Fotky sumcového vybavení.

Ahoj rybáři, posílejte fotky vašeho sumcového vybaveni. Můžete posílat co chcete ohledně sumčařiny co si myslíte, že je aspoň trošku zajímavé. :) nejlépe sumčáky v akci, nebo komplety na sumce ve stojanech atd :) .. díky všem :)
Autor diskuse: kopik - Profil , 12.10.2012 dravci - náčiní, doplňky
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NHlubočepy - Profil | Út 19.2.2013 20:33:07

Legenda :-)

    NChose - Profil | Ne 17.2.2013 19:42:06

    HK >> Video dobrý.Onon flek znám a ten je ještě lepší.

      NGTdpcfix - Profil | Ne 17.2.2013 19:35:30

      HK >> pecka...snad jednou v zivote taky neco obdobnyho zaziju

        NHK - Profil | Ne 17.2.2013 19:21:59

        c.13 >> Nebyl až tak velkej, něco přes 2 m

          NJBpivosaj - Profil | Ne 17.2.2013 8:46:44

          petiju >> Ten kompet ve stojanu je taky na sumce ? :-)

            Nc.13 - Profil | Ne 17.2.2013 8:23:01

            HK >> Moc pěkné, zvlášť jak si borec "nasedl" na prut :-) Kolik měla ryba?

              Npetiju - Profil | Ne 17.2.2013 7:59:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Shakespeare Performance Boot 242

                NHK - Profil | So 16.2.2013 23:32:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Posílám jedno super video z lovu sumců...
                http://www.youtube.com/watch?v=Vo7UosU_-4A

                  Nencek21 - Profil | So 16.2.2013 20:46:53

                  Reserved >> tento proutek mi v mojich zacatcich poslouzil pekne kapry do 80 zvladl s prehledem. Jenom sem nevedel jak by to bylo se sumcem.Uvidime na jare jestli se povede sumec tak sem dam foto.

                    NReserved - Profil | So 16.2.2013 19:31:56

                    encek21 >> Mám ten samej prut,po tátovi,je to srdeční záležitost tak rád si beru tendle prut,a musim říct že sumcu nad metr sem snim už pár vytáhl,i pěkný kapry,a vydrží dost co sem zjistil.nejni třeba podcenovat staré dobré pruty:-)

                      Nencek21 - Profil | So 16.2.2013 19:26:03

                      bakulebart >>
                      vis jak u nas v rybnice cca 2ha velci sumci nejsou,ale jedna chytra hlava z okoli tam narvala 6 70cm a jeden 120cm kus. A znas to lini mali kaprici karasci v prde.. Tak se musi nejak polapat ja jsem sice kaprar,ale chci s tim neco udelat, protoze jak dorostou bude vse v prdellli. Narazit ted na kapra 35cm nemozne natoz liny. Takze na tech par prcku my ten prut vydrzi. Ale jak sem psal predtim hude to takova euforijni zalezitost.:D

                        Nbakulebart - Profil | So 16.2.2013 18:29:05

                        encek21 >> tento prut ma kamarad chyta na něj sumce většinou to jsou 1až 1,2m kousky ale vytahnul na něj i 160cm,ja jsem jednou byl bliš k jeho prutu když mu zabral tak jsem zaseknul a začal zdolavat než doběhl mužu ti řict prut ohlej jako prase mysel jsem že se rostřišti a vlitne mi to do obličeje,sumeček se vytahnul a pustil,měl jen 95cm,ale prut vypadal jako by to byl ohromnej mastodont,a ještě k tomu když sumec nepřetrhne trhačku 35 až 40 pruměr tak maš problem to při zaseku upalit,radim zainvestuj kup i nějakej levnějši než tento,řikaš sumci kolem metru ale muže přijit větši,a s timto prutem se do ryby tolik neopřeš když bude nejhuř a bude potřeba

                          NSuli - Profil | So 16.2.2013 17:20:31

                          macek1 >> uz sa davno stalo to boli zaciatky a nemal prachy na snuru ale po tom sumcovy kupoval snuru. ale krasny kus to bol

                            Nc@m@ro - Profil | Pá 15.2.2013 21:15:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            lapálie 2012

                              N(-candoš-) - Profil | Pá 15.2.2013 20:56:27

                              npaul >> Nejlepší je, jak jsou pruty na sumce, a uprostřed podběrák na plotice :D :D

                                N(-candoš-) - Profil | Pá 15.2.2013 20:54:30

                                encek21 >> Ten prut mám taky, shodou taky po dědovi.:D Ten proutek je plný laminát..zkoušel jsme s ním zvedat 10kg kbelík..prut to 100% vydrží..ale ta spojka se při hodně velkém namáhání rozčvachtá a pak vypadává díl..z toho je ponaučení..:D: Na sumce jo, ale na menší do 120cm..

