Spro - naviják BlueArc Tuff-Body 7.000

Má z Vás někdo s tímto navijákem zkušenosti ? Chtěl bych ho využít převážně na lehčí vláčku. Uvědomuji si, že jsou na trhu i lepší navijáky než je zrovna tento, ale mě zajímá váš názor na tento produkt.
Autor diskuse: fogl33 - Profil , 28.8.2012 dravci - náčiní, doplňky

rybomil - Profil | Ne 16.9.2012 13:39:28

Jakuza >> noo, zkušenost s ním nemám, ani asi moc lidí to mít ještě nebude.
Subjektivní osobní názor ???
Divnej tvar cívky na vláčku, osobně upřednostňuju cívky větší průměr, menší zdvih.
Divnej ( možná dobrej ? ) tvar ramen překlapu
Dýzajnově i pocitově na úchop prsty divná klička ( rozhodně mám radši tvar jako např. u toho Sport Arcu )

Můj závěr? Od samýho počátku RA. BA, a další Arcy nebyly a asi nebudou už nikdy můj šálek kafe ( ani čaje ), ikdyž mnohým dost vyhovují a inovují a inovují až do haleluja......furt je to podle mě jen blbě zkopčený. Tuff body aj. vifisekundace, to u mě nezabere :§)
Tož asi tak.

    Jakuza - Profil | So 15.9.2012 15:53:09

    I tento vypadá zajímavě.

      Jakuza - Profil | So 15.9.2012 15:35:37

      Máte někdo zkušenost z touhle novinkou pro rok 2012??? Vypadá moooc dobře. Odlehčená carbon-titanová 11.ložisková mašinka

        Rytíř - Profil | St 29.8.2012 18:45:15

        Kolis >> v pořádku,jsou to mladý nezkušený kluci:-)

          Kolis - Profil | St 29.8.2012 18:42:15

          Rytíř >> Zdarec Péťo, ja vím, jen jsem to chtěl svést na něco jiného o))

            Rytíř - Profil | St 29.8.2012 18:34:50

            Kolis >> Nazdar Pavlíku,v jaké souvilosti?:-)Mezi tím jsou ruce..

              Kolis - Profil | St 29.8.2012 18:33:33

              Rytíř >> Vlasec? šňůra? ,o)

                Rytíř - Profil | St 29.8.2012 18:31:26

                Ledňáček (Iceman) >> pche,to je mezi prutem a naviákem:-))
                EDIT:Mylím,že nejsem daleko od pravdy,když řeknu,že je tu spousta spokojených majitelů.

                  Ledňáček (Iceman) - Profil | St 29.8.2012 18:28:46

                  Rytíř >> v této cenové se přiznám že nevím. Sám zvažuji na příští rok obnovit stáj o jeden až dva kousky, jestli mě rupne v bedně tak si nakonec nějakého Arca pořídím a pak tě budu proklínat :-)

                    Kolis - Profil | St 29.8.2012 18:25:15

                    Ledňáček (Iceman) >> Ten už je otrkaný, jeho jen tak něco nesloží o)

                      Ledňáček (Iceman) - Profil | St 29.8.2012 18:21:16

                      Kolis >> :-)) já jsem to napsal tak nějak šetrně, aby to s ním nešvihlo.

                        Kolis - Profil | St 29.8.2012 18:19:38

                        Ledňáček (Iceman) >> Pchéé, vypadalo to na spadnutí servru o))

                          Rytíř - Profil | St 29.8.2012 18:17:47

                          Ledňáček (Iceman) >> jenom tohle?Slabý:-))Tak porad jaký.

                            Ledňáček (Iceman) - Profil | St 29.8.2012 18:17:10

                            No, chtěl jsem jenom říct, že by bylo lepší si koupit nějaký naviják než tuhle hrůzu...

                            Tak a je to venku.

                              Rytíř - Profil | St 29.8.2012 18:15:32

                              Ledňáček (Iceman) >> dělej,když už si to nakous.

                                Ledňáček (Iceman) - Profil | St 29.8.2012 18:14:56

                                Chlapi nechtějte to po mě, kazit takovou pěknou diskuzi :-)

                                  Rytíř - Profil | St 29.8.2012 18:12:59

                                  Ledňáček (Iceman) >> jen napiš,já to rozdejcham:-))Kdyžtak si dam mokrej hadr na hlavu co ty na to?

                                    rybomil - Profil | St 29.8.2012 18:12:40

                                    Ledňáček (Iceman) >> zrovna tohle jsem myslel :-)))

                                      Ledňáček (Iceman) - Profil | St 29.8.2012 18:07:56

                                      Já bych taky něco napsal, ale Rytíř by to nemusel rozdejchat :-)))

                                        kubah - Profil | St 29.8.2012 17:39:25

                                        *Shimi* >> jinak jsem vlastnil Gold Arca - chod, zpracování výborné - ale vůbec mi nesedla klička...

                                          kubah - Profil | St 29.8.2012 17:36:30

                                          *Shimi* >> on Black pěkně podražil.. Stál pod 1900,- a nyní je za cenu jako Red.


                                          Já na podzim 2010 narazil na akci za 1400,- a od té doby mi dva Blacky 8400 šlapou spolehlivě na feederu.

                                            *Shimi* - Profil | St 29.8.2012 15:58:29

                                            Bambus... T.maniak - No já se na to ptám čistě ze zvědavosti. Designově velice povedený a po technické stránce to vypadá taky dobře. No a za 2.500,-? U konkurence by to byl dvojnásobek. To už je potom na zvážení jestli se vůbec vyplatí kupovat nižší řadu např. Blacka, když stačí přidat "pouze" 500,- a člověk dostane celkem nadupanou mašinku.

                                              Rytíř - Profil | St 29.8.2012 15:13:49

                                              Azeal >> 9000 řadá má worshaft systém a není to pravý šnekový převod ale hypoidní,taky názvem červ.Je to kolo na hřídel,klasický šnek je kolo na kolo.7000 řada Blue Arc nemá W/S ani Black Arc.Přesně tak,mezi Redem a Blue Arcem řady 9000 je rozdíl pouze v jednom ložisku pokud se týká střev.

                                                Rytíř - Profil | St 29.8.2012 15:10:04

                                                usak >> ano,9000 řada maj oba.Blue Arc má přijemnější kličku než Red a chod je stejně hladký.

                                                  Rytíř - Profil | St 29.8.2012 15:08:26

                                                  Piskořík >> :-)))

                                                    Bambus... T.maniak - Profil | St 29.8.2012 12:53:49

                                                    *Shimi* >> na operu jsem koukal,, ukazoval mi ji honza pánků a že si jí bere na sumíky a do švědů..

                                                    vypadal hodně robustně a nebál bych se s ním na to moře jít..

                                                      *Shimi* - Profil | St 29.8.2012 11:24:55

                                                      Když už tu je řeč o navijácích od SPROčka, tak se přifařím s dotazem. Má někdo zkušenosti se SPRO Opera 12.000? Za 2.500,- docela zajímavý kolovrátek.