Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSethy - Profil | Út 25.12.2012 23:33:16

yvana >> Kreveta, pepřenka, slávka...na nic jiného jsem je na dírce nechytl.

    Nyvana - Profil | Út 25.12.2012 20:20:29

    Standa76 >> No tak to počkej,ještě nevím kdy pojedu,teď jsou dírky dost nebezpečné,ale zkusím co mám a co kdo poradil a ty budeš první komu písnu,jak jsem dopadla.

      NStanda76 - Profil | Út 25.12.2012 20:15:17

      yvana >> nz ja si pockam co napises jak se vratis co byl ten sem na ktery to slapalo :)

        Nyvana - Profil | Út 25.12.2012 20:07:46

        Standa76 >> Stando moc děkuju,mám nějaké tyhle jikry tak to zkusím,však tam nebudu sama a jestli to tam funguje,jako tady co chodím,to znamená jeden druhému pomůže,tak to bude fajn.

          Nyvana - Profil | Út 25.12.2012 20:05:24

          zelí >> Víš mě jde o jedno.Na dírkách chytám,ale je tam pstruh a siven,tím k tomu přizpůsobím montáž,ale když pojedu,kde jsou jesíci tak asi s 0.10 návazcem moc neuspěju.

            NStanda76 - Profil | Út 25.12.2012 20:01:39

            yvana >> Ahoj jesikum na dirkach jsem pred cumak strkal vzdy tyto jikry a fungovali vazne bajecne tedy jen do okamziku kdy nam tu u Brna dva roky zpet zrusili bezvadny rybnicek na dirkovou sezonu a ted uz tu nic zajimaveho kolem neni a tak mam cas koukat na forum a sirit zaslou slavu lovu jesiku :( Obsah uz je dnes starsi a i ten olej ktery tam byl se vstrebal ale spotreba na dirkach byla srandovni jedna kulicka na hacku bohate stacila a bylo o zabavu postarano.

              Nzelí - Profil | Út 25.12.2012 19:58:26

              yvana >> peletu

                Nyvana - Profil | Út 25.12.2012 19:55:11

                Lálos >> Samá dobrá rada.to je víc než jsem čekala.
                edit.má se ta sklenice otevřít?

                  NLálos - Profil | Út 25.12.2012 19:49:42

                  yvana >> rybí pepřenky, položit na dno a čekat

                    Nyvana - Profil | Út 25.12.2012 19:30:03

                    Fanax >> Fany no tak jesenku jsem jedla,ale to už je tak dávno.Jo otevřu ji,aby mohli cucat ryby tu dobrotu:-)

                      NFanax - Profil | Út 25.12.2012 19:21:33

                      yvana >> Ahoj teta,kolega Tě s tou jesenkou jen mate.Dá se použít,dává se na vlasovou montáž,ale nesmíš zapomenout jí otevřít,bo jesík by si s tím neporadil.

                        Nyvana - Profil | Út 25.12.2012 18:56:03

                        stryček >> Jo asi musím už k vodě nějak mi to nezapaluje,ale však se pozeptám majitele toho rybníka co a jak a nejedu sama,chlapi už tam chytali,tak poradí.

                          Nstryček - Profil | Út 25.12.2012 18:53:54

                          yvana >> No jen mě to napadlo na jesíky jesenka

                            Nyvana - Profil | Út 25.12.2012 18:50:42

                            stryček >> Tak proč jsi psal o té jesence?Jako abych měla co mlsat že?.-)No tak ty halibutky by šli no však uvidím co a jak.

                              Nstryček - Profil | Út 25.12.2012 18:44:59

                              yvana >> Na jesetera určitě ne. Zkus červy nebo malé halibutky

                                Nyvana - Profil | Út 25.12.2012 18:42:59

                                stryček >> No tak pamatuju když jsi to popsal byla v tubě a kupovali jsme si jí jako laskominu.No a jak to použít?

                                  Nstryček - Profil | Út 25.12.2012 18:41:26

                                    Nyvana - Profil | Út 25.12.2012 18:36:38

                                    stryček >> No ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj nevím fakt o co jde nebo spíš co to je.Jesíky jsem už chytala,ale na volné vodě,nikdy na dírkách.

                                      Nstryček - Profil | Út 25.12.2012 18:31:36

                                      yvana >> Jesenku. Pamatuješ na ní? :-))