Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndada11 - Profil | Út 3.7.2012 21:30:18

cmeliak87 >> Na rybku jsem v životě žádnýho nechytil, i když sem viděl chytit 70+ na štikovku, na kaču s živou rybkou. A dneska napršelo dost, běž na rousnice. Podle mě jsou na hady nejlepší.

    Ncmeliak87 - Profil | Út 3.7.2012 21:22:02

    no co vsetci takí lovci a nikto mi neporadi ? vid. par prispevkov nizsie

      Nvrbek - Profil | Út 3.7.2012 20:11:52

      taty na domazlicku bida a kdyz,tak jen kanicky

        Ndada11 - Profil | Út 3.7.2012 17:59:36

        moris >> Dělaj i pětilitrové flašky. Takže můžeš hóódně ochutnat.

          Nmoris - Profil | Út 3.7.2012 16:24:14

          dada11 >> Myslíš mléko pracujícího lidu :-) ? Ale já bych z toho také něco chtěl mít :-)

            Nmoris - Profil | Út 3.7.2012 16:23:02

            Stanley88 >> Ty,né že bych Ti nevěřil,ale.... :-))

              Nkiller1 - Profil | Po 2.7.2012 21:13:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              dva páteční kousci, 61 a 58cm, byli vyuzeni , no prostě dobrota:-)

                Ndada11 - Profil | Po 2.7.2012 17:40:05

                moris >> Jinak za mě RUM. :-)

                  Ndada11 - Profil | Po 2.7.2012 17:38:55

                  moris >> Já jsem momentálně na delší trasy nepojízdnej. Tak to pošli Stanleymu, on to 100%tně rozdělí :-)).

                    NStanley88 - Profil | Po 2.7.2012 17:15:15

                    moris >> pošli flašu mě, a já to rozdělím:-))

                      Nmoris - Profil | Po 2.7.2012 17:13:34

                      dada11 >> Dobrá tedy,kdy a kde? :-)

                        Ncmeliak87 - Profil | Po 2.7.2012 17:05:37

                        zdravim lovci uhorov , nakolko uhory lovim vylucne na "nočňaky" (myslim ze po vasom rousnice) no momentalne ich asi neporiesim pretoze je sucho jak na sahare otazka teda znie lovite vacsinou na zive ci mrtve?ak mrtve tak filetujete aj nadlahcujete ci ako? dik

                          Ndada11 - Profil | Po 2.7.2012 16:20:58

                          moris >> Třeba dostaneš od Stanlyho poděkování. Ale dej flašu :-)

                            Nmoris - Profil | Po 2.7.2012 7:21:50

                            dada11 >> Vidíš to a já se chtěl trochu drze zeptat,jestli naopak za 1000 zápis něco od MRKu nedostanu .. :-)

                              NStarc55 - Profil | Ne 1.7.2012 20:03:49

                              dada11 >> To líbí, so jsem ti teď dal nepatří sem, ale k tý flašce za 1000. zápis. Přehmátl jsem se. Čau.

                                NStarc55 - Profil | Ne 1.7.2012 20:00:36

                                dada11 >> Tomu říkám smůla. Hlavně, že se tobě nic nestalo.

                                  NKuny8 - Profil | Ne 1.7.2012 18:32:04

                                  dada11 >> TO jsem tedy asi jedinej komu se to zatim nestává xD Dnes také razim, jsem zvědav. Vypadá to nadějně, ale opět zase nevim kam jít . . .

                                    Ndada11 - Profil | Ne 1.7.2012 18:24:41

                                    Kalužmistr >> To je v pohodě, já jsem zajížděl na parkoviště před barákem a paní vyjížděla z toho parkoviště. Takže jen plechy a světlo s blinkrem. Přední maska,světlo,blinkr,nárazník,blatník,chladič a pod blatníkem.

                                      Ndada11 - Profil | Ne 1.7.2012 18:05:24

                                      moris >> 1000cí zápis, platíš flašku