Sraz MRKu 2013: chystane zmeny

Planujeme jiz sraz MRKu 2013 a rysuji se nam dva terminy 14-16.6.2013 a 13 - 15.9.2013. S Martinem davame prednost cervnovemu termin, at je po letech zase zmena (pouze prvni sraz MRKu ve Vlasaticich byl v kvetnu, zbytek uz byl tusim v zari). K diskusi tedy davame vas nazor na cervnovy termin, pripadne sem muzete psat i vase napady k dalsimu srazu - co vam na srazu chybi, proc jste se minulych rocniku neucastnili, zda mate nejake podminky k ucasti atd. Zkratka vse o srazu MRKu piste sem! Diky.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 17.10.2012 všeobecné - ostatní

Který termín preferujete?

A) 14 - 16.6.201371%

B) 13 - 15.9.201329%

Od 17.10.2012 hlasovalo 114 čtenářů.

Nmildas - Quinn - Profil | Út 23.10.2012 16:47:55

medvěd >> ja tuhle z vody vylovil prekrasneho woba, taky bych se asi hlasil k vlackarum :-)

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 23.10.2012 16:47:13

    mildas - Quinn >> Od vyzy je to k veslonosu coby kamenem dohodil. Do toho bych šel

      Nmildas - Quinn - Profil | Út 23.10.2012 16:46:15

      Na Pilaku je i jedna vyza velka, ma cca 55 kg. (Myslim) Je to nekde na FB.

        NPetr Havlíček - Profil | Út 23.10.2012 16:06:00

        Bosanac >> nevím, jak to na srazu chodí. Všichni chytají?

        A jinak ten rybník znám jenom co jezdím okolo.

          NBosanac - Profil | Út 23.10.2012 15:29:22

          Petr Havlíček >> Pilak neni pro sraz , nevejde se tam 50-60 lidi.

            Nmedvěd - Profil | Út 23.10.2012 15:20:22

            Roman C. >> jdeš na to chytře

              NPetr Havlíček - Profil | Út 23.10.2012 15:03:02

              Roman C. >> no majitel je přístupnej k ledasčemu, je to blízko dálnice, víceméně ve středu republiky, voda i pro hmyzáky ...

              ... jen ta záchytka je až v Kutný Hoře :-))

                NPedro1 - Profil | Út 23.10.2012 14:59:18

                Roman C. >> To že si ho letos plno lidí koupilo bylo tím,že to víno je výborný.Ty dvě lahve od Tebe jsem vypil minulý týden a nemělo to chybu.Škoda že už si nepamatuju,co jsem to vlastně měl:-)

                  NRoman C. - Profil | Út 23.10.2012 14:57:48

                  Pedro1 >> Benny si jede na sraz odpocinout a ne delat hlidace :-) Vino na sraz vozim kvuli ochutnavce, to ze si ho letos plno lidi koupilo bylo asi tou prohibici nebo co.

                    NPedro1 - Profil | Út 23.10.2012 14:50:48

                    Roman C. >> Nebo si s MM udělejte svojí záchytku,Benny Vám tam bude dělat zřízence,figuru na to mám a ještě z toho vytřískáte majlant,když si budete účtovat klasickou částku,co se platí za záchytku:-)

                    Ale asi nepočítej s tím,že prodáš nějaký víno,když bude ochutnávka v palírně:-)

                      NRoman C. - Profil | Út 23.10.2012 14:48:45

                      Pokud je v blizkosti krome palirny i zachytka, tak by se tam sraz udelat dal :-)

                        NTWIN 69 - Profil | Út 23.10.2012 14:44:56

                        Pedro1 >> Jo,hlavně pán v bílém kloboučku by byl velmi spokojený.

                          NPedro1 - Profil | Út 23.10.2012 14:33:01

                          Petr Havlíček >> To zní velmi zajímavě:-)))

                          Mohla by být sobotní odpolední exurze do tý palírny s ochutnávkou,to by bylo spoustu veselejch lovců:-)))

                            NPetr Havlíček - Profil | Út 23.10.2012 14:31:46

                            Pedro1 >> nikdy jsem tam nechytal, ale dost to lidi chválí ... jinak hned vedle je palírna kořalky :-)), dobrou slívku dělají, tu už jsem chutnal ... :-))))))))

                              NPedro1 - Profil | Út 23.10.2012 14:16:12

                              Petr Havlíček >> To vypadá pěkně.

                                NPetr Havlíček - Profil | Út 23.10.2012 14:13:30

                                Jinak alespoň tip na místo srazu:

                                http://www.pstruhovyraj.cz/pilsky/kontakty

                                  NPetr Havlíček - Profil | Út 23.10.2012 13:58:24

                                  medvěd >> rozumím, byl to úlet ... měl na mysli spíše sraz fídrařů, nežli sraz Mrku ...
                                  ... jako sraz Mrku je to, co jsem psal samozřejmě blbost ...

                                    NSihanuk - Profil | Út 23.10.2012 13:55:42

                                    ještě chlapci nezapoňte na pána v bílém kloboučku. Jeho vystoupení by také jistě stálo za to.

                                      NGRUPA - Profil | Út 23.10.2012 12:30:33

                                      Fishky >> než začneš něco rozjíždět, musíš ze zeptat "parťáka", jestli do toho vůbec s tebou půjde....
                                      Aby si předešl té trapné chvilce ticha, místo té přednášky..........
                                      :-)

                                        Nmedvěd - Profil | Út 23.10.2012 12:27:00

                                        mildas - Quinn >> mohl bych prosím přijet na sraz jako štikař?