Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NNiCi - Profil | Čt 20.12.2012 10:01:15

Ahoj, htěl jsem se zeptat jakej vlasec na díry spíš teda co se týče průměru. Jde mi o lov něčeho většího jako kudly na živou nebo jeseteří na peletu. Co se týče ,,tunáže" běznejch monofilů mi vychází něco kolem 0,25 zas te průměr mi přijde hrozně. Na pstruhy mám natočenou 0,14 a celkem dobře stačí. předem dík za rady a zkušenosti nerad bych to zbytečně trhal.

    NSihanuk - Profil | St 19.12.2012 20:22:42

    u nás na Kladensku taky led naprosto v pohodě

      Nvorlíček - Profil | St 19.12.2012 19:50:34

      Sou nějaké web. stránky na kostomlaty pod řípem diky

        Nmarek291993 - Profil | St 19.12.2012 17:18:04

        Ralho >> to je velmi pekna hrubka ladu...

          NRybyPro - Profil | St 19.12.2012 9:00:48

          Kupodivu led v Příbrami drží skvěle. Je to tam skoro 500 m nad mořem, tak je tam o něco chladněji než jinde.

            NRybyPro - Profil | St 19.12.2012 8:47:54

            Musím si nastudovat pravidla co sem smím psát a co ne :-)

              NPytláček - Profil | St 19.12.2012 8:36:09

              elhierro >> Dík tak se tu snad ještě ukáže

                Nelhierro - Profil | St 19.12.2012 8:32:41

                voz >> No jo, v pátek se budou duháci chytal rovnou grilovaní. :-)

                  Nelhierro - Profil | St 19.12.2012 8:31:52

                  Pytláček >> Ani já si ho neopsal.

                    NPytláček - Profil | St 19.12.2012 7:35:58

                    elhierro >> nemáš náhodou ten tel. kontakt na dirky u Příbrami já jsem si ho nestačil opsat
                    dík

                      Nvoz - Profil | Út 18.12.2012 22:17:38

                      Bohužel, podle předpovědi to vypadá na silné oteplení a vítr...

                        Nelhierro - Profil | Út 18.12.2012 19:50:29

                        Z5 >> jjj, já jsem rolbař. :-)

                          NRoh1!ck - Profil | Út 18.12.2012 19:48:52

                          marek291993 >> já teď ještě na dírkách nebyl a byl bych radši kdyby to ještě roztálo. Ale má přituhnout, takže do konce roku už si asi normálně nezachytám. A na dírky, pokud nepříjdou nějaké silné mrazy, tak to taky nevidím.

                            NZ5 - Profil | Út 18.12.2012 19:46:38

                            elhierro >> v pohodě :-)) to jsem já, správce zimního stadiónu :-)

                              Nelhierro - Profil | Út 18.12.2012 19:45:07

                              Z5 >> no však jsem v tom foru pokračoval. Někde níže jsem na toto téma psal vtípek.

                                Nmarek291993 - Profil | Út 18.12.2012 19:42:35

                                Roh1!ck >> no ved toto ale maju dojst nejake mrazi tak snad lad pekne zhrubne...naposledy som bol v nedelu a lad mal cca 8cm no 2cm z toho bol tmavy menej kvalitny lad takze ako keby 7cm lad a drzal celkom pekne az pokial sme nestali dvaja blizko seba vtedy to zacalo nepekne praskat :)

                                  NZ5 - Profil | Út 18.12.2012 19:38:59

                                  elhierro >> asi to byl fór, ne :-)))

                                    NRoh1!ck - Profil | Út 18.12.2012 19:38:38

                                    marek291993 >> na led bych se bál vlézt, ale k vůli ledu nejde skoro nikde chytat. Takže ta nejhorší situace, která může nastat.

                                      Nelhierro - Profil | Út 18.12.2012 19:37:50

                                      Z5 >> neblbni, pod cca 6 cm tlustým ledem jsou trubky a v nich amoniak. A ten smrdí. :-)

                                        NZ5 - Profil | Út 18.12.2012 19:35:53

                                        marek291993 >> ukecej nějakýho správce zimního stadiónu jestli Tě nenechá vyvrtat díru :-))