Jaxon PXL 300

cawte mate niekto skusenosti s navijakom jaxon pxl 300
Autor diskuse: adam-t. - Profil , 14.6.2012 feeder - náčiní, doplňky
26 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMraroz (houba) - Profil | Út 14.8.2012 15:07:09

Mám ten naviák taky zatím jsem s ním neměl žádnej problém jenom barva se dost loupe (na cívce).

    NAnýzový dědek - Profil | So 16.6.2012 20:32:01

    adam-t. >> Tak jestli ho kupuješ jen kvůli bojovce, tak si raději připlať a kup si obyčejnou exage s bojovkou.
    Ale jinak musím říct , že na tenhle je docela spolehnutí.

      Nadam-t. - Profil | So 16.6.2012 9:30:54

      :) ok dufam ze bude dobry a nie niaky onicom,ale ja to kupujem hlavne kvoli tej bojovej brzde

        NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.6.2012 23:26:28

        adam-t. >> hm, tak si ho dobře prohlídni, aby nebyl vylágrovanej zatoč s ním - prostě ho vem do ruky.

          Nadam-t. - Profil | Pá 15.6.2012 23:18:22

          u nas sa normalne predavaju a v bazare som nasiel za 18

            NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.6.2012 14:22:27

            salamander >> není zač.o))

              Nsalamander - Profil | Pá 15.6.2012 14:18:59

              Anýzový dědek >> diik :)

                NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.6.2012 14:00:08

                salamander >> držím palce, aby vydržely co nejdýl..o))

                  Nsalamander - Profil | Pá 15.6.2012 13:46:04

                  Anýzový dědek >> este nehovorme hop :)

                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.6.2012 13:40:22

                    salamander >> tak jsi holt měl štěstí.

                      Nsalamander - Profil | Pá 15.6.2012 13:38:56

                      Anýzový dědek >> fuha netusim jeden som kupil v akcii za 50% a druhy z bazáru

                        NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.6.2012 13:37:45

                        salamander >> ono fakt záleželo v té době odkud ten Jaxon byl. Pokud jsi chytil polskou serii, tak mohl být dobrý. Ale jak to bylo z Číny, tak to byla loterie..o))
                        Edit:ten Penax bych vzal klidně znovu, kdyby byl..o))

                          Nsalamander - Profil | Pá 15.6.2012 13:32:23

                          Anýzový dědek >> nuz ja mam VX 2000 a 3000 a zatial sa nemozem stazovat mozno mam nejaku inu verziu. kazdopadne za tie peniaze co som ich zohnal aj keby daju este rok tak to staci

                            NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.6.2012 13:23:16

                            siri >> takhle to neporovnávám- jsou pidlooký všichni a vyráběj zmetky protože čecháčci koupí vše.

                              Nsiri - Profil | Pá 15.6.2012 13:11:16

                              Anýzový dědek >> Hm, takze China jako Japan? :) Bo Korejci se uz kvuli jistym historickym zkusenostem srovnavaji spis s Japonci, nez s Cinany...

                                NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.6.2012 13:04:24

                                siri >> Ono je to jedno kterej pidlookej to dělá...o))))

                                  Nsiri - Profil | Pá 15.6.2012 13:02:52

                                  Anýzový dědek >> Made in China? Jaxonacky navijaky nedelaji Korejci?

                                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.6.2012 12:49:57

                                    salamander >> Ale tenhle Penax PXL 300 Match je na feeder velice dobrý- používal jsem ho skoro rok na vláčku a pak jsem ho dal na feeder. Mám ho cca4-5 let bez poruchy.

                                      NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.6.2012 12:43:59

                                      salamander >> Já mám taky VX 4000,ale ti zmetci v Číně dali na hlavní osu plastové jehličkové ložisko a to se mi zapeklo a navi je k ničemu.

                                        Nsalamander - Profil | Pá 15.6.2012 12:39:36

                                        ja mam od jaxona 2 navi na vláčku myslim ze je to model VX machine a po dvoch rokoch funguje stale dobre. tak si myslim ze by to nemusela byt spatna volba

                                          NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.6.2012 12:38:33

                                          adam-t. >> jak se sklápí klička. V tom mechanismu je taková pružinka jak do propisky.

                                            NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.6.2012 12:37:17

                                            adam-t. >> Naviják je to vyhovující vzhledem k prutu Jaxon Syrius.- je od stejné firmy.

                                              Nadam-t. - Profil | Čt 14.6.2012 22:12:20

                                              a ktoru pruzinku myslis?

                                                Nadam-t. - Profil | Čt 14.6.2012 22:01:58

                                                no hej presne ten je to dobry navijak? Pretoze chcem zacat s feederom a idem si kupit udicu a chcel by som k nej tento navijak

                                                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 14.6.2012 15:37:10

                                                  Máš na mysli tento?

                                                    NAnýzový dědek - Profil | Čt 14.6.2012 15:24:38

                                                    Mám jej a mimo vadné pružinky v klice je v naprostém pořádku.....o))