- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Také vám vadí velmi pochybné příspěvky do inzerátů?
Také vám vadí pochybní prodavači, kteří mají na Mrku dva příspěvky, dvacet inzerátů a velmi často na nové věci. Co si o tom myslíte?
Autor diskuse: retrívr - Profil , 1.11.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nretrívr - Profil | Čt 1.11.2012 21:38:41
draveček >> Ano mám stejnou zkušenost, tedy já a Ty. Souhlasím. Jem se bojím, že se sem dere svinstvo, tak jako jinam a zkazí ten duch, který se tu léta budoval. Lidi prostě zkurvěj všechno.
NDulf - Profil | Čt 1.11.2012 21:34:48
retrívr >> no tak jsem se pobavil.Takže, každej je snad soudnej apokud se mu inzerát nezdá,tak na něj nereaguje.Narážka na soudruhy byla na to co bylo zmíněno doleji a i mezi řádky tak vyznělo ,to co za minulého režimu bylo tak běžné a pokud jsi se s tím nesetkal tak Ti blahopřeji.Osobně mi to tady kolikrát tak připadá,že je dobré udělat hon na určitou skupinu prodávajících v bazaru.Osobně pamatuji,že ještě poměrně nedávno(pár lety),bylo možné inzerovat i bez přihlášení.To.že se najde podvodník je dneska běžná věc,taky z toho nejsem nadšenej,ale to i na Aukru.
NNeznaboh:-D - Profil | Čt 1.11.2012 21:34:15
Chlapi pokud někdo sleduje bazar jako já tak zjistí,že těch stejných prodávajících je tam daleko více... mám tam ale dva favority:-D osobně prodávám na bazaru docela dost,ale i nakupuju a zatím musím říct ,že až na jednoho vykuka jinak chválím. Nejjistější je samozřejmě osobní převzetí,ale to někdy není možné,takže je dost důležité prověřit si prodávajícího,protože každý kdo už něco prodával může dát k dobru několik lidí ze kterými měl tu čest a ti mohou potvrdit jeho korektnost v oblasti obchodu. Nebo může být člověk zaslepen výbornou koupi a potom se bít do hlavy:-)
Ndraveček - Profil | Čt 1.11.2012 21:29:28
retrívr - >> Ahoj,snad se mi to nevymstí,ale já jsem za sebe velmi spokojen se všemi pohledávkami na které jsem už ať jako kupující nebo prodávající narazil.Neměl jsem zatím ani jeden problém jak s platbami na účet,čí dopručenkou.Vše mi bylo doručeno bez problému a protahování.Kupoval jsem nebo prodával asi deseti cizím lidem a klaplo to vše na jedničku,za mě mrkobazar doporučuji,ikdyž se také někdy zarážím nad prodejem nových nepoužitých věcí.Stalo se mi dvakrát,že jsem reagoval ne inzarát a vyšlo z toho,že prodejcem je celkem zaběhnutý živnostník,hlavně v zimě.Přeji šťastnou ruku a pevné nervy,stojí to za to !Petrův Zdar
Nretrívr - Profil | Čt 1.11.2012 21:20:20
Dulf >> Nevím, co je dokola, přijde zde spousta podvodů, problémů.No a asi tu není opravdu nikdo,kdo by prodej záviděl. Jde spíš o to to trochu vyčistit.A už vůbec nevím, proč sem taháš komouše. Asi vůbec nevíš o co jde. Dělej vše proto aby jsi se s nima vůbec nepotkal. To pak uvidíš, no pokud nejsi socka, který určitě pomůžou, tak se chraň.Nic víc, nic míň.
NDulf - Profil | Čt 1.11.2012 21:09:10
Zdar.Je to pořád dokola.Buďte rádi,že si můžete slušnou věc pořídit kolikrát tady za slušný peníze.A je mi jedno jestli jich dotyčnej prodá 100 za měsíc.Jo a s komoušema jako takovýma jděte,no však víte kam.
NGRUPA - Profil | Čt 1.11.2012 21:00:39
Wamp >> taky jsem to použil, protože třeba u kaprařiny, kdy víš, že jsi jednou měsíčně na výpravě, která trvá pár dní a jezdil si s daným náčiním od května do října, je pak snadné se dopočítat. Spíš je pak relativní to, že jsi byl jen 6 x u vody, ale v podstaě to může být i víc jak měsíc v kuse rybaření a né šest docházek večer u rybníka za barákem.
:-D
:-D
Nretrívr - Profil | Čt 1.11.2012 20:57:48
Wamp >> Tak tyhle bláboly snad znáš. Já jsem starej cajk nikdy v posledních letech prodávat neviděl. Myslím, takový nepotkáš.
Nvenca1 - Profil | Čt 1.11.2012 20:56:17
Mihalos >> Pokud vlastníš jeden prut a jeden naviják, tak máš pravdu.:-)
Nvenca1 - Profil | Čt 1.11.2012 20:44:54
Já jsem pořád nepochopil, o co v téhle diskuzi jde. Někomu vadí , že prodávající má dva příspěvky a 20 inzerátů, druhému, že někdo skupuje starý vercajk a pak ho se ziskem prodává, třetímu vadí, že někdo tahá vercajk ze zahraničí a prodává jej přes bazar. Mi z toho nevadí nic, pokud mi vyhovuje cena a není to kradené, tak to koupím, pokud ne tak to ignoruji. Něco jiného jsou podvodnící, kteří inzerují prodej drahého vybavení s platbou předem na účet. Ale tady opět není problém domluvit osobní předání .
NMihalos - Profil | Čt 1.11.2012 20:43:29
Wamp >> stačí otevřít papíry a podívat se kolik mám docházek.. :D a hned vím kolikrát jsem s tím byl na rybách ;)
NDaveX - Profil | Čt 1.11.2012 20:43:06
No já osobně nevidím nic špatného na tom, že někdo koupí pruty někde v cizině , či jinde u nás levněji (jak bylo řečeno od nějakých důchodů) a pak je prodává za větší cenu tady. Když to tu cenu má a stav je odpovídající popisu, tak to neřeším. Obchod je na tom stavěný.
Pár věcí jsem tu koupil a jsem zatím spokojen.
Když danou věc nechci, tak inzerát prostě ignoruju.
Pár věcí jsem tu koupil a jsem zatím spokojen.
Když danou věc nechci, tak inzerát prostě ignoruju.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:36NATTs hlásiče a ATTx příposlech 522
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












