Delphin Pacific X30i

Hladam navijak na feeder s baitrunnerom, padol mi do oka tento Delphin. Vyraba sa aj vo vacsich velkostiach. Mate ho niekto alebo ako ste s touto znackou navijakov spokojny?
Dakujem
Autor diskuse: Azeal - Profil , 24.6.2012 feeder - náčiní, doplňky
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NTmmy - Profil | Po 2.7.2012 19:04:06

Když se budeš k tomu navijáku dobře chovat tak ti vydrží. :)

    NAzeal - Profil | Po 2.7.2012 18:16:43

    Tmmy >> kedze o nich nikto nic nevie, a nenasiel som ani off. stranku vyrobcu, takze so servisom by to bolo tazko, objednal som teda okumy longbow 30ky....skusal som vela baitov a okuma sa mi zdala najpevnejsia a snad nieco vydrzi :)

      NTmmy - Profil | Pá 29.6.2012 19:29:17

      Já mám od Okumy Eduro ENB-30 a maximálí spokojenost!
      http://www.rajrybaru.cz/eshop/navijak-okuma-enduro-​enb-30.html
      Je levnej ale vydrží. A měl by mít záruku na 2 roky.

        NAzeal - Profil | Út 26.6.2012 14:18:50

        kiklop3 >> pozeral som nan, ale zda sa mi velmi tazky....