Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NMirek66 - Profil | Pá 6.7.2012 0:46:35

Tak jsem se vrátil od vody a ani tukánek,náznak,prostě nic,hnus fijalovej :-)))
V sobotu pujdu k vodě,pátek bude odpočinkový.Pa a dobrou.

    NMirek66 - Profil | Čt 5.7.2012 16:31:58

    Tak klučíci,u nás v Tachově je bouřka a leje,jako z kropáče,večer jdu na hadice.:-)))

      NMirek66 - Profil | Čt 5.7.2012 15:28:10

      Stanley88 >> Ja vim,klame to dost.Až bude pořádnej had,tak sem dám foto,ale mam obavy,aby se sem foto vešlo.:-)))
      Večer mažu k vodě,juchůůů.

        NStanley88 - Profil | Čt 5.7.2012 13:10:22

        Mirek66 >> vidíš, jak to klame

          NMirek66 - Profil | Čt 5.7.2012 12:59:55

          Stanley88 >> Ahoj,jsou to prckové,neměli ani 40cm.:-)

            NStanley88 - Profil | Čt 5.7.2012 12:38:11

            Mirek66 >> Nevypadají jako prckové:-)

              NMirek66 - Profil | Čt 5.7.2012 10:51:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Také jsem měl nahozeno na ocásek z rybky,ale nepřišlo nic.Jen na žížaly tahaly.

                NMirek66 - Profil | Čt 5.7.2012 10:49:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Zdar rybáří,tak jsem včera večer zkoušel,tahaly prckové.Byli vráceni zpět.:-)

                  Nplacew - Profil | St 4.7.2012 23:09:22

                  dada11 >> Ked je trosku suchsie, tak treba ist po polnoci, aspon co ja mam taku skusenost. Meni sa to diametralne...

                    Ndada11 - Profil | St 4.7.2012 22:51:03

                    Tak jsem skoušel, tak jak včera nachytat rousňáky. Čistá nula, jednoho jsem jen zahlídnul.

                      Ncmeliak87 - Profil | St 4.7.2012 8:42:48

                      pajagogo >> no kupovat rousnice :)uhory tam su mam ich okolo 10 ks za par vychadzok najvacsi 90cm skusim rybku mozno pride metrovy :)

                        Ndada11 - Profil | Út 3.7.2012 23:06:34

                        Tak jsem se vrátil z asi hodinovýho lovu rousnic. Přesně 40 a šel jsem domů, sice nic moc, ale se starou zásobou jich kolem 100večky bude. Takže spokojenost. Teď ještě vyřešit dopravu. A hurá na ně.

                          Npajagogo - Profil | Út 3.7.2012 22:45:26

                          cmeliak87 >> pokud víš že tam nějaké hadice plavou tak rybku vezmou stejně ochotně jako rousnici, obzvlášť ty větší, chytali jsme je jak na živou tak i na mrtvou a nebyl v tom zas takový rozdíl, ale je to už dost let zpět, ničím bych ji ani nenadlehčoval, úhoř šmejdí po dně (loni u nás byli plný raků a letos zas maj v sobě dost mušlí) a tak si ji najde i tak lehce, nemusí být ani celá a může být i klidně trochu cítit, ale jen přirozenou vůní na to bacha, navíc to může vzít večer i jiný dravec, no a nakonec i u nás byly hicy a tak nezbylo než obětovat nějaký kačky a rousnice si prostě koupit, když na ně chceš chytat -:))

                            NSmejkyn - Profil | Út 3.7.2012 22:02:23

                            dada11 >> Já jsem taky na suchu ,ale už se na nás něco žene.

                              NSmejkyn - Profil | Út 3.7.2012 22:00:00

                              cmeliak87 >> Na úhoře to nedělám.Jenom na candáty.

                                Ncmeliak87 - Profil | Út 3.7.2012 21:59:39

                                dada11 >> zabaľ a pošli

                                  Ndada11 - Profil | Út 3.7.2012 21:58:34

                                  cmeliak87 >> U nás přestalo pršet asi před půl hodinou :-). Takže jdu na červy.

                                    Ncmeliak87 - Profil | Út 3.7.2012 21:40:07

                                    Smejkyn >> a keby som natlačil par guliek polystyrenu do nej nebolo by lepsie jak dakde leziaca v bahne?

                                      Ncmeliak87 - Profil | Út 3.7.2012 21:39:18

                                      dada11 >> akoze u nas neprsaalo uz tyzden a teplota je kazdy den okolo 35 stupnov takze bez sance ..to jedine ze by som zapalil kontajner na odpadky a zavolal hasicov..no sak prave ze na rybku tiez som ani nechytal ani nevidel zeby niekto chytil , ale cital ze to niektorym ide viac nez dobre

                                        NSmejkyn - Profil | Út 3.7.2012 21:32:02

                                        cmeliak87 >> Zdarec.Dej tam mrtvou a propíchej ji nožem aby se z ní lépe uvolnoval pach do okolí.