Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Mijon - Profil | Ne 30.12.2012 12:01:38

Nevíte někdo jestli se dírkuje tenhle rok na zámeckým rybníku v Krči?

    Kvakošek - Profil | Ne 30.12.2012 11:40:52

    Ležel tam,jak vyvrženej vorvaň.Jinak super chytačka.Já nic,Limak na hod.

      polo - Profil | So 29.12.2012 21:17:56

        čepi82 - Profil | So 29.12.2012 17:51:13

        Byl dneska někdo na Lhotě u Černošína??

          Pernik 1 - Profil | So 29.12.2012 17:47:07

          Led v Podolí v klidu síla tak cca10 čísel,jinak máš pravdu s těma kilovejma rybama všech 7 co se vytáhlo bylo tak po kile.

            denny05 - Profil | So 29.12.2012 17:38:39

            Zdar dirkaři nevíte jak to vypadá na poličce ? chytá se nebo ne ?

              Standa76 - Profil | So 29.12.2012 16:47:01

              karel56 >> Ona je i pravda ze kdyz jedinec chce muze si na rybnik bez problemu zavolat ale kdyz uz ma voda sve info na netu tak clovek hleda tam a chce tam ty informace najit.Vsak je jednou tento fakt trkne ze informace je pro nas velice dulezita ale vice na ni urcite bude profitovat provozovatel vody jak my.Zastavam nazor ze kdyz tu byla pro nas tak neprijemna obleva tak preci nebudu co dve hodiny nekam volat a zjistovat jestli nahodou se nedeje zrovna nejaky zazrak na vode kam chci jet na to mi staci presna informace aktualizovana na strankach vody ktera pomuze me a jiste i provozovatelum kterym nebude drncet telefon kazde dve minuty s dotzem jaky je stav.

                limak - Profil | So 29.12.2012 16:41:08

                Led jěště drží.

                  karel56 - Profil | So 29.12.2012 15:28:38

                  Standa 76: Ahoj kolego, presne to samy jsem psal majitelum 2 reviru tady u nas na sev, morave, Je to jejich kseft a nejsou schopni aspon 2x za tyden napsat aktualni islu ledu. Myslim ze tim jim Nase penizky v kapse nezustanou.

                    Mijon - Profil | So 29.12.2012 14:35:58

                    Zdravím, nevíte někdo jak to vypadá s tloušťkou ledu na Kukaláku?

                      Standa76 - Profil | So 29.12.2012 13:23:14

                      Pernik 1 >> No to jiste nepotesi kdyz nic nelapnes ale chodit si do Podoli pro kilo pstruha za 250 dle povolenky se mi stejne nezamlouva pac diky nasazovani kilaku lapnes jednoho pstrouzka a muzes zase frcet domu a tak si toho lovu clovek stejne moc neuzije kdyz nechce priplacet k povolence dalsich 150 ka za dalsi kilo v tomto pripade druhou rybku.Ja mam rad vody kde muzu lapat pulky a o to vic si to tam uziju a hlavne dele.Pak je vec dosazovani tak velkych ryb treba zvazit co je pro rybare zajimavjejsi jestli jedna ryba v kile ci dve v pulce.U nas doma ty velke nikdo nechce jist ze jim nechutnaji tak me to pak zase na led tak moc netahne kdyz neudelam doma radost.Ale proc sem pisu je vec jina na strankach rybniku se nikde nedoctu jak je na tom led tak se zeptam tebe kdyz jsi tam dnes tuhnul jak na tom led je a kolik ma cisel.Informace na strankach rybniku ze led drzi mi nic nerika o jeho kvalite a nosnosti.Dik za info

                        Pernik 1 - Profil | So 29.12.2012 12:32:18

                        Dnes v Podolí od 7 do 12 ani drb.Na celém rybníku 20 rybářů a vytaženo pouze 7ks pstruha.Nejhorší dírovačka co pamatuju.

                          kuzma - Profil | Čt 27.12.2012 23:53:32

                          marek291993 >> Dík :) , na potěrovou rybičku..

                            kuzma - Profil | Čt 27.12.2012 23:52:43

                            Sihanuk >> V podolí ( kousek za Brnem)

                              marek291993 - Profil | Čt 27.12.2012 22:22:24

                              kuzma >> pekne,naco prisla stika?

                                Sihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 20:30:18

                                kuzma >> pěkný kde to je?

                                  kuzma - Profil | Čt 27.12.2012 20:27:59

                                  u nás led pořád drží , dneska dobrá chytačka :))

                                    marek291993 - Profil | Čt 27.12.2012 15:04:19

                                    Tak unas aj ked je nad nulou a poprchuje stale lad drzi a ma este celkom dobru hrubku.Dnes isli rybky celkom dobre :)

                                      pájanb - Profil | Čt 27.12.2012 8:22:54

                                      tak nám zas do toho Chčije a chčije

                                        lubošsos - Profil | St 26.12.2012 8:22:30

                                        Nevíte někdo, jak je v Podolí s ledem a rybami? Slyšel jsem, že se tam 24.12 dávali ryby. Byl jste někdo u toho?