- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
levný a kvalitní heavy feeder
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nblackfish - Profil | Po 8.4.2013 15:35:05
Nplavan - Profil | Po 8.4.2013 10:21:03
Pod Prahou říkáš, jo ? :-)))
Nnovas32 - Profil | Po 8.4.2013 10:06:37
NHawk123 - Profil | Po 8.4.2013 7:56:01
Uplně levnej
http://www.milobrno.cz/pruty/spro-precision-feeder-mh-360
Kolem 1500,-
http://www.ukapraaparmy.cz/ukapraaparmy/eshop/19-1-Pruty/7-2-Feederove-pruty/5/1446-Dome-Gabor-Pellet-Feeder
http://www.na-ostruvku.cz/pruty/feederove/trabucco-antrax-power-fdr-3-6m-mh-h/?d1=2859&d2=2860&d3=2861
Za nepatrně víc
http://www.milobrno.cz/pruty/milo-deimos-feeder
Já nejsem samozřejmě žádnej extra odborník, ale podle mě u feederu aby ukazoval potřebuješ aby se nemlel jako žvejda v bandě. Když zatáhneš za tu špičku, tak by měla jít jedním směrem tam a zpátky jako ukazovátko a rovnat se. To to Alivio neudělá, espešl ne na řece.
Npurkarak - Profil | Ne 7.4.2013 9:20:17
NBarbusek - Profil | So 6.4.2013 10:57:16
NZarel - Profil | Pá 5.4.2013 12:36:54
Shimano alivio heavy nemám,ale držel jsem ho a působili na mě jako alivio navijáky které jsem používal loňskou sezonu.
Je silně znát,že se šetřilo kde se dá.U Shimana celkově musíš vždy připočíst značku a ta je alespoň co vím já neuvěřitelně přemrštěná.Když si kupuješ tuhle nejnižší třídu od Sh. za 1500kč, tak věř,že kupuješ prut který by od jiného výrobce stál 750 kč a ještě by se styděl.
Tím nenaznačuji,že je Shimano špatná značka!Jen to chce kupovat dražší modely a rozhodně zapomeň na řeči typu "Shimano je kvalita za rozumnou cenu".
Nedávno jsem se také sháněl po novém prutu do 2400 a jelikož se vtom neorientuji,nechal jsem si poradit.Můžu tak popsat své čerstvě nabité zkušenosti :)
Od různých borců jsem si nechal poradit 4 různé pruty různých značek.
Jel jsem do prodejny kde jsem věděl že některé mají a jak to dopadlo ??
Odešel jsem úplně s jiným prutem než jsem čekal a za úplně jiné peníze.
Osahal jsem si tam několik prutů za 2000+ a pak se dal do řeči s majitelem.
Řekl jsem mu své přání a požadavky a on na mě vytasil nepěkný proutek s jakousi mě neznámou značkou "Konger" a sebejistým výrazem.
Nejprve jsem se proutkem za 1400 Kč nechtěl vůbec zaobírat,ale pod návalem argumentů jsem prut začal ohýbat a jelikož mě pán stále hecoval "víc víc víc" tak jsem se ve finále opravdu silně opřel.Prut opisoval krásnou křivku a nejevil známky únavy.To mě zaujalo a pustil jsem se do podrobného prohlížení,švihání a zkoumání.
Prut byl rychlí se špičkovou akcí a to mám rád "chytám větší kapry na delších vzdálenostech".
Dále mě zaujala větší očka a na pohled kvalitní korek.
Jediné,co mě stále odrazovalo byla cena.Na to mi bylo řečeno,že mi můžou prodat drahý prut kterému nevěří a nebo kvalitní kde nebudu platit značku a on si zachová reputaci.
Zeptal jsem se na reklamaci,náhradní díly a ve finále se pro prut opravdu rozhodl.Ušetřené peníze jsem vrazil do o to kvalitnějších navijáků a odcházel jsem opravdu spokojen.
Pruty jsem měl u vody teprve 1x s tím,že jestli se jim má něco stát tak hned :)
Nahazoval jsem krmítka o váze 60g + návnada za hranici 60m "měřeno jen počtem otoček navijáku" ale stále jsem cítil rezervy.Prut tedy pořádně otestuji až při nahazování PVA ponožek.
Proto neříkám,že je to skvělí prut a ani ho nedoporučuji.Jen jsem chtěl upozornit na levné produkty od Shimana se kterýma nemám dobré zkušenosti a upozornit na méně známé značky.
Přiznám se,že nejsem požitkář a mám trochu jiné priority.
Jsem zvrácený a největší požitek mám ze zdolávání velkých ryb.Ryba pod 2 kg udělá radost a někdy i velkou ... Ale při výběru prutu je neberu v potaz.K tomu přihlédni :)
PS.trochu jsem se rozepsal ... omlouvám se těm,pro které to byla ztráta času.
