Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nnoba - Profil | Pá 21.12.2012 16:48:51

Gaučák >> já jsem tam byl dneska spokojenej. 5 pstruhů, něco popadalo a jeden jeseter.

    NGaučák - Profil | Pá 21.12.2012 16:39:26

    Nemeřil jsem, ale podle vrtáku bych to tipoval na cca kolekm 15cm, absolutně v pohodě, nikde nic nepraskalo a led byl pevný i u krajů, kde obvykle bývá měkčí, takže co se ledu týče, vše OK a jak znám Mirošovák, tak se to moc měnit nebude i při teplotách nad nulou. Jedinej problém byl, že to dost klouzalo:-)

      Nmarek291993 - Profil | Pá 21.12.2012 15:45:52

      Gaučák >> aka bola hrubka ladu?

        NDeFoRt - Profil | Pá 21.12.2012 15:41:35

        Luděk Černý(Lc1) >> tak uz viem preco ich uz tam tolko zomrelo pocas tych mrazov..

          NGaučák - Profil | Pá 21.12.2012 15:39:21

          Dnes v Mirošovicích slabota:-( Nerozhýbalo to ani nasazení SA, nasazované rybky sice moc pěkné ale na led se jim nechtělo, ikdyž pár kouskům se to "poštěstilo" .Fungovaly částečně jen rybičky, sem tam nějaká pasta a twistry, červíků si moc nevšímaly. Led absolutně v pohodě, teplota plus mínus kolem 0, nefoukalo to takže ani nezamrzaly dírky, no prostě ideální až na ty rybky.

            NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 21.12.2012 15:18:08

            DeFoRt >> chlastaj náplně do vostřikovačů

              NDeFoRt - Profil | Pá 21.12.2012 15:16:28

              Luděk Černý(Lc1) >> to je tiez riesenie ale ked mas tam teraz teploty az do -50 tak s ladom problem nemaju :D akurat ze ten chlast zamrzol tiez

                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 21.12.2012 15:13:37

                DeFoRt >> proto všichni v Rusku raději chlastaj

                  NDeFoRt - Profil | Pá 21.12.2012 15:09:07

                  Luděk Černý(Lc1) >> neboj sa :D..nechcem aby si mal potom vycitky svedomia :D mne sa to tiez zdalo normalne ze praska trocha ale tak vies ked tam sedis tak hlavou ti beha cokolvek..

                    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 21.12.2012 15:06:20

                    DeFoRt >> nic jsem ti raději neradil, zítra by ta mohlo být tady na Mrku
                    www.sudentJohnzBardejova-se utopil na dirkach.sk

                      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 21.12.2012 15:00:52

                      DeFoRt >> tak nepříjemné to je, to vím, zažil jsem to hodně krát. Záleží také jaká je pod tebou hloubka(jak se máš hodně bát)))

                        NDeFoRt - Profil | Pá 21.12.2012 14:59:05

                        Luděk Černý(Lc1) >> ale ked sa pred tebou spravi prasklina a citis vibracie tak to nie je nic prijemne chapes :D..

                          NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 21.12.2012 14:55:41

                          DeFoRt >> Nemoze sa stat nič)) Chytá se i na slabším ledu. Led pracuje při změně teplot

                            NDeFoRt - Profil | Pá 21.12.2012 14:52:14

                            Mate skusenosti s praskanim ladu? Hrubka asi tak 12-13 cm cize bezpecna ale lad stale praskal..moze tam hrozit nejake nebezprecenstvo?

                              Nfraisix - Profil | Pá 21.12.2012 8:42:45

                              Nemáte někdo informace, jak je to s dírkováním v Lípě nad Orlicí (Hromkovy mokřady)? Nenašel jsem fungující webovky...

                                NNiCi - Profil | Čt 20.12.2012 22:08:42

                                HP >> zdeko chlapi dík za odpověd hryžou mi v hlavě ty věci čistá voda jemná montáž ........ asi to moc řeším ještě jedna věc co to lanko? 10 nebo 15lb .-)

                                  Nm.o.d - Profil | Čt 20.12.2012 20:28:59

                                  Koukni knim na web ale prej se chytá led je dobrej :D Zejtra má nasazovat !!

                                    Nnoba - Profil | Čt 20.12.2012 20:26:27

                                    má někdo aktualní info z Mirošovic?

                                      Nzdeko - Profil | Čt 20.12.2012 18:28:39

                                      NiCi >> Když jdu občas na štiky, tak dávam 0.25 + lanko a vše je v pohodě.

                                        NHP - Profil | Čt 20.12.2012 16:30:07

                                        NiCi >> Ja tam někde měl pěta dvacet a jinde klidně 40ky. Stejěn tam nacpu lanko, takže pak je to dle mě už celkem jedno. Když ma kudla hlad, stejně neodolá. Ta 25 se mi zdá Ok.