Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmarek291993 - Profil | Út 18.12.2012 19:34:05

Zdar borci! ako uvas velmi ovplivnilo teple pocasie lad? chyta sa este niekde?

    NMartin M. - Profil | Út 18.12.2012 19:27:11

    xxlrybář >> vsechno ne, ale snazim se :)

      Nxxlrybář - Profil | Út 18.12.2012 19:22:14

      Martin M. >> To stíháš číst všechny zápisy? ;-)

        Nelhierro - Profil | Út 18.12.2012 19:13:42

        Martin M. >> Děkuji za vysvětlení Martine, má to logiku.

          NMartin M. - Profil | Út 18.12.2012 19:08:36

          elhierro >> omlouvam se, ale zapisy reagujici na zavadny a jiz smazany zapis nedavaly bez nej smysl, tak jsem je smazal take, nez by se toho nekdo chytil a zacal dovadet, ze chybi kus diskuse a ze nevi co se delo (evidentne se mi to nepovedlo :-)). Navic to vypadalo, ze je vse doresene. Samozrejme si o jakemkoliv reviru zde muzete povykladat, zakaz se tyka jen osob komercne spojenych s reviry.

            Nelhierro - Profil | Út 18.12.2012 19:00:01

            Martin M. >> Proč se smaže otázka, ve které neznámého člověka požádám o bližší informaci přes SZ? Právě kvůli tomu, aby to nebyla reklama. Přitom níže je pár webových stránek. No nic, respektuji to.

              NEl Duffus - Profil | Út 18.12.2012 18:56:33

              Nejsem majitel revíru, nedělám si reklamu, může mi někdo do sz napsat informace o lovu na novém revíru v okolí Příbrami. Děkuji pěkně

                NMartin M. - Profil | Út 18.12.2012 18:50:48

                RybyPro >> neni nad to sam sebe naprasit, ze jsem majitelem reviru a delam si tu nacerno reklamu. Smazano.

                  NRaf - Profil | Po 17.12.2012 21:33:12

                  El Duffus >> Ahoj, já dorazil tak pozdě, že jsem se na začátku ani pořádně nerozhlížel. Nevadí, od pondělí má zase mrznout. Věřim, že to nebyla poslední příležistost potkat se na jirčanském kluzišti :-) Předtím ale ještě testnu nějakou přehradu.

                    NFlying trout - Profil | Po 17.12.2012 20:28:35

                    xxlrybář >> zadíroval, spadnul bys do díry :D, Jirčany sou fajn ... jestli se něco blíž neotevře, taky tam párkrát kouknu

                      Nxxlrybář - Profil | Po 17.12.2012 16:32:45

                      Pedro1 >> To je jasný že tam nepojedu dneska :D to bych si asi moc nezadírkoval

                        NPedro1 - Profil | Po 17.12.2012 16:31:23

                        xxlrybář >> Na vyhledavač v seznamu se vyprdni:-)

                        Ještě bych možná počkal,až trochu přituhne.V tomhle počasí to asi nebude ono:-)

                          Nelhierro - Profil | Po 17.12.2012 16:26:22

                          Tak v tomto počasí, když je +6°C a prší, to spíš vypadá na plavecké závody, než na dírky. :-(

                            Nxxlrybář - Profil | Po 17.12.2012 16:25:42

                            Pedro1 >> přez google nehledám já rači seznam ;-)) mam to od domu 37 km a vypadá to hezky možná tam zajedu tak znova děkuju ;-)

                              NReznik76 - Profil | Po 17.12.2012 16:18:04

                              xxlrybář >> ElDufusem a RAFem zmiňovaný Dolní Jirčany budeš mít možná i blíž

                                Nxxlrybář - Profil | Po 17.12.2012 16:15:02

                                Pedro1 >> http://www.rybniksibrina.wbs.cz/Uvod.html todle? něco si tam počtu, díík

                                  Nxxlrybář - Profil | Po 17.12.2012 16:12:55

                                  Pedro1 >> Sou na to náký web stránky?

                                    NPedro1 - Profil | Po 17.12.2012 15:39:09

                                    xxlrybář >> Kluci jezdí co vím na Sibřinu.

                                      NLosPafkos - Profil | Po 17.12.2012 15:22:15

                                      El Duffus >> číslo na majitele jsem už dostal,zkusil bych se tam po Novém roce mrknout a uvidím,jsem dírkoprvnička :-) Díky