Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NeXecutor - Profil | So 15.12.2012 18:55:35

Raf >> To dohodneme v sprave na FB ;-)

    NRaf - Profil | So 15.12.2012 18:54:46

    eXecutor >> Tak určitě :-) Dlouhá zima je před námi. Taky mam ještě letos v plánu nějakou tu přehradu nebo řeku. A příští rok bych rád vyrazil k vám na boleny :-)

      NeXecutor - Profil | So 15.12.2012 18:48:36

      S&F - pescador >> hm to radšej ako hovorim homemade :-)

        NeXecutor - Profil | So 15.12.2012 18:47:05

        Raf >> No vidno tam este nejake ''nerovnosti,, ale to pojde na dalsej dierkovacke Ti ;-) Ako zima zacala aj unas strasne skoro. Len predvcerom boli este -15* teploty a dnes uz 0+ , takze sa mi este mozno aj na rieku unas podari vybehnut , ze nebudem musiet este pouzit Dierkovu Zostavu, takze uvidime.

          NS&F - pescador - Profil | So 15.12.2012 18:46:04

          eXecutor >> 55 USD ...

            NRaf - Profil | So 15.12.2012 18:44:34

            eXecutor >> Ahoj Kubo, fotky to chce ještě doladit. Světlo nic moc. To ty znáš. Zima určitě dorazí i k vám, u nás to letos začalo brzy :-)

              NeXecutor - Profil | So 15.12.2012 18:43:13

              S&F - pescador >> staci domaci :-) tamto stoji iste ''mailand,, :-)

                NRaf - Profil | So 15.12.2012 18:42:07

                elhierro >> Martine, díky.To je výhoda i nevýhoda těch 20 cm dírek. Ryby se pomaleji zdolávají, ale dovedou i vyskočit :-)

                  NS&F - pescador - Profil | So 15.12.2012 18:41:01

                  eXecutor >> Hezky udělaný ..... chválím. Opravdu hezký ....

                  Kdyby mě to někdy nedej bože taky to "dírkaření" popadlo tak bych si pořídil tohle - http://www.stcroixrods.com/product/legend_ice_rods

                    Ndeni 79 - Profil | So 15.12.2012 18:40:53

                    Chlapi,chcet bych jit chytat na dirky,ALE mam strach z ledu.
                    Kdysi davno jsem bezne chodil dirkarit,ale trikrat jsem se ur pod led propadl,tudiz mam strach i vstoupit na pulmetrovy led. Co s tim? Resil to uz nekdo z vas? Jak nabyt zpet duveru v pevnost ledu?

                      NKarhu - Profil | So 15.12.2012 18:36:34

                      elhierro >> Ahoj,naprosto souhlasím,vystihl jsi to úplně přesně ,velmi příjemné odpoledne na Kukaláku,kéž bych jich bylo víc,Oleg má velkou pochvalu za svůj přístup a už se těším na další dírkování.

                        NeXecutor - Profil | So 15.12.2012 18:36:31

                        Raf >> paradne fotky , Ja uz som si svoju zostavu teraz nachystal (140cm / 1-7g Homemade ice rod). Len skoda ze unas je sakramentsky odmek snehu a prsi. Snad to niekde este prituhne a vybehnem aj ja nieco cvaknut co vykuknie z dierky :-)

                          NPlaširyb - Profil | So 15.12.2012 18:35:25

                          Soboňky letos opět v pohodě ryby berou dobře,převážně p.d. do 50cm

                            Nelhierro - Profil | So 15.12.2012 18:32:46

                            Raf >> Krásná fotka ten siven ve výskoku. Gratulace Radku. :-)

                              NDeFoRt - Profil | So 15.12.2012 18:30:37

                              prutik vyrobeny zo zlomeneho pickru a starej nepouzivanej udice vyplneny stuplami z vina :)..zajtra ide na test :)

                                NRaf - Profil | So 15.12.2012 18:30:23

                                Těsně před odháčkováním.

                                  NRaf - Profil | So 15.12.2012 18:29:09

                                  Siven ve výskoku.

                                    NRaf - Profil | So 15.12.2012 18:28:20

                                    Také jsem byl dnes v Dolních Jirčanech na Kukaláku. Ryby se krásně ukazovaly pod dírkam, často to bylo spíše chytání očima než rukama. Bylo fajn, že to bylo nejenom o vysazených sivenech, ale hlavně o domorodých okounech. Hážu pár fotek.

                                      Nkodyak - Profil | So 15.12.2012 18:15:17

                                      Ahoj všichni. Máte někdo kontakt na Kostomlaty pod Řípem. A chytá se tam už?
                                      Děkuji za info.

                                        Nelhierro - Profil | So 15.12.2012 18:13:37

                                        Dnešní zahájení dírkování na Kukaláku se skvěle vydařilo. Chytlo se hodně ryb, dopoledne dokonce metrový jeseter. Za 3 odpolední hodiny děkuji Olegu a jeho milé paní, vytváří skvělou atmosféru. Grog, jelení gulášek, dobře zarybněná voda a příjemní lidé. Co více si přát. Už se těším na další dírkovanou na Kukaláku. :-)