Písek a okolí - kam ?

Zdar, 13.-14.5. jedu pracovně do Písku. Ve volnu (noci u vody) chci někde zalovit. Poradí někdo, kam se vrtnout anebo si mě přímo někdo veme pod křídla a bude mi dělat průvodce ??
Autor diskuse: Dejv - Profil , 7.5.2012 všeobecné - revíry, cestování

killer1 - Profil | Čt 10.5.2012 20:29:26

Dejv >> uvidím, dneska sem byl u ostrova a 4 kapříci na prutě, z toho 3 venku a největší 52cm+ dost cejnů, karásků, plotiček, perlínků+ jako bonus línek

    Dejv - Profil | Čt 10.5.2012 20:18:39

    killer1 >> počítám, že k vodě bych moh dorazit tak kolem 6.

      killer1 - Profil | Čt 10.5.2012 20:14:24

      Dejv >> aha, tak to nwm, jestli budu moct

        Dejv - Profil | Čt 10.5.2012 19:54:38

        killer1 >> neděle večer a pondělí večer. A zrovna má bejt kosa sakrblé...

        Chceš se přidat ?

          killer1 - Profil | Čt 10.5.2012 18:48:58

          Dejv >> a kdy budeš chytat, už i sobota večer?

            killer1 - Profil | Čt 10.5.2012 18:48:37

            petrhod >> jojo, to pamatuju, tam byli tloušťáci i kolem 60cm, ale letos nwm nwm, dost se jich spláchlo dolu

              petrhod - Profil | St 9.5.2012 22:19:10

              Až budeš v Písku doporučuji ti mrknout ze starého kamenného mostu a vem si rohlík pozoruj jak tloušti berou kachnám ze zobáku krmení ,bylo to sice vloni o prázdninách ale podle mě tam budou a to mě svrběly pazoury :-)

                RTckar - Profil | Út 8.5.2012 21:26:20

                Dejv >> nvm no hezká řeka je kolem kestřan kousek od písku celkem klidná a dost hluboká jak je to s rybama ale nvm

                  killer1 - Profil | Út 8.5.2012 21:16:44

                  Dejv >> jj, to bude nejlepší

                    Rybatorstr - Profil | Út 8.5.2012 21:16:44

                    Dejv >> :-))))

                      Dejv - Profil | Út 8.5.2012 21:16:19

                      killer1 >> mrknu tam a uvidí se.

                        Dejv - Profil | Út 8.5.2012 21:15:22

                        Rybatorstr >> oukej..:-))

                          killer1 - Profil | Út 8.5.2012 21:13:20

                          Dejv >> tak to asi bude nejlepší u toho Smetáka

                            killer1 - Profil | Út 8.5.2012 21:12:22

                            Dejv >> aha, ty chceš spát v autě, tak to nwm, kolem ostrova chodí v noci někdy podivný individua:-)))

                              Rybatorstr - Profil | Út 8.5.2012 21:09:48

                              Dejv - >> Až pojedeš do Strakonic, tak se ozvy, určo něco vymyslíme. Ať se ti daří :-))

                                Dejv - Profil | Út 8.5.2012 21:01:25

                                RTckar >> a co třeba nějaký úsek mimo město, přeci jen chrápat v autě, kde mě bude vočumovat kdejakej pejskař není to pravý vořechový..:-))

                                  RTckar - Profil | Út 8.5.2012 20:56:29

                                  Dejv >> tam je to jedno ta ryba je hodně rozjetá takže klidně která se ti bude víc líbit akorát u zimáku je hlubší voda

                                    Dejv - Profil | Út 8.5.2012 20:55:16

                                    killer1 >> soukromák nebrat..

                                      Dejv - Profil | Út 8.5.2012 20:55:02

                                      RTckar >> zkusím to asi u toho ostrova. Z který strany, od zimáku ?

                                        killer1 - Profil | Út 8.5.2012 20:49:17

                                        Dejv >> jedině šarlák, ten je přímo v Písku, ale za 300kč:-)

                                          RTckar - Profil | Út 8.5.2012 20:47:59

                                          Dejv >> zkus naproti Ostrovu a myslím si že si zachytáš

                                            Dejv - Profil | Út 8.5.2012 20:41:49

                                            RTckar >> to radši tu řeku.

                                              RTckar - Profil | Út 8.5.2012 20:39:02

                                              Dejv >> jestli chceš opravdu stoják volil bych orlík :)

                                                Dejv - Profil | Út 8.5.2012 20:35:37

                                                killer1 >> u Písku fakt není nějakej rybník ???:-))

                                                  killer1 - Profil | Út 8.5.2012 20:31:04

                                                  Dejv >> tak o svazovém stojáku u Písku teda nevím, možná se někdo ozve:-)

                                                    Dejv - Profil | Út 8.5.2012 18:58:28

                                                    Ještě někdo nějaké tipy, třeba na stojáček ??