- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Muškaření na MP vodě se suchými muškami a nymfami
Dobrý den,
stala se mi jedna nepříjemná událost. Byl jsem muškařit na MP vodě se suchými muškami a nymfami a přišla RS a dohadovala se se mnou o tom, že na MP vodě můžu muškařit až od 16.6. Tak bych se rád zeptal, zda došlo k nějaké změně a opravdu se už nesmí muškařit nebo se jen RS mýlila. Problém je v tom, že jsem se ptal i dalších z naší MO (RS) a ti říkali to samé, že se nemůže. Tak kde je pravda? V řádu ani dodatku jsem nic nenašel, co by to zakazovalo. Mám povolenku platnou pro Severní Moravu a Slezsko.
Pokud bych byl v právu, tak jak se mám bránit, když celá MO má opačný názor?
stala se mi jedna nepříjemná událost. Byl jsem muškařit na MP vodě se suchými muškami a nymfami a přišla RS a dohadovala se se mnou o tom, že na MP vodě můžu muškařit až od 16.6. Tak bych se rád zeptal, zda došlo k nějaké změně a opravdu se už nesmí muškařit nebo se jen RS mýlila. Problém je v tom, že jsem se ptal i dalších z naší MO (RS) a ti říkali to samé, že se nemůže. Tak kde je pravda? V řádu ani dodatku jsem nic nenašel, co by to zakazovalo. Mám povolenku platnou pro Severní Moravu a Slezsko.
Pokud bych byl v právu, tak jak se mám bránit, když celá MO má opačný názor?
Autor diskuse: Březi - Profil , 2.6.2012 muškaření - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NMates PB - Profil | Po 4.6.2012 8:59:05
Já bych všem RS sebral placku, muškařům bych zakázal kdekoliv chytat a Anýzákovi bych zakázal přístup na internet.Tak.
NKnapík - Profil | Po 4.6.2012 8:45:18
Anýzový dědek >> drahý Roberte, pokud budeš chytat u tebe na rybníku v době před 16.6. např se splávkem na plavanou a jako nástrahu použiješ dejme tomu chrostíka, tak jakým stylem budeš lovit a bude to tedy podle tebe povolené ???
Jak už níže uvedli kolegové, jsi zcela mimo mísu
Btw. sám jsi bez obav lovil před 16.6. na marmišku pod splávkem, pokud se dobře pamatuju ...
Jak už níže uvedli kolegové, jsi zcela mimo mísu
Btw. sám jsi bez obav lovil před 16.6. na marmišku pod splávkem, pokud se dobře pamatuju ...
Nmalinko - Profil | Ne 3.6.2012 19:51:52
Nevim, jestli uz to sem nekdo daval, ale na stranka CRS v odpovedne odpovida svazovy pravnik. A je tam napsano, ze lov na umelou musku na mimopstruhovych vodach CRS je povolene po cely rok.
Npepa-č - Profil | Ne 3.6.2012 19:32:34
iwanhoe >> pro tebe by stačilo zakázat sedět, bys dochytal. :)
NButchi - Profil | Ne 3.6.2012 19:30:50
kakr >>
To mně nepřísluší soudit.
Podle mě je totálně ujetá definice Muškaření v RŘ - myslím tím muškaření a lov na umělou mušku.
Z toho by člověk blil, muškaření je jen jedno a může se tak chytat celý rok.
To mně nepřísluší soudit.
Podle mě je totálně ujetá definice Muškaření v RŘ - myslím tím muškaření a lov na umělou mušku.
Z toho by člověk blil, muškaření je jen jedno a může se tak chytat celý rok.
Nhovadoz - Profil | Ne 3.6.2012 19:26:11
U nás v práci, když se objeví kolektivní debi...a, tak se udělá školení a bludy se vyvrátí.
Nechceš to zařídit pro vaši MO?:-))
Změna MO pro tebe nic neřeší, spíš tedy chodit chytat jinam.
Mam taky pár takovejch zkušeností, kdy mi dokonce tvrdil porybnej, že je to stejný, jako když vláčim.:-)
Nechceš to zařídit pro vaši MO?:-))
Změna MO pro tebe nic neřeší, spíš tedy chodit chytat jinam.
Mam taky pár takovejch zkušeností, kdy mi dokonce tvrdil porybnej, že je to stejný, jako když vláčim.:-)
Niwanhoe - Profil | Ne 3.6.2012 18:47:20
pepa-č >> i šukat by se mělo zakázat .. rodí se přespříliš individuí podivných .-)
NMaleničák - Profil | Ne 3.6.2012 17:08:29
Anýzový dědek >> Ne ,neměl. Já tak chytal už před zhruba sedmi lety.Porybnej si ode mne jednu chlebovku dokonce vzal,že to taky zkusí.:) Jen místo zplávku jsem měl kulové plovátko,pro tento způsob lovu je praktičtější.:))))))))
NAnýzový dědek - Profil | Ne 3.6.2012 16:47:44
takže páni hmyzáci. Podle vás bych tedy neměl mít žádný problém, pokud si na rybníku ke splávku přivážu místo háčku třeba chlebovku?
alespoň toto z vaší debaty vyplývá
alespoň toto z vaší debaty vyplývá
Npepa-č - Profil | Ne 3.6.2012 16:35:17
od příštího roku bude muškaření i lov na umělou mušku zakázán celoročně.
tyhle zmatky za to nestojí.
tyhle zmatky za to nestojí.
NMichal - Profil | Ne 3.6.2012 15:52:59
Salmo1 >> no jo, co naděláme, nemáme to jednoduchý :-) líbí se mi "právní důkaz od MZe" :-) to jsme ve škole nebrali, právní důkaz :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
19:43NO muškách, umělých 34432
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoNPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.















