Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

yvana - Profil | Út 25.12.2012 18:21:49

Co používátu za nástrahu na jesíky?Díky

    Nero19 - Profil | Po 24.12.2012 16:43:05

    Sihanuk >> kde tam chytáte na těch dirkách?

      Nero19 - Profil | Po 24.12.2012 16:37:49

      Včerejší chytání na dirky super jsme si zachytali

        marek291993 - Profil | Po 24.12.2012 14:06:05

        na severe Slovenska mame lad o hrubke 18-20cm teplota teraz je -2 tak uvidime ako sa to bude prejavovat v najblizsich dnoch pretoze maju byt aj unas plusove teploty

          čepi82 - Profil | Po 24.12.2012 13:16:13

          zdeko >> díky.asi mě to vyjde až v lednu,to snad led bude

            zdeko - Profil | Po 24.12.2012 12:24:11

            Petulicka >> Tak bohužel to nemůžu sloužit, ale včera po ránu po dobu co jsme byli na molech, tak nebyl ani záběr, všechno až z ledu.

              Petulicka - Profil | Po 24.12.2012 12:09:20

              zdeko >> Ahoj,nemáš info jak se bude chytat po svátcích ve Lhotě?.Led určitě nebude,tak alespon z mola.Díky.

                zdeko - Profil | Po 24.12.2012 11:51:15

                čepi82 >> Těsně u břehu jsme si na led moc netroufli, vyřešili jsme to prknama, ale dál od břehu to už jde i když na hloubku jsem raději moc nelezl, z ledu jsme chytali jen v oblasti přítoku, nebyl důvod chodit jinam. Po vánočním teple to už asi nebude ani na ty prkna.

                  čepi82 - Profil | Ne 23.12.2012 22:07:19

                  zdeko >> Led ještě drží? chtěl jsem vyrazit,ale ten déšt a teplo mě odradili.Pavel

                    zdeko - Profil | Ne 23.12.2012 18:57:06

                    Dnes na dírkách ve Lhotě celí dopoledne za deště, takže po nějakým čase jsem byl o několik kilo těžší. Náladu mě zvedlo pár ryb pánvičkový velikosti a hlavně jeden fešák 49 cm takže nakonec jsem nelitoval.

                      Gučo - Profil | Ne 23.12.2012 18:33:10

                      Severomoravský led nás dnes taky udržel, cca 10 cm, ale předpověď počasí je nekompromisní, takže asi poslední ledovačka letos:-(

                        Turňa - Profil | Ne 23.12.2012 10:07:21

                        Sihanuk >> Taky se hlásím, su odtud a nevím, kde to je?

                          kykyn1 - Profil | Ne 23.12.2012 9:42:26

                          Sihanuk >> Kladensko:Kdepak to je Já jezdím na dírky 60km tohle by bylo možná míň..Klidně SZ.

                            Sihanuk - Profil | So 22.12.2012 23:22:02

                            U nás na Kladensku led stále drží. Dnešní 42 cm

                              Lálos - Profil | So 22.12.2012 21:31:48

                              kurell >> pochybuju, led není nic moc a od pondělka má bejt teplo

                                kurell - Profil | So 22.12.2012 20:48:28

                                jestřabice mezi svátkama budou fungovatnebo ne?na stránkách je ukončení sezony!Chystám se za rodinou na moravu a chci tam vyrazit s kamarádama na dírky.

                                  Luděk Černý(Lc1) - Profil | So 22.12.2012 16:40:27

                                  Týden v posteli a moc jsem se dnes přemlouval abych šel. Ale strašně rád jsem dám pár fotek z 2-hodinovýho chytání. S limakem a kvakoškem mrtě ryb, nejlepší nástraha těsto Strike a červi. Vánoční kapr se nepovedl.

                                    kykyn1 - Profil | Pá 21.12.2012 19:32:55

                                    m.o.d >> máš to na jejich stránkách 390,- 3 ks ryb, další kus 60,- každá další 50,-

                                      m.o.d - Profil | Pá 21.12.2012 18:35:31

                                      Gaučák >> Kolik to tam stoji v mirošovicích ???

                                        Gaučák - Profil | Pá 21.12.2012 18:01:06

                                        Já taky 5 kousků za 6 hodin a jeden spadlej, třeba se rozjezdí a začnou kousat víc.