                                  Ndrako - Profil | Pá 15.2.2013 14:16:57

                                  Suli >> To som tak kupil od predchadzajuceho majitela.Asi tak 15rocneho chlapca co to mal raz vonku za polovicnu cenu komplet.A ja som to este ani nemal vonku lebo som to kupil v oktobr.Idem davat vsade snuru.A udice su obe Esox.Jedna je Siluro spider a Taurus..

                                    Nmacek1 - Profil | Čt 14.2.2013 23:45:01

                                    pajda >> to né,to je moje oblíbená várka wobů,tu nedám:))

                                      Nmacek1 - Profil | Čt 14.2.2013 23:43:02

                                      Suli >> řekni kámošovi at urychleně vymění silon za šnůru!:)

                                        NSuli - Profil | Čt 14.2.2013 22:44:36

                                        drako >> ta udica vlavo je Esox + Tica cibernetik ak sa nemylim? kamos na tuto kombinaciu + silon 60ku zdolal na Vahu 180cm/44kg udica s navijakom parada len s toho silonu boli obavi pri zdolavacke

                                          NHrdobec - Profil | Čt 14.2.2013 21:59:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          ..

                                            NHrdobec - Profil | Čt 14.2.2013 21:56:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                            ..

                                              NHrdobec - Profil | Čt 14.2.2013 21:52:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                              tak taky změna :-)

                                                Npajda - Profil | Čt 14.2.2013 20:51:29

                                                macek1 >> Prosím tu krabičku úplně vlevo dole na parapetu. Napiš cenu a pošli číslo účtu.
                                                :-))
                                                :-))

                                                  Nnpaul - Profil | Čt 14.2.2013 20:50:37

                                                  Shafi >> vtipálku, ten byl na nástražní rybky...

                                                    Nmacek1 - Profil | Čt 14.2.2013 20:26:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                    pruty,pruty samé pruty já dám bižu:)

                                                      NPEPO. - Profil | Čt 14.2.2013 18:59:50

                                                      kopik >>
                                                      To s tou parádnou vláčkou bol dúfam že len vtip???

                                                        Nencek21 - Profil | Čt 14.2.2013 13:45:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                        Jeste jedna.

                                                          Nencek21 - Profil | Čt 14.2.2013 13:44:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                          Zdravim nasel sem prut po dedovi tak se chci zeptat jestli je vhodny pro sumcarinu,vzal bych ho k vode jen tak z euforie. Dik za postrehy.foceno mobilem.

                                                            NHrdobec - Profil | Čt 14.2.2013 13:34:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            .prut v pravo je ten Sanger,jen 3metr.

                                                              NHrdobec - Profil | Čt 14.2.2013 13:30:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                              ..

                                                                Nkopik - Profil | Čt 14.2.2013 13:06:44

                                                                sanger (2,40m bude parádni jak na vabničku tak na trhačku - kratší vzdálenosti)

                                                                  Nkopik - Profil | Čt 14.2.2013 13:04:31

                                                                  sanger uni cat dream fish

                                                                    NShafi - Profil | Čt 14.2.2013 1:10:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                    npaul >> Ten podběrák je taky na sumce:)?

                                                                      NP!F - Profil | Čt 14.2.2013 0:39:27

                                                                      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 13.2.2013 22:05:16 >> ulozny, neulozny, spavas s nim... Je jasne ze to bude drahe!

                                                                        Ndizlektik fídža - Profil | St 13.2.2013 22:05:16

                                                                        P!F >> vtipálku...:-) mám ho v posteli ale v uložném prostoru ....:-)

                                                                          Nnpaul - Profil | St 13.2.2013 21:52:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                          už aby se trochu oteplilo...

                                                                            NP!F - Profil | St 13.2.2013 21:45:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                            Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 13.2.2013 8:28:35 >> to bude drahe, ved sa kukni na tu fotku, ked s nim aj spava :)

                                                                              NLadin73 - Profil | St 13.2.2013 21:40:27

                                                                              Kdybys ho prodával tak dej vědět,kolik by sis za něj představoval?