Nbambus11 - Profil | Čt 4.4.2013 0:25:50
NMeelek - Profil | St 3.4.2013 16:18:26
NTožba - Profil | Ne 16.9.2012 22:31:48
Njirikk - Profil | Ne 16.9.2012 20:41:34
NWR-9 (štuker) - Profil | Ne 9.9.2012 20:47:28
NFil@s - Profil | Čt 6.9.2012 18:14:55
http://rybar.braunstar.cz/pruty-feederove/feederovy-prut-abu-garcia-diamond-feeder-
NKlepi - Profil | Čt 16.8.2012 11:01:37
Nplavan - Profil | Čt 16.8.2012 10:47:36
Nmeteor - Profil | Čt 16.8.2012 10:46:52
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=647399&kw=trabucco
"Plavan" má k této značce velice blízko a v postovaném tématu najdeš hromady fotek různých prutů od Trabucca, jejich hmotnost a vůbec poznatky o nich.
EDIT: zase druhý... to snad ani není možné :-)
Nplavan - Profil | Čt 16.8.2012 10:46:16
Nráky - Profil | Čt 16.8.2012 10:40:20
NJarda Š. - Profil | Čt 16.8.2012 10:16:53
Njirikk - Profil | Čt 16.8.2012 8:26:15
NTakira - Profil | Po 13.8.2012 21:25:18
Našel jsem:
http://www.webareal.cz/joscz/eshop/0/0/5/21
Nráky - Profil | Po 13.8.2012 11:54:45
NTakira - Profil | Po 13.8.2012 11:33:18
A teď ještě náhoda, kupoval jsem přítulkyni sensase v 3,6 m a špice kupodivu pasujou.
Nmeteor - Profil | Po 13.8.2012 9:21:04
Nráky - Profil | Ne 12.8.2012 22:19:33
NTakira - Profil | Ne 12.8.2012 21:52:40
Nesoxboy - Profil | Ne 12.8.2012 20:30:52
Nesoxboy - Profil | Ne 12.8.2012 14:55:13
Nráky - Profil | Ne 12.8.2012 12:55:53
NTakira - Profil | Ne 12.8.2012 11:21:14
Nejsem zastáncem jedné značky, ale teď mám i xenona v 3,9m a 90g, také spokojenost, řadil bych ho pocitově jako medium/heavy. Taky by stál za hřích a určitě se dá sehnat i heavyně.
NTony-123 - Profil | So 11.8.2012 2:55:36
Njirikk - Profil | Pá 10.8.2012 22:07:52
Nvisage - Profil | Pá 10.8.2012 21:55:44
Npepson - Profil | Pá 10.8.2012 17:19:51
Edit-ide o Spro Special pellet feeder by D.Gábor
Nráky - Profil | Pá 10.8.2012 16:30:03
Njirikk - Profil | Pá 10.8.2012 15:38:04
Nvisage - Profil | Pá 10.8.2012 0:49:32
Nráky - Profil | Čt 9.8.2012 18:51:17
Nráky - Profil | Čt 9.8.2012 18:34:33
Nvisage - Profil | Čt 9.8.2012 17:56:17
Njirikk - Profil | Čt 9.8.2012 17:26:33
NPstruh27 - Profil | St 8.8.2012 8:37:27
Nráky - Profil | Út 7.8.2012 23:26:04
NJarda Š. - Profil | Út 7.8.2012 22:42:42
Nnofish - Profil | Út 7.8.2012 22:02:57
J8 vedu feeder spíš na droboť, nějak mě nebere když musím řekat u feederu dlouho na záběry. Každému holt sedí trošku něco jiného.
Nráky - Profil | Út 7.8.2012 22:00:00
Nnofish - Profil | Út 7.8.2012 21:53:22
Nráky - Profil | Út 7.8.2012 21:43:07
Nnofish - Profil | Út 7.8.2012 21:35:41
Aź mi jednou přeskočí v palici, začnu myslet úplně jinak, přestanu mít rád rybařinu jako uklidňující způsob trávení volného času (prostě ve všem změním názory o 180st) a začnu závodit v rozpíchávání rybích tlam, tak si na to samozřejmě budu kupovat úplně jiný cajk a budu se třeba i nervovat s házením na 100m :-)
Nráky - Profil | Út 7.8.2012 21:23:11
Nnofish - Profil | Út 7.8.2012 19:36:07
Jak u té 3,9? Taky jsou tam tak blbé špice? Už mi prdly dvě a na jedné prasklo očko. Mám na něj mivardi a sema špice a jsem spokojený, ty originál jsou celkem tragické (varianta 366-60-120g). Ale prut jako takový je fajn.
NPstruh27 - Profil | Út 7.8.2012 10:42:05
NJarda Š. - Profil | Út 7.8.2012 10:36:30
NPstruh27 - Profil | Út 7.8.2012 10:10:14
NButchi - Profil | Po 6.8.2012 20:16:11
Já se nachytal s hadrama, ale naštěstí to Milan bere sportovně :-))
NRytíř - Profil | Po 6.8.2012 16:57:54
Ntym - Profil | Po 6.8.2012 16:56:09
NRytíř - Profil | Po 6.8.2012 16:40:08
NSoulfish - Profil | Po 6.8.2012 15:37:57
už nějakou dobu o něm uvažuju, aby měl beast medium i silnějšího brášku
Ntym - Profil | Po 6.8.2012 15:32:28
Kde to žije - feeder
22:35NGURU - vše kolem téhle značky 6270
22:08NFeederařina na řece 64328
22:03NBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
21:07NPickermánia-ultra light fishing 49069
11:33NMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64


















