | Ne 30.12.2012 14:49:51

                                kurell >> Kdysi dávno někdo vynalezl Google, neumíš napsat lov na dírkách, mirošovice? Zase se tu pak budou řešit problémy neplacený reklamy atd :-))

                                  Nkurell - Profil | Ne 30.12.2012 14:38:57

                                  m.o.d >> maš odkaz?

                                    Nm.o.d - Profil | Ne 30.12.2012 14:02:45

                                    kurell >>V Mirošovicích je led vpohodě!!Podívej se na jejich forům!!

                                      Nkurell - Profil | Ne 30.12.2012 13:59:34

                                      Nějaké info o stavu ledu v Mirošovicích!?

                                        NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 30.12.2012 12:10:16

                                        Kvakošek >> já dnes ani ťuk