- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder - stojánek, držák, vidlička
Rybáři, u jednoho rybáře jsem viděl vidličku na feedrový prut kterou používal, viz. obrázek ... pokouším se jí sehnat ... nepoznáváte jí někdo, kdo je výrobce, případně ve kterém internetovém obchodě jí mají ... děkuji za odpovědi ....- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NMartin M. - Profil | Čt 3.6.2021 10:40:34
Nplavan - Profil | Čt 3.6.2021 10:09:27
Nplavan - Profil | Čt 3.6.2021 10:06:08
NCalex - Profil | Čt 3.6.2021 8:50:42
NCalex - Profil | Čt 3.6.2021 8:28:53
NCalex - Profil | Čt 3.6.2021 8:27:11
Nplavan - Profil | Čt 3.6.2021 0:00:17
Nplavan - Profil | St 2.6.2021 23:49:17
NMartin M. - Profil | St 2.6.2021 23:44:22
NCalex - Profil | St 2.6.2021 21:56:24
Nplavan - Profil | St 2.6.2021 21:53:32
NCalex - Profil | St 2.6.2021 21:03:17
Njurau - Profil | Po 8.10.2012 17:28:32
Noskus - Profil | Po 8.10.2012 17:16:42
Njurau - Profil | Po 8.10.2012 17:01:39
NCalex - Profil | Po 8.10.2012 16:18:00
Ntucnak11 - Profil | Po 8.10.2012 11:06:18
NSven - Profil | Ne 7.10.2012 20:25:47
Mám takové forichtunky dva, takže na jeden dám prut a na druhý misky. (fotku z terénu nemám)
Ale asi jsme si nerozuměli. Já měl na na mysli, jak tu symetrickou trojnožku předělat na něco takového: http://www.gardnertackle.co.uk/products/scuds-brollystorm-poles/scud-block/
NMiPo - Profil | Ne 7.10.2012 20:05:42
(fotky jsou použity od kamaráda,svůj nemám ofocen)
NSven - Profil | Ne 7.10.2012 15:14:26
U sklápěcího triadapteru to vyjde nastejno s pevným.
Aby si zachoval stabilitu trojnožky, musíš zachovat úhel předních nohou a tedy logicky použít zadní nohu stejně dlouhou jako jsou přední. Stejně jako u adapteru z odkazu.
Kdybys použil třetí nohu delší, bude mít stojan tendenci přepadávat dopředu.
Navíc se vychýlí osa vnitřního, středového závitu a tedy i rohatinka nebo hrazda do záporného úhlu. Prostě bude nakloněná na opačnou stranu než je třeba.
U naklápěcí hrazdy to sice můžeš eliminovat jejím naklopením ale s tou nestabilitou nic nenaděláš :-)
NMiPo - Profil | Ne 7.10.2012 12:04:00
NSven - Profil | Čt 4.10.2012 22:50:23
Hmm, pravda. Docela drahé v porovnání s cenami za normální triadapter, který se dá koupit i za:
http://www.rybshop-lz.cz/product/stojany-a-vidlicky/triadapter/309
Takže Gardneru díky za nápad :-)
Obětuju jednu vidličku, uříznu závit i s cca 2cm tyčky, vyvrtám kolmo k ose, do boku těla díru prům. 5mm a vlepím ji tam až po závit.
Z triadapteru vyšroubuju jeden vnější závit, našroubuju ho do stávající, středové díry těla a fertig :-)
http://www.gardnertackle.co.uk/products/scuds-brollystorm-poles/scud-block/
Pokud by ty úhly byly moc divoké, tak obětuju tři obyč, rohatinky a jednu vidličku a sehnat kousek Al na tělo nebude problém.
NCalex - Profil | Čt 4.10.2012 20:56:42
Zdar, dělá se to v UK. Gardner Tackle. Nejblíž se to dá sehnat na Slovači, jako samotnej díl stojanu. Na to, že to je kousek uřízlý kulatiny s pár závitama je to docela drahý. Při troše šikovnosti........http://www.pelada.sk/gardner/stojany-a-podpery/page3.html
NŠplíchy - Profil | Čt 4.10.2012 20:21:04
NWoohooo - Profil | Čt 4.10.2012 11:50:15
NSven - Profil | Čt 4.10.2012 11:31:26
Moc by se mi hodil. Díky :-))
NSAHIB - Profil | St 3.10.2012 21:54:45
nenene,
myslím skutečně tu rahatici-))o to se mi jedná..díkes za nápad-))
NCalex - Profil | St 3.10.2012 21:49:32
NSAHIB - Profil | St 3.10.2012 21:41:37
nazdar,
myslíš klasický gumový rohotky na vidle,ju?..
O těch jsem už přemýšlel,zda by to tam pasovalo...
NCalex - Profil | St 3.10.2012 21:39:14
NSAHIB - Profil | St 3.10.2012 21:24:35
měl bych na Vás jeden dotaz,..
Když si budu dělat nějakej samo-doma stojánek(držák) na feeder,a budu např.k výrobě použivat i triadatptér-tak tam problém nebude,páčto jsou tam 3 "nožky" se závitem ven-jedna dovnitř..- zespodu na stabilizační vidličku..
A tady to začne..,závit udělat bych si uměl.ale pokud je mi dobře známo,je to závit anglán- ale s jiným stoupáním.. a jak ho vykouzlit na tu nožku stabilizační,aby se dal našroubovat"dovnitř",nebo na jakoukoliv nožku-vidličku
A ten se dá jak "vykouzil"..?-)
poraďte -))
NSven - Profil | St 3.10.2012 20:59:59
Ten spodní, s aretovanou kulatinkou, je kácedlo. Sice je krásně zpracovaný ale při silnějším nebo bočním záběru se vrchní část skácí a prut ti může vypadnout.
Ten stojan od Korumu je sice parádní ale spíš jen na řeku. Pro mě by to byl další zbytečně komplikovaný krám na tahání k vodě. Mám rád jednoduché, pokud možno bezúdržbové věci a proto mi ty fenclovky vyhovují :-)
NŠplíchy - Profil | St 3.10.2012 18:05:16
NSven - Profil | St 3.10.2012 12:58:04
Vyzkoušel jsem nejrůznější stojánky, držáky a vidličky a nakonec ze všeho nejvíc, mi vyhovují "fenclovky" za stovku (starý model s bužírkou).
NŠplíchy - Profil | St 3.10.2012 6:53:55
NSven - Profil | Út 2.10.2012 21:51:49
http://www.hobby-g.cz/153-Stojany-a-vidlicky/5062-Korum-stojan-Double-Rod-River-Tripod.html?page=3&back=view
Ntym - Profil | Po 1.10.2012 19:36:12
Nevím, kde ji vyštrachal :-)
Npista85 - Profil | Po 1.10.2012 13:11:37
Nkizi - Profil | Ne 30.9.2012 20:24:19
Ndrobcek - Profil | So 23.6.2012 19:56:05
http://www.siluruskn.sk/www-webareal-sk-silurus/eshop/37-1-Stojany-stojanky/0/5/3468-Stojan-na-pruty-Hojdacka
Čtenáři této diskuse také sledují
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NS feederem na kapry96912
NPreston - vše kolem této značky.4055
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NFeederařina na řece64328
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NDrennan - zkušenosti, rady, tipy1367
NGURU - vše kolem téhle značky6270
Kde to žije - feeder
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNFeederařina na řece 64328
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...


































