Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NEmilooo - Profil | So 15.12.2012 10:55:27

Karhu - Díky šefe.

    NKarhu - Profil | So 15.12.2012 10:54:30

    Emilooo >> Dej si ulice Ke Kukaláku a je to proti č.p. 646,ale nedávej Jirčany,je to vedené jak Psáry.

    http://mapy.cz/#x=14.524354&y=49.944253&z=16&d=stre​_142590_1&t=s

      NEmilooo - Profil | So 15.12.2012 10:48:56

      Nazdárek kde to najdu v těch Jirčanech,nějaká ulice?

        Nelhierro - Profil | So 15.12.2012 10:41:49

        Karhu >> V poho, kdyžtak se uvidíme. Jinak zítra nevím, má být až +5°C. Chci na dírky, ne na plavečák. :-)))

          NKarhu - Profil | So 15.12.2012 10:36:21

          elhierro >> Z okruhu sjedeš přímo do Jirčan,ale tady taky pořád leje,silnice nekloužou,ale za cvhilku budeš promočenej,počkám a když přestane odpoledne vyrazím,nebo zítra

            Nelhierro - Profil | So 15.12.2012 10:33:51

            Karhu >> Tak to máš opravdu za rohem. Já pojedu ze Zličína, po okruhu jsem tam za 20 min. Ale zatím tu leje jako z konve, jsou +2°C a na chodnících se dá bruslit. Pokud silničáři spí, bude to slušné i na silnicích.

              NKarhu - Profil | So 15.12.2012 10:26:02

              elhierro >> Moje myšlenka je stejná ,když přestane vyrazím,odradil mě ten děšt,jinak jedu z Jesenice takže to mám u nosu,ale nechtělo se mi tam stát v tom dešti

                Nelhierro - Profil | So 15.12.2012 10:17:16

                Karhu >> Odkud pojedeš? Také jsem ještě nevyjel, u nás chčije a chčije. Ale když přestane, okolo 12.30 bych vyrazil.

                  NKarhu - Profil | So 15.12.2012 9:55:10

                  Ráno jsem chtěl vyrazit do Jirčan,ale počasí mě odradilo,tak třeba odpoledne,jestli tam někdo byl dejte zprávu jak to šlo. Dík

                    Ndeni 79 - Profil | So 15.12.2012 8:15:25

                    Dr.happy >> moc hezky... Tise zavidim

                      NShafi - Profil | So 15.12.2012 0:35:32

                      Jak se zdá, první načichnutí k dírkám někteří stihli a my ostatní si počkáme na další větší zamrznutí. Na led bych vzhledem k předpovědi raději nestoupal, ale věřím, že v lednu začne tuhá zima. Alespoň 14 dní mrazů.

                        NRuďan - Profil | Pá 14.12.2012 21:59:06

                        Ahoj nevíte někdo jestli už se chytá v Poděbradech

                          N12rybar - Profil | Pá 14.12.2012 19:18:48

                          co jsem tam byl 5lidí

                            Nblecha39 - Profil | Pá 14.12.2012 18:46:50

                            tlustý bill >> kolik chytalo lidi na macidle dik

                              Ntlustý bill - Profil | Pá 14.12.2012 17:16:38

                              Hošek >> Ano byl. Led je trochu odvaha, ale unesl mě. Ryby dobrý - duhák norma, ale jak píše 12rybar - siveni super, dobrý boj.

                                N12rybar - Profil | Pá 14.12.2012 16:29:52

                                ano

                                  NDelwin - Profil | Pá 14.12.2012 16:11:12

                                  tak dneska jsem byl chytat.bylo to trochu adrenalinové chytání pač led byl tak 5cm a praskal,ale 2 štiky se povedly.byl jsem od 9 do 11.pak jsem to raději zabalil.nějak se začal led zalívat vodou.na rybníky kde je silný přítok nebo spodní vody je to ještě brzy,ale jinde už je led 15cm.

                                    NHošek - Profil | Pá 14.12.2012 15:53:29

                                    tlustý bill >> to jsi byl na Máčidle?

                                      N12rybar - Profil | Pá 14.12.2012 15:17:06

                                      taky jsem si jel zachytat na dirky do oseka, led je slabý ale udrží. ryby spolupracovali duháci přez půl kila ale byl jsem mile překvapen nádhernými siveny přez kilo. vybarvení pohádka

                                        Nmascha - Profil | Pá 14.12.2012 13:20:57

                                        Ahoj vespolek. připravil jsem pro letošní sezónu zase seznam dírkovacích revírů. http://www.entropie.cz/mascha-blog/dirkovani-2013.p​hp
                                        Pokud máte dokoli k doplnění či opravě, napište mi to do SZ, tady to nezvládám monitorovat, dík.