Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ntlustý bill - Profil | Pá 14.12.2012 13:14:58

Velký Osek u Kolína - dnes první chytání z ledu. Opatrně našlapovat, ale bere to.

    NEl Duffus - Profil | Pá 14.12.2012 13:06:31

    Hugo Fisher >> nebo se domluvíme a zajedeme tam oba a tak nějak se vnutíme :-)

      NHugo Fisher - Profil | Pá 14.12.2012 12:17:26

      El Duffus >> bezkonkurencne nejlepsi lov na dirkach, jaky jsem zazil

      holt letos asi zase nekam jinam :)

        NEl Duffus - Profil | Pá 14.12.2012 12:12:32

        Hugo Fisher >> škoda co, byl to fajn chlap a to zarybnění nemělo konkurenci ....

          NDr.happy - Profil | Pá 14.12.2012 11:58:02

          Tak to zas vypuklo.))

            NHugo Fisher - Profil | Pá 14.12.2012 11:53:23

            Luděk Černý(Lc1) >> psal a nereagoval.

            A nekdo od nas rikal, ze s tim seknul. Ze pry se mu zaplisnilo loni moc ryb. Ale kdo vi, kde je pravde konec..

              Nnoční ryba - Profil | Pá 14.12.2012 11:51:00

              brcko4 >> Ahojky!!! Já jezdím také na Svojanov u Borušova . Je to tam parádní a tady máš odkaz...http://www.rybolov.estranky.cz/

                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 14.12.2012 11:45:03

                Hugo Fisher >> a ty jsi mu volal?

                  NHugo Fisher - Profil | Pá 14.12.2012 11:44:18

                  brcko4 >> rikam to znovu, dle meho se letos v Babakove uz nechyta. Minimalne mam takove info.

                  Kdyz mi to nekdo vyvrati, budu jen rad. :)

                    Nbrcko4 - Profil | Pá 14.12.2012 10:36:02

                    Nevíte někdo kde se chytá na dírkách ve vychoních čechách kde už se dá vlízt na led? Morašice , Dolní babákov nebo někde jinde?

                      NKarhu - Profil | Pá 14.12.2012 10:04:24

                      S&F - pescador >> to je asi na jinou diskuz,ale ta muškařská etika se bohužel někam vytratila

                        NMates PB - Profil | Pá 14.12.2012 10:01:54

                        S&F - pescador >> Souhlasím, taky jsem v lovu pod ledem konzerva a nepraktikuji ho.

                          NEl Duffus - Profil | Pá 14.12.2012 10:01:31

                          S&F - pescador >> na tý fotce je Netipa, v tom stanu, to se ještě styděl a kaprařil, teď je z něj okounofil :-))

                            NS&F - pescador - Profil | Pá 14.12.2012 9:59:55

                            Karhu >> To proto, že dneska loví ryby kdejaký vandrák
                            (ZN copyright)

                              NS&F - pescador - Profil | Pá 14.12.2012 9:58:37

                              Mates PB >>
                              Vývoj lovce (rybáře) je jasný a zřejmé i z odkazu kde je jasně vidět vrchol špičky "ledovce".
                              Polemika by byla být pak jen vedena už jen zda se jedná o nymphaře nebo "sušáka" :-)

                              K tématu já taky ne nebo jsem staromódní a držím se stále BP kde je uvedeno, že loviti ryby pod ledem je zakázáno .....

                                NKarhu - Profil | Pá 14.12.2012 9:47:27

                                S&F - pescador >> Bohužel muškaři už nejsou to co to bývalo,ten přístup už je trochu jinej :-(

                                  NMates PB - Profil | Pá 14.12.2012 9:42:09

                                  S&F - pescador >> No nebudem si nic nalhávat, je to tak, no.


                                  Jinak u nás začala obleva, takže k tématu nemám nic.

                                    NS&F - pescador - Profil | Pá 14.12.2012 9:39:29

                                    Mates PB >> S tou elitou bych to zase až tak nepřeháněl. Víš přece ,že elita je jen jedna :)) - http://i863.photobucket.com/albums/ab194/tschiste/F​lyfishing.jpg

                                      NMates PB - Profil | Pá 14.12.2012 9:32:44

                                      S&F - pescador >> To budou samý elity, vidím tam spoustu plavačkových beden a dokonce i jeden bivak. Žádný béčka.

                                        Njirisyky - Profil | Pá 14.12.2012 9:23:59

                                        Ahoj, tak kdepak se uz dirkuje? :-D