- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
teleskopy na dravce (candat, stika, uhor)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NFanda1 - Profil | Pá 27.9.2019 14:38:59
NPurista - Profil | Čt 26.9.2019 13:47:43
Tak jsem vzal nakonec dva predatory a dva shimano baitrunnery 5500, tak snad to bude fajn.
NPurista - Profil | Ne 15.9.2019 16:09:21
Takze byste do tech dekasovych sel, nebo ne?
Co jineho s podobnou cenovkou a 7m byste jeste doporucil? Dik za odpoved.
NSpecialista - Profil | Ne 15.9.2019 12:58:40
Nmzxy - Profil | Ne 15.9.2019 11:06:23
NPurista - Profil | So 14.9.2019 11:57:57
Ahoj dekuji za odpoved. NF znam, ale tyhle pruty no to muzu chytat rovnou sve kapraky - resp to ted tak delam jen to neni ono kvuli vazkam u brehu.
O navi od Pennu vim, vim ze jsou ve slevach. Kamarad si ho koupil na sumcak. Avsak ja bych radeji ty nove rady co prodavaji ted. Maji kovove prevody a chtel bych ty live linery, resp baitrunner brzdu. Z nemecka jsou za 2.7 ve velikosti 4000 a to mi prijde takove akorat. Pak jsem jeste koukal na shimano aero, ktere maji zase dve civky a nebo shimano usa baitrunner. Vse je za podobnou cenu. Ja jsem takovej, ze nechci kupovat uplne ty nejlevnejsi navijaky, pak clovek chytne velkou zivotni rybu v proudu a upece plastovou brzdu a prijde o vse, nehlede na zivotnost. Toho penna clovek bude mit skoro az dozivotne pri chytani par krat za rok...
https://www.angeln-shop.de/penn-spinfisher-vi-live-liner-spinning-freilaufrolle.html
https://www.nordfishing77.at/search?sSearch=baitrunner
Mimochodem co rikate na tyhle pruty z dekace?
https://www.decathlon.cz/prut-etensis-5-600-power-id_8518801.html
https://www.decathlon.cz/prut-xtensis-600-id_8294423.html
Nkaprus - Profil | Čt 12.9.2019 16:33:53
Nmzxy - Profil | Čt 12.9.2019 16:16:08
teď jsou v čr k dostání navijáky PENN za slušnou cenu, dal bych na ně PENNY 40-ky a máš slušnou sestavu, na dravce, na cejny i na kapříky
https://www.saccon.cz/Slammer-c3_51_4.htm
NPurista - Profil | Čt 12.9.2019 12:06:52
neleží někomu doma teleskop na dravce na vyvěšenou? Něco jako WFT Prut XK Bone Stellfish 8 m 80-160 g, nebo Mivardi Prut Predator Tele 7 m 40-80 g. Jsem z Prahy, preferuji osobní předaní a cena domluvou.
Děkuji za nabídky a jsem s pozdravem!
NSven - Profil | Út 25.12.2012 17:13:57
Nemůže to dopadnout jinak, než že si s tím trh poradí sám.
Neustále se snižující kupní síla obyvatelstva a dík internetu, zvyšování jeho povědomí, kontra nepoctivé praktiky některých obchodníků, kteří se namísto solidního jednání, snaží zákazníky oblafnout.
To nemá dlouhodobou perspektivu.
Nardyv - Profil | Út 25.12.2012 16:50:19
Nteoretik - Profil | Út 25.12.2012 16:14:19
NP!F - Profil | Út 25.12.2012 4:04:41
NSven - Profil | Pá 21.12.2012 14:16:22
nepoměrného rozdílu, mezi nákupní cenou u výrobce a konečnou pro zákazníka.
Npoldeci - Profil | Pá 21.12.2012 14:05:06
NSven - Profil | Pá 21.12.2012 13:54:11
Velkoobchodník nebude přece objednávat výrobu jednoho kusu. Samozřejmě, že je třeba připočítat dopravu a clo. Ale i tak je vývar celkem slušný....
DPH samozřejmě zaplatí koncový zákazník přímou úměrou. Čím víc byl překupníkem natažen na skřipec, tím víc přispěje do státního rozpočtu.
Nmarmyš - Profil | Pá 21.12.2012 4:10:13
NJarda Š. - Profil | Čt 20.12.2012 23:51:43
NSven - Profil | Čt 20.12.2012 22:37:21
http://www.nasoutokushop.cz/shimano-stella-8000-sw-pg-d10447
http://www.tradett.com/product/u79574p711787/shimano-stella-8000-sw-fishing-reels.html
159$ x19,- = 3021,- Kč
Nmarmyš - Profil | Čt 20.12.2012 19:18:08
NSven - Profil | Čt 20.12.2012 13:36:27
od nás tam a do Německa, jezdí i na nákup pro potraviny, benzín, atd. Máme to obojí zhruba stejně daleko, cca 15 -20km. Kalousek se svým DPH, tak max. utře rypák...http://www.novinky.cz/domaci/288318-barta-dal-kalouskovi-basu-piv-ten-mu-pohrozil-soudcem-z-uplatkarske-kauzy.html
Nmalamut - Profil | Čt 20.12.2012 13:22:02
NSven - Profil | Čt 20.12.2012 13:14:24
A možná dřív, než si myslíme...
