Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NRuďan - Profil | So 15.12.2012 17:38:53

Ať jedu kamkoliv tak počítám s tím že pojedu třeba domů bez záběru a vůbec mi to nevadí - na ryby jezdím pro zábavu a musí být každému jasný že nikde na světě to každej den nebude super a ten minulej rok to bylo v lednu ( to bych řekl že není konec sezóny) protože si pamatuju že od té doby jsem na máčidlo nejel a jezdím do Chlumce nad Cidlinou

    NZ5 - Profil | So 15.12.2012 17:29:52

    Ruďan >> Hele, jestli tam pojedeš 14 dní před koncem sezóny, nemůžeš přece očekávat, že si zachytáš jako na sádkách, já zase vím , že ke konci jsme neplatili povolenku, ale jen jdyž jsme si neco chytli a chtěli to vzít domů. Dnes tam byli moji kamarádi a prý něco chytli, jak psal Hošek tak mi to říkali taky, nemám důvod jim nevěřit

      NHošek - Profil | So 15.12.2012 17:24:26

      tlustý bill >> nevím proč si myslíš že ti nevěřím macidlo máme prověřené a je naprosto v pohodě! Ten kámoš co tam byl tak říkal že je po ledu když odjížděl byla na něm voda.

        NRuďan - Profil | So 15.12.2012 17:23:40

        Z5 - zrovna minulej rok tři kluci z práce za celej den chytli jednoho malýho pstruha a bylo tam asi dalších 7 rybářů za celej den se chytlo 5 pstruhů a pak tady čtu jak to tam celej den bralo a ještě se BILL tvářil jako náhodnej rybář a psal jak to tam bylo super oproti jinejm revírům, nevadí mi když by si tady udělal reklamu napsal že má pěknej revír a že tam dal XX pstruhů, ale tohle je to co mi vadí je to hnus dělat si reklamu lžima, dřív sem na máčidlo jezdil a byl jsem tam spokojenej ale po minulém roku tam nepojedu ani náhodou ikdyž to mám 2 km, takže odpověď na tvojí otázku je jasná nevěřím protože prostě když vím o někom že lhal tak už mu prostě nevěřím

          NZ5 - Profil | So 15.12.2012 17:01:12

          Ruďan >> Nevím, proč tomu nevěříš? V loni kdy se tam chytalo na vláčku, protože nebyl led a ze začátku na dírkách tam takový kusy byly, osobně jsem si jich tam pár chytil, ale jak začalo fest mrznout, bylo to čím dál horší. Údajně hodně prodejců kde se daly pstruzi koupit nebyli schopni v těch mrazech tu ryby vyskladnit...... tak ke konci to byla slabota, taky jsem tam seděl celej den s jedním záběrem.

            Nm.o.d - Profil | So 15.12.2012 16:57:20

            Ruďan >> :D:D

              NRuďan - Profil | So 15.12.2012 16:29:24

              a je to tu zase jako minulej rok, to je jasný že někdo má telefon na správce když mu ten revír patří a spojení pravdy a máčidla to znám z minulýho roku když se tu psalo o kilovejch pstruzích a realita úplně někde jinde :-(

                Ntlustý bill - Profil | So 15.12.2012 15:20:59

                Hošek >> Jsem rád, že jsi uvěřil. Násada je fakt dobrá - byl jsem u toho když zarybňovali. Teď jen co bude dál s ledem. Chtěl jsem jet zítra a mám strach co led. Jinak mám číslo na správce 776275570 a vždy mi řekl pravdu a doporučil co dál.

                  NHošek - Profil | So 15.12.2012 15:12:04

                  tlustý bill >> díky za info. Dneska tam byl kamarád a říkal že to bylo dobrý největší 50 cm siven.

                    Nkarel56 - Profil | So 15.12.2012 14:14:04

                    Zdravim. Prosim nevi nekdo jak to vypada s ledem na SKALICCE u Hranic na Morave ?

                      NKarhu - Profil | So 15.12.2012 12:29:37

                      elhierro >> Tak po jedné taky vyrazím

                        Nelhierro - Profil | So 15.12.2012 12:20:39

                        Karhu >> Chytá se, jdou siveni i duháci. A chytil se metrový jeseter. V půl druhé tam jsem. Jak bývá zvykem, od půl třetí zase začnou kousat až do večera. :-)

                          NKarhu - Profil | So 15.12.2012 11:59:20

                          elhierro >> Tak mi kdyžtak nech vzkaz co ti Oleg řekne. Dík.

                            Nelhierro - Profil | So 15.12.2012 11:57:46

                            Karhu >> Plánuji, že v jednu vyjedu. Ale ještě raději zavolám Olega, jak to vypadá s ledem.

                              NKarhu - Profil | So 15.12.2012 11:54:05

                              elhierro >> Sice neleje,ale prší,auta jezdí ,takže silnice asi neklouže i když v Jirčanech ty uličky asi nikdo neudržuje,uvidím po obědě

                                Nelhierro - Profil | So 15.12.2012 11:51:43

                                Karhu >> Tak u nás už skoro neprší, jak to vypadá u vás?

                                  Ndeni 79 - Profil | So 15.12.2012 11:49:40

                                  Karhu >> a co vsechno se tam chyta?

                                    Nkurell - Profil | So 15.12.2012 11:24:22

                                    tak já ráno vyrazil na Sibřinu,ale sjel jsem za roztoky směr praha a hned stop AUTOBUS V PŘÍKOPU!!!Tak jsem se otočil a hurá do postele za ženou.Zase takovej blázen nejsem.

                                      NKarhu - Profil | So 15.12.2012 11:11:28

                                      Emilooo >> chytá se i v týdnu,záleží jak se domluvíš ze správcem,ale domluva je s ním hodně dobrá

                                        NEmilooo - Profil | So 15.12.2012 11:03:47

                                        Karhu -A chytá se tam jenom o výkendu?