- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják na chytání s boilies na feederu.
Do užšího výběru jsem zařadil tyto:
Shimano Baitrunner 4000D
Baitrunner XT 4000 FA
Baitrunner DL 4000 FA
Popřípadě je tu ještě možnost, že budu chytat na klasický naviják s povolenou cívkou (jako doposud) asi je to o zvyku.
Tam bych šel asi klasicky do Exage 4000 FC
U navijáku požadují přední brzdu.
Chodím na řeku Moravu, místní menší rybníky (do 5ha) a nyní začínám jezdit na větší pískovnu 100ha.
Řešil jste někdo podobný problém, popřípadě používáte některý z těchto navijáků? Jaké jsou vaše postřehy. Díky za jakoukoliv informaci.
P.S. - Jsem z menšího města a nabídka je zde omezená, tak nemám možnost si je ošahat jinak už bych měl vybrané.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nmpmaik - Profil | So 29.9.2012 0:05:33
Za druhé já zdolávám ryby prutem a nevidím sebemenší přínos velkého navijáku na feeder jak ty popisuješ a to kort na vodách které já navštěvuji.
Jediný opodstatnění bych možná pochopil že máš rád chytání daleko od břehu v hlubokých proudech Vltavy a Labe . Ale jestli se nepletu tak na fotce je Berounka (možná :-)) a tam to postrádá smysl .Ale to je jen můj názor.
Ahoj aTaké ti přeji hodně ryb
NLusky - Profil | Pá 28.9.2012 21:49:46
1) Naviják dobře vyvažuje prut, takže v případě HH feedru máš v ruce pocit, že sestava nic neváží,
2) S vetším navijákem daleko lépe zdoláváš větší ryby, je to silnější, bytelnější, ale hlavně ta velká masivní klika je bomba do ruky, prostě super sestava.
Mimochodem, tady se podívej jak vypadá Shimano Baitrunner 6000D na feedru Trabucco Sygnum MRX-V 175g. Když se na to podíváš, tak myslím, že sestava vypadá naprosto kompaktně.
Zdar a přeju hodně ryb
Nmpmaik - Profil | Čt 27.9.2012 8:38:55
http://www.parys.cz/-529.php?a=5683-10590-0
Ntucnak11 - Profil | Čt 27.9.2012 7:35:50
Nmpmaik - Profil | Čt 27.9.2012 6:29:06
NProtektor - Profil | St 26.9.2012 10:02:12
Tento je sice krásný ale není to baitrunner.
NLusky - Profil | So 22.9.2012 18:09:24
NProtektor - Profil | St 29.8.2012 11:08:56
Možná bude u lepších modelů dostupnost náhradních dílů lepší. Pro klid v duši ale radši nebudu kličku povolovat :)
Nmpmaik - Profil | Út 28.8.2012 14:11:36
NProtektor - Profil | Út 28.8.2012 8:55:00
Nmpmaik - Profil | Út 28.8.2012 7:00:47
Npavlucha - Profil | So 25.8.2012 20:13:40
NSlavnýLovecPampalini - Profil | So 25.8.2012 19:22:52
Nmpmaik - Profil | So 25.8.2012 18:21:20
Npepson - Profil | Pá 24.8.2012 17:14:17
Nmpmaik - Profil | Pá 24.8.2012 9:23:59
Ncenda101 - Profil | Pá 24.8.2012 7:55:40
Nmpmaik - Profil | Pá 24.8.2012 6:34:51
http://www.bigfish-jihlava.cz/cz/e-shop/870441/c54404-spro/spro-bluearc-tuffbody-o-2fs-720-21-21akce-21-21.html
http://rybarskepotreby.autodynamic.cz/SHIMANO-Exage-3000-SRB pokud trváš na bojovce
http://www.tropicliberec.cz/predni-brzda/navijak-ryobi-oasys-2000
A myslím že cokoli z tohoto bude za ty peníze lepší než ta Tica.
A co se týká velikosti , zaleží na jaký prut , revír, jaké zátěže nejčastěji chytáš a podobně. To jsi vynechal , přesto bych velikost raději volil větší cca 3000 a možná i více , jen nezapomeň že 3000 od různých výrobců nejsou vždy stejné :-)
Ncenda101 - Profil | Čt 23.8.2012 9:44:04
Nzaplosak - Profil | So 4.8.2012 10:19:12
NProtektor - Profil | So 4.8.2012 10:08:38
Nmpmaik - Profil | Pá 3.8.2012 22:25:44
Nmpmaik - Profil | Pá 3.8.2012 19:50:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmpmaik - Profil | Pá 3.8.2012 19:34:31
Nráky - Profil | Pá 3.8.2012 16:11:43
NProtektor - Profil | Pá 3.8.2012 12:19:20
NToncek <*))))>< - Profil | St 1.8.2012 17:55:15
Ntucnak11 - Profil | St 1.8.2012 9:56:46
Nráky - Profil | St 1.8.2012 4:59:49
Ntucnak11 - Profil | Út 31.7.2012 9:55:53
Nmipa - Profil | Út 31.7.2012 8:37:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
sám již roky používám na "feederovou kaprařinu" prut XH a je osazen navijákem s baitem (Shimano AERO 5000 GTE-RE) a již si to bez něj nedovedu představit ! ... vím, je to již zastaralý model a ty vybíráš z nových a tak ti mohu jen poradit - jdi do baitu - u Shimana jsou baity v poho a tak výběr je spíše o penězích, brzdě, pocitu a třeba i vkusu a využití ... :-))) ... a přeji ti u výběru šťastnou ruku ...
Ntucnak11 - Profil | Út 31.7.2012 7:54:31
NProtektor - Profil | Po 30.7.2012 15:07:51
NFishky - Profil | Po 30.7.2012 14:34:14
PS: s baitem se neseká po otočení kličkou, přidržíš cívku - sekneš - přepneš a pak navíjíš...
NProtektor - Profil | Po 30.7.2012 14:17:56
NSoulfish - Profil | Po 30.7.2012 14:16:39
Nráky - Profil | Po 30.7.2012 13:43:50
Kde to žije - feeder
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNFeederařina na řece 64328
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17

