S tím Polskem máš pravdu a nejen s rybařinou. Teď jsem tam byl s kamarádem pro stavební material (dveře, futra, obklady, stěrky, elektromaterial atd. a úspora cca 25 - 30% Kam se na ně hrabeme...
Míříme rovnou cestou do ........
NSven - Profil | Čt 20.12.2012 13:00:31
Obchodní strategie té, které firmy je mi zcela fuk ale také se mi nelíbí, když ze mně někdo dělá vola.
Je jejich volbou, zda si dokáží zákazníky dlouhodobě udržet nebo sázejí na výživný, jednorázový kauf.
Nmalamut - Profil | Čt 20.12.2012 12:47:28
NWildes - Profil | Čt 20.12.2012 12:41:37
NSven - Profil | Čt 20.12.2012 12:09:20
Nevidím důvod, proč bych měl u vaší firmy u každé položky smlouvat o slevě, dokazovat, že konkurence je levnější a čekat jak se rozhodnete, když si to mohu u ní koupit rovnou a bez komplikací.
Zde je několik příkladů vaší garance nejnižší ceny....
Mohl bych pokračovat položku po položce ale zdá se mi to bezpředmětné. Kdo chce, ten si to najde sám.
http://rybar.braunstar.cz/stojany-na-pruty/stojan-na-3-pruty-fox-eclipse-rod-pod
http://www.carpproduct.cz/fox/fox-stojan-tripod-eclipse-3-rod-pod-4348
http://www.tomas-carpio.cz/d-fox-stojan-eclipse-rod-pod-3-tripod-trojnohy-stojan-pod-pruty.html
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
http://rybar.braunstar.cz/pruty-feederove/prut-shimano-speedmaster-ax-multi-winklepicker-240-270
http://www.ekapr.cz/cz/e-shop/513417/c30353-pruty-feedrove/prut-shimano-speedmaster-multi-winklepicker-270.html
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
http://rybar.braunstar.cz/kaprove-delene/2-dilne-kaprove-pruty-daiwa-ryukon-3-6m-3-00lb-set-2ks-pouzdro-zdarma
http://www.fishhunter.cz/www-rybarskepotreby1-cz/eshop/1-1-VANOCNI-AKCNI-ZBOZI/0/5/6388-Prut-Daiwa-RYUKON-CARP-12-ft-3-60m-3lbs-set-1-1
http://www.usumce.cz/prut-daiwa-ryukon-carp-12-ft-3-60m-/-3lbs-1-1.html
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
http://rybar.braunstar.cz/rybarske-hacky/hacek-owner-50339
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/hacek-owner-50339-589.html
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
http://rybar.braunstar.cz/rybarske-hacky/hacky-colmic-nuclear-n-500
http://www.eshop-rychle.cz/store3000/eshop/20-1-hacky-a-doplnky/0/5/757-Colmic-Nuclear-N-500-vel-10
NChlumecka - Profil | Čt 20.12.2012 10:44:41
http://rybar.braunstar.cz/garance-nejnizsi-ceny/
Bohužel nelze všechny ceny neustále dokola kontrolovat, proto tato služba. Hezký den, Braunstar
Nmet - Profil | Čt 20.12.2012 1:33:49
NBest Carp - Profil | St 19.12.2012 20:43:14
NSven - Profil | St 19.12.2012 20:26:03
V minulosti jsem ve firmě Braunstar několikrát nakupoval, ve všech případech jsem byl spokojený a o svou dobrou zkušenost, jsem se s kolegy z MRKu několikrát podělil.
Ovšem nyní dávám přednost jiným obchodům, neboť v současnosti patříte k nejdražším e-shopům na trhu.
Jsem přesvědčený, že nejsem sám a podobně ekonomicky se začíná chovat drtivá většina potencialních kupců.
I já přeji příjemné svátky a také hodně spokojených zákazníků.
NChlumecka - Profil | St 19.12.2012 15:22:29
NSven - Profil | Út 18.12.2012 19:10:04
Normálně (občasně) mi to nevadí, nabídky mi posílají čtyři firmy.
Ale tyhle dvě, se snad v tušení blížícího se konce světa, snaží zoufale udat všechny ležáky a posílají mi maily 2x do týdne :-))
Na jednu stranu se jim nedivím. Doba není dobrá, lidi obecně moc nekupují a konkurence veliká.
Brzy jim půjde o život.....
