Fotky sumcového vybavení.

Ahoj rybáři, posílejte fotky vašeho sumcového vybaveni. Můžete posílat co chcete ohledně sumčařiny co si myslíte, že je aspoň trošku zajímavé. :) nejlépe sumčáky v akci, nebo komplety na sumce ve stojanech atd :) .. díky všem :)
Autor diskuse: kopik - Profil , 12.10.2012 dravci - náčiní, doplňky

NSumec 2012 - Profil | Čt 1.11.2012 17:48:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ahoj já mám Prut Lineaeffe Hard Spin 2,7m 200-500g a Multiplikátor LNF JD 500 a plno dalších drobností! Letos se sumčařinou začínám takže to není nic extra all sumčařina mně velice chytla přes zimu budu dokupovat více a více chtěl bych ještě jeden prut s multíkem atd. :) Ve stojanu ani v akci foto nemam ale myslym že aspoň kapinku zajímavé to je! :) Všem Petrův Zdar!!

    NHrdobec - Profil | Čt 1.11.2012 17:13:37

    c.13 >> o))

      NHrdobec - Profil | Čt 1.11.2012 17:13:11

      Obiš >> prutů hodně,sumců málo o)

        NKapr555 - Profil | Čt 1.11.2012 13:00:34

        Mates PB >> :DD tak tu bych už ani neukrojil :)

          NMates PB - Profil | Čt 1.11.2012 12:22:37

          Pellet >> Rejpale :-)

            NPellet - Profil | Čt 1.11.2012 12:15:51

            Mates PB - >> Spíš jeho splávek ve tvé mlze,ne?!:-)

              NMates PB - Profil | Čt 1.11.2012 12:06:20

              Kapr555 >> A kde máš tu mlhu? Zde můj splávek v mlze.

                NKapr555 - Profil | Čt 1.11.2012 11:28:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                :-) můj splávek na sumce v mlze

                  NObiš - Profil | Čt 1.11.2012 11:18:41

                  c.13 >> Už jim to tu nezasírajme. SZ

                    Nc.13 - Profil | Čt 1.11.2012 11:06:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Obiš >> Hmmm, docela "vypasená" stodvacítka :-))

                      NObiš - Profil | Čt 1.11.2012 11:01:08

                      c.13 >> :) :) :) Jééé... to je ten co sem ho odhadoval na 120. :)

                        Nc.13 - Profil | Čt 1.11.2012 10:55:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Obiš >> To je ten co tančí s vlky....teda vlastně sumci :-))

                          Ndany1 - Profil | Čt 1.11.2012 10:53:44

                          Ahoj..Našel jsem doma starý pruz..délka 2,8m..plný laminát..výroba tokoz...Ten bude vyhovujíci na sumce...Je nepoužitý.

                            Nc.13 - Profil | Čt 1.11.2012 10:50:23

                            Obiš >> Asi raper :-))

                              NObiš - Profil | Čt 1.11.2012 10:31:53

                              c.13 >> Parádní fotky. :) Jen ten ňouma na tom potopeném molíčku má jakési possrané gatě. :) :)

                                Nc.13 - Profil | Čt 1.11.2012 10:12:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                A s tíhle zdolávačem bojek bych se nebál ani do pekla :-)....zabejčil tak,že aj molo šlo pod vodu :-))

                                  Nc.13 - Profil | Čt 1.11.2012 10:08:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Další skvělý parťák v akci.....

                                    Nc.13 - Profil | Čt 1.11.2012 10:04:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Máme v "týmu" aj vyznávače silového zdolávání (207 za prsní ploutev podvlečená pod potopeným stromem - z lodi jsme ho málem museli vynést :-)))

                                      Nc.13 - Profil | Čt 1.11.2012 10:00:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Něco z akce.....hrozná fotka :-)

                                        Nc.13 - Profil | Čt 1.11.2012 9:52:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Taky jsem letos něco dokoupil......

                                          Červené karty: nhgjhgjhgjghj