Pellet feeder - pelety místo vnadící směsi

Uvítám rád veškeré poznatky a rady ohledně tohoto stylu, nejlépe s fotkami.
Autor diskuse: MartinPr - Profil , 22.5.2012 feeder - techniky lovu

Naxel82 - Profil | St 13.6.2012 18:56:45

jinak RR od DB mi poraďil kolega Draveček. mám to s dipem. opravdu fungujou mám na ně pár kapříků a pěkných cejnů. opravu jak mi to zlomí špici vím že ti je od 30cm a víše:) ale zkusím ty pstruží peletky s RR jak tu píšete. že bych konečně netahal kýbl sebou:))

    Naxel82 - Profil | St 13.6.2012 18:45:17

    Dejv >> ahoj, co jsou ty šnečky od mika.

      Njkros - Profil | St 13.6.2012 18:11:17

      JJ ten dip jsem ted koupil tak to zkusim jeste zatraktivnit, ikdyz i tak fungujou hodne rychle

        Ntym - Profil | St 13.6.2012 17:48:23

        Wendy FOX >> Dají se s úspěchem používat tak, jak jsou. Při použití dipu nebo atraktantu budou ale dříve nalezeny. Na tyto pelety je přímo dip i atraktant Robin Red. Oba lze použít i do PVA.

          NBLACKHAMER - Profil | St 13.6.2012 16:28:46

          jkros >> absolutní souhlas nejlepší pelety a nástraha vůbec podle mě společne ze pstružákama bomba :-) mám s nimi perfektní skušenost

            NWendy FOX - Profil | St 13.6.2012 16:26:25

            tym >> Zdravím! V pondělí jsem koupil Robin Red o průměru 0,15 mm. Chci se zeptat, zda je potřeba tyto pelety ještě nějak dipovat a případně čím?

              NTT_Mirec - Profil | Po 11.6.2012 22:12:42

              Knedlhans >> ta ryba bola v podberaku a napodlozke ,,pred fotenim som ju vybral z podberaku a polozil na to mokre miesto kde bol podberak ,tak a po foteni zase do podberaku a sup do vody,tak neutrpela ani skrabancek ,bola to rychlovka ,sa neoplatilo macat celu podlozku ,stacilo to mokre miesto od podberaku

                NKnedlhans - Profil | Po 11.6.2012 22:02:26

                TT_Mirec >> Jen takovy detail,tu podlozku musis polejt vodou nez na ni polozis rybu.Takto jsi rybu poskodil vice nez kdyby jsi ji polozil na travu.

                Pokud je podlozka mokra a jen ja jsem slepy tak pardon...

                  NTT_Mirec - Profil | Po 11.6.2012 21:58:59

                  na feeder na halibut peletku

                    NLejboj - Profil | Ne 10.6.2012 18:56:35

                    Uz asi 4 tydny testuju stredoceske reky s peletami a jednoznacne nejlepsi RR. Nejen na kapra. Halibutka je velmi nesmela. Ted to zkusim parkrat na nejakem stojaku.

                      NLejboj - Profil | Ne 10.6.2012 18:52:52

                      V prave poledne :)

                        NLejboj - Profil | Ne 10.6.2012 18:51:21

                        ráky >> Vetsinou jo, pouzivam liquidy od DB, hodne halibut, source a brasem. Trochu na pelety a pak to zaleju vodou. Idelani do rana, ted jsem je nechal jen hodku a nebylo to ono, lepily se a sly blbe z krmitka.

                          Nráky - Profil | Ne 10.6.2012 17:42:32

                          Lejboj >> Zdar když používáš ty expandery zalejváš je nejakým atraktantem?

                            NLejboj - Profil | Po 4.6.2012 18:44:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dnes na rece na RR a hazel jsem to do prostred :)

                              NLejboj - Profil | St 30.5.2012 20:36:46

                              RR od Dynamite fakt fungujou, reky ve strednich Cechach, rybniky na Morave, rychlej nastup, do 10 minut zabery, dneska rano sli krasni jelci par minut po zakrmeni

                                Nmakass - Profil | St 30.5.2012 15:49:48

                                Lejboj >> ten RR chci taky vyzkoušet,jen co to uvidím někde na krámě

                                  NLejboj - Profil | St 30.5.2012 14:38:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dnes rano expandery do krmitka a RR pod hacek :)

                                    NMojo - Profil | St 30.5.2012 8:32:39

                                    jkros >> jo jo, tyhle mi taky šlapou.

                                      NDejv - Profil | Ne 27.5.2012 21:16:18

                                      draveček >> nejsou ale s dírkou, ale jdou dobře vrtat.

                                        NDejv - Profil | Ne 27.5.2012 21:15:32

                                        ráky >> jj..:-)))