NChlumecka - Profil | Út 18.12.2012 18:24:55
NRybatorstr - Profil | Čt 13.12.2012 23:43:35
NSven - Profil | Čt 13.12.2012 23:38:07
NRybatorstr - Profil | Čt 13.12.2012 23:30:18
NSven - Profil | Čt 13.12.2012 23:27:42
V jednom kuse mě teď spamuje Tropic a Braunstar, To je samá akce, výprodej a likvidace a ve výsledku jsou dražší než v sezoně....
NSven - Profil | Čt 13.12.2012 23:13:39
Už mají jen delší a navíc je drobet přimastili http://www.rybarskepotreby-shop.cz/prut-spro-dyno-force-tele-330-cm-50-100-g-extra-bonus-2068.html
NRybatorstr - Profil | Čt 13.12.2012 23:07:47
NSven - Profil | Čt 13.12.2012 23:04:40
Tady ještě mají ty 40g za bezkonkurenční pětikilo .-))
http://www.rybarskysvet.cz/k226-pruty-teleskopicke-spro
NRybatorstr - Profil | Čt 13.12.2012 22:57:46
NSven - Profil | Čt 13.12.2012 22:55:30
Asi si nechám vytočit kovové (nebo si na ně do jara zvyknu :-) )
NRybatorstr - Profil | Čt 13.12.2012 22:50:28
Na mou duši ať se propadnu do západního Německa :)) A k tomu mega v Eurech :-)))
NSven - Profil | Čt 13.12.2012 22:45:41
Docela povedené kousky. Nejvíc jsem využil ty nejslabší. Ty stovky ještě vodu neviděly.
Zkoušel jsem co to vydrží a tím 30-60 jsem 40g olovem a kyvadlovým hodem stovku dal :-) Na mou duši ať se propadnu do západního Německa :))
NRybatorstr - Profil | Čt 13.12.2012 22:35:10
NP!F - Profil | Čt 13.12.2012 16:36:21
http://www.tuf-line.com/products_Braided-Dacron_7.html
NHawlig - Profil | Čt 13.12.2012 14:44:27
NHawlig - Profil | St 28.11.2012 14:55:08
NSven - Profil | Út 27.11.2012 17:26:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Foto jak se "ohýbá" už pravděpodobně letos nepořídím, protože teď už chytám jen na picker a do jara to tak zůstane.
Něco málo najdeš tady: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=633839 ,
něco u konkurence: www.chytej.cz/recenze/zbozi/298/spro-dyno-force-3-30m/
(doufám, že mi za to admin nedá za uši)
a když pogoogluješ, jistě také něco najdeš....
Nfeeedron - Profil | Út 27.11.2012 17:14:33
Nfeeedron - Profil | Út 27.11.2012 17:10:52
NSven - Profil | Út 27.11.2012 13:57:29
Podívej se na takový, např. tady: http://www.milobrno.cz/pruty/spro-dyno-tele-30-60-g.
Na tvém místě bych si vzal jeden 20-40g a druhý 30-60g a s nimi plně pokryješ své veškeré potřeby.
Já je mám v párech, v gramáži 40g - na splávek, 60g - na krmítka cca 20-40g a 100g ani nevím na co, ještě jsem je na nic nepotřeboval :-)
Za ty penize hodně solidní kvalita a design, navíc skladné a mají plnou blbuvzdornou, laminátovou špici.
Nfeeedron - Profil | Út 27.11.2012 13:26:23
Nfeeedron - Profil | Út 27.11.2012 13:25:42
Nfeeedron - Profil | Út 27.11.2012 13:24:36
NPedro1 - Profil | Út 27.11.2012 12:21:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Vzal bych na tu plavačku něco kolem 3,6-3,9 m a 15-40 g.Na těžko bych vzal variantu 3,3-3,6 m a 30-60 g.
Nrobbie - Profil | Út 27.11.2012 11:49:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.pene.cz/store/goods-6016-19-rybarsky-prut-robinson-xenon-tele-300-m--90g.html
http://www.pene.cz/store/goods-PrutMikTrex30080-19-rybarsky-prut-mikado-trex-olympic-300-m--80-g.html
http://www.pene.cz/store/goods-PrutSemaCartel-x30080-19-rybarsky-prut-sema-cartelx-300-m--40--80g.html
http://www.pene.cz/store/goods-PrutRobinsBlue30090-19-rybarsky-prut-robinson-bluebird-carp-300-m--40--90g.html
Osobne mám "šťukárky" (na lov s nástražnou rybkou) do 150-200g.
Nnofish - Profil | Út 27.11.2012 11:48:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jinak, cartel spin mám dvoudíl a nestěžuju si, takže teleskop by nemusel být taky špatný. Jen tak z hlavy mě napadá shakespeare cypry v provrdení teleskopu. Za pár korun, pěkné pruty.
Kde to žije - dravci
PáNÚhoří sezona 2012 10518
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