                                                                                Ndizlektik fídža - Profil | St 13.2.2013 8:28:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                Tak prut který jsem si koupil před 2-3 roky a dosud jsem ho nepoužil mám rád měkčí ale až jednou vyrazím na pád nebo do špáňa tak ho prubnu ale možná ho prodám a koupím ňákou žvejku ....:-)

                                                                                  Ndrako - Profil | Út 12.2.2013 18:23:46

                                                                                  lada78 >> Vlasec je este po bejvalem majitelovy.Snura bude na dalsiu vyplatu.Kedze za tuto bol prut a multak.Na dalsiu snura kedze idem objednat 500m a lacne to urcite nebude.

                                                                                    Nlada78 - Profil | Út 12.2.2013 17:36:16

                                                                                    drako >> vlasec vyhoď,kup si šňůru! Jinak pěkné!

                                                                                      Ndrako - Profil | Út 12.2.2013 17:11:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                      Uz vsetko pokope caka na pokrstenie.

                                                                                        Nhakin - Profil | Čt 31.1.2013 21:42:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                        PENN SPECIAL SENATOR 114 H.
                                                                                        Je na predaj keby mal niekto zaujem.Použivany ako založny kus aj so šnurou.

                                                                                          NAbyss - Profil | Čt 31.1.2013 20:13:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                          .

                                                                                            Nbjucek - Profil | St 30.1.2013 21:45:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                            ,

                                                                                              Nbjucek - Profil | St 30.1.2013 21:37:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                              .

                                                                                                Nbjucek - Profil | St 30.1.2013 21:34:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                ,

                                                                                                  Nbjucek - Profil | St 30.1.2013 21:31:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                  .

                                                                                                    NProchy - Profil | St 30.1.2013 21:30:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                    taky něco málo

                                                                                                      NFilip00 - Profil | St 30.1.2013 21:17:09

                                                                                                      Fiškus >> A to je nástraha?:-)

                                                                                                        NHony - Profil | St 30.1.2013 21:11:20

                                                                                                        Fiškus >> Jak to nahazuješ, nebo zavážíš? :-) :-)

                                                                                                          Nretrívr - Profil | St 30.1.2013 20:52:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                          kopik - >> Taky něco málo.

                                                                                                            Ndrako - Profil | St 30.1.2013 20:46:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                            Tak zatedy moje nacinie.Navijaky-Tica gg100,D.A.M.80 2x,mitchell 724 multik....Udice-Esox Taurus,Silurus,2 x laminat lipno a daka pilkova 240ka.

                                                                                                              NFiškus - Profil | Po 12.11.2012 16:43:22

                                                                                                              Tohle já taky beru sebou :o)

                                                                                                                NdbpRapala - Profil | Po 12.11.2012 14:50:09

                                                                                                                Zdravím všechny, chtěl sem se zeptat na nějaky misto na sumcovláčku.

                                                                                                                  NP!F - Profil | Ne 11.11.2012 23:55:57

                                                                                                                  jareccek >> kde si nakoniec zakotvil na donau? Daj report cez SZ, ta rieka je podla mna strasne nedocenena, rad vymenim info.

                                                                                                                    Nburt od labe2 - Profil | Ne 11.11.2012 19:37:42

                                                                                                                    kelem1 >> :) pravda že :)

                                                                                                                      Nkelem1 - Profil | Ne 11.11.2012 19:11:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                      na vybavení nezaleží důležitá je pohoda

                                                                                                                        Njareccek - Profil | St 7.11.2012 14:10:28

                                                                                                                        c.13 >> jj přezbrojil, ty esoxy jsou dobré, ale moc měké, do stromů a na větší dálku se nehodí, na normální volný tok a menší vzdálenost jsou super, ale ty stromy :-) tyhle Blacky by to měly zvládnou levou zadní, doufám

                                                                                                                          Ndave86 - Profil | Út 6.11.2012 17:16:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                          ty kačenky tam mam na vábení

                                                                                                                            Nc.13 - Profil | Út 6.11.2012 15:20:58

                                                                                                                            jareccek >> Tak už přezbrojils? :-) Vypadají hezky.

                                                                                                                              Červené karty: nhgjhgjhgjghj