Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Igor - Profil | Ne 16.12.2012 8:53:42

Nechápu, proč si ještě dnes někdo vyrábí proutky na dírky z různých feedrových špišek, zlomených vláčáků apod.. když si už za 130 Kč koupí pohodový proutek v obchodě, který je o 100% lepší než nějaké domácí udělátka. Vždyť je to cca 1/2 jednodenní povolenky na dírky a vydrží mu x let. Já teda mám tak dějaný protek, ale ten jsem si vyráběl v roce 2004, kdy v obchodech o nádobíčku pro lov na ledě nebylo ani památky. Tož tak.

    salfi - Profil | Ne 16.12.2012 5:36:12

    kodyak >> cau, v kostomlatech se nechyta a asi to jeste chvili potrva. Volal jsem majiteli a ten mi sdelil, ze kvuli silnymu pritoku to tam zamrza oproti ostatnim stojakum relativne pozde

      lolo11 - Profil | So 15.12.2012 21:44:18

      caute, poradi mi niekto, vrtak na led? diks

        vorlíček - Profil | So 15.12.2012 20:51:21

        kodyak >> Ahoj kde je ten rybník a jaky to tam je cena ,ryby....dík

          king4 - Profil | So 15.12.2012 19:59:52

          zdeko >> Také jsme chtěli vyrazit , ale nakonec nás náledí zastavilo. Nedostali jsme se ani pěšky k silnici , natož autem. V plánu jako záloha jsme chtěli alespon do Mokrouš , v pátek nasazovali . Ani zítra nepojedem a zkusíme to až příští víkend . Snad bude led ok , když ne , tak jsou na obou místech fajn mola.

            Ruďan - Profil | So 15.12.2012 19:56:27

            12rybar >> nekritizuju revír ani velikost ryb ale je mi na blití z majitele když tady z rybářů dělá blbce !!! dneska napsal Bill " Jinak mám číslo na správce ???????? a vždy mi řekl pravdu a doporučil co dál" tohle když sem napíše majitel revíru tak mě nenapadne nic jinýho než že z lidí co nevědí že má nějaké pouto s revírem dělá blbce ! když se tváří jako spokojenej zákazník a zatím si tu je zadarmo honí reklamu

              DeFoRt - Profil | So 15.12.2012 19:50:07

              marek291993 >> toto si vychytal chose :)

                elhierro - Profil | So 15.12.2012 19:44:35

                deni 79 >> To asi neklapne. Prostě musíš věřit, že vše je OK a nic nehrozí. Víš kolik nebezpečných momentů na Tebe číhá třeba na silnici, na chodníku atd.? Takže nějaký zamrzlý rybník je oázou klidu a bezpečí. :-)

                  deni 79 - Profil | So 15.12.2012 19:43:05

                  Hugo Fisher >> pouceny jsem a blby uz nejsem,jen se bojim...

                    12rybar - Profil | So 15.12.2012 19:42:27

                    chci odpovědět rudanovi který krytyzuje máčidlo v oseku.sám jsem na vlastní oči viděl poslední násadu , která byla do máčidla dana. opravdu pd přez půl kila což si myslím že nejsou žádní prckové a siveni to byla nádhera všichni minimálně kilo. každý kdo chce se může podívat na jejich stránky tam jsou fotky.byl jsem i u toho když správce jen pro informaci ryby vážil nejmenší pd půl kila největší přes kilo. jesttli se ti to zdá jako malé ryby jezdi jinam na větší a blbě nekrytizuj a to jestli ryby berou nebo ne nikdo neovlivní.rybám zdar

                      deni 79 - Profil | So 15.12.2012 19:41:45

                      elhierro >> ja uz premyslel nad strategii,ze by me tam nekdo dotahnul nasilim a pak mi rekl jsi tu. Mozek by se s tim musel nejak poprat...

                        Hugo Fisher - Profil | So 15.12.2012 19:38:30

                        deni 79 >> no, a ted jsi poucen? Jsi. Tak uz to neres. Uz se treba nepropadnes. :)

                          Petulicka - Profil | So 15.12.2012 19:35:38

                          Ahoj,nevíte jak to vypadá ve Lhotě u Černošína?.

                            elhierro - Profil | So 15.12.2012 19:33:33

                            deni 79 >> Kamaráde, já mám skoro 115 (strašné) a moc to neřeším. Prostě ta touha po dírkaření u mne strach překonává.

                              deni 79 - Profil | So 15.12.2012 19:31:37

                              Hugo Fisher >> v te dobe jsem vazil asi 80 kilo. Vim ze jsme zachazely do extremu-byly jsme blbi a mladi... Vim ze nekde mam dokonce fotku,jak lezim na 2cm tlustem lede a kolega za mnou taha podseknuteho 16tikiloveho kapra na twister. Na tom lede mi to neprislo,ale na fotce bylo jasne videt,jak se ten led prohyba a ja jsem o asi deset cisel nize nez bych mel byt.

                                elhierro - Profil | So 15.12.2012 19:26:58

                                Proutky od Berkley. Ideální délka na položenou.

                                  Hugo Fisher - Profil | So 15.12.2012 19:26:01

                                  eXecutor >> ok

                                    eXecutor - Profil | So 15.12.2012 19:25:10

                                    Hugo Fisher >> niesom chytlavy , nepoznas ma absolutne honzo, ale nebudem to tu riesit hodiny a dni a stale dookola. Ako keby si nepoznal sam MRK.Nemam nato ani zrovna cas pracujem na niecom inom nez sa tu zabyvat recami o prute zato ze je 140cm a horsie sa stym zaobchadza pri zdolavani.. Dobreee moj problem no :-)

                                      elhierro - Profil | So 15.12.2012 19:24:19

                                      eXecutor >> Dobře, promiň, jen jsem chtěl poradit. Uvidíš až si to vyzkoušíš sám v praxi. Ať se daří a pořádně berou.