- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Esox Winklepicker 2,5m 3-12g
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Ndun - Profil | Po 19.7.2021 19:40:28
https://www.catchman.cz/zateze/krmito-fm-s/?variantId=4246&
Mám ale teda to snad první X12T ale to je asi fuck těch 12g netřeba brát až tak vážně
Nsven - Profil | Po 19.7.2021 15:01:16
Já bych se toho nebál... před časem jsem to také řešil :-)
https://www.mrk.cz/diskuse.php?idzapisu=9068019&id=614152
NButton - Profil | Po 19.7.2021 13:33:47
NJastojan - Profil | Po 14.5.2018 16:54:50
chcel by som sa spýtať na ten Esox Winklepicker, či by ste ho odporučili aj po rokoch, predsalen je rok 2018 a možno medzičasom vyšlo niečo, čo by ste viac uprednostnili na jemnú rybačku. Už som mal pár rokov dozadu Shimano Vengeance, ale aby som pravdupovedal, ten mi neprišiel zrovna moc jemný. Prút by som chcel skôr na menšie vody a ryby do cca 50-55cm max. a na to mi je zbytočné kupovať klasický feeder. 95% rýb chytím do 55 cm, preto winklepicker. U nás v meste majú na predajni ešte Mivardi Axiom, či Enigma? Tuším ten axiom a ten mi príde zaujímavý, špička je jemnulinká, čo je super. S tým esoxom ale nemôžem porovnať, lebo ho tam nemajú, ale vraj je to stále dobrý prút. Ide aj o to, že u nás ryby niekedy berú veľmi jemne a pamätám si, že seknúť kapra som mával problém s klasickým feedrom (Shimano BeastMaster 3,9m - ten bol aj s najjemnejšou špičkou ťažko čitateľný). Cenovo do cca 60 eur max. + ak by ste mali tip aj na naviják, tak by bolo super! :) (mával som Shimana exage 2500 s bojovou brzdou, bývali fajn, ale časom bola citeľná vôľa v kľučke.)
Díky moc.
Nmedved930 - Profil | Út 30.9.2014 17:06:53
NSchnicla - Profil | Út 30.9.2014 11:35:08
Nmedved930 - Profil | Po 29.9.2014 17:35:39
NSven - Profil | Út 23.10.2012 13:41:19
Nherak - Profil | Út 23.10.2012 13:36:57
Takže jak jsme předpokládali: "Rozříznem to na 3kusy, přihodíme 2kila a máme to".
Typický vývoj v EU.....
NSven - Profil | Út 23.10.2012 13:15:28
http://www.byron.at/en/products.php?prod_main_id=18&sub1_id=23&sub2_id=29
Nmilin - Profil | Út 23.10.2012 11:58:32
Nherak - Profil | Út 23.10.2012 11:41:52
X12T /300/...........98g
TR10 /300/.........130g
Coarse /300/.......210g
Team /300/.........??? - výrobce neuvádí / že by 420 :-( /
Spíš bych čekal, že se bude hmotnost snižovat, ale jak je vidět,trend je opačný.Že by úsporná opatření a omezování % uhlíku za lacinější pryskyřici?Aby jsme se za chvíli nevrátili k "Lipnu".....:-))))
Nherak - Profil | Út 23.10.2012 11:32:41
Ale raději zavolej,na email mi neodpovídali.V létě neměli nejměkčí-bílou,tak snad už doplnili zásoby.
NBauman - Profil | Út 23.10.2012 6:04:21
Nnumen - Profil | Po 22.10.2012 21:03:40
Nherak - Profil | Po 22.10.2012 19:37:21
Jsou tyto hmotnosti reálné / může někdo zvážit /?
Nherak - Profil | Ne 21.10.2012 20:24:31
Porovnání jednotlivých "ročníků" pickerů od Byronu je věcí názoru,kterých je tu na MRKu ve vláknech dost.
Já vlastním už 2roky starší typ: Byron Coarse Team 300 - moje hodnocení je v sekci "nádobíčko".Zkrátka je to už srdeční záležitost.....
Být tebou,tak vezmu tu novinku - myslím,že chybu určitě neuděláš a u vody jich moc nepotkáš.
Zkrátka budeš 1-čka. :-)
Případné náhradní špičky nejsou po tel. domluvě v Byronu problém / což je také důležité /.
NSven - Profil | Ne 21.10.2012 20:24:21
Rozdíl proti TR10 je v tom, že je to trojdíl. Tedy má kratší přepravní délku, o něco vyšší hmotnost a trochu odlišnou akci (spíš horší)
NAleš D - Profil | Ne 21.10.2012 20:13:08
Nherak - Profil | So 20.10.2012 20:27:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.byron.cz/shop/index.php?p=detail_produkt&pid=31&id=3015
NAleš D - Profil | Po 15.10.2012 18:57:43
NBauman - Profil | Po 15.10.2012 18:45:06
NBauman - Profil | Po 15.10.2012 5:42:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NAleš D - Profil | Ne 14.10.2012 20:38:33
NBauman - Profil | So 13.10.2012 9:29:00
Kde to žije - feeder
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNFeederařina na řece 64328
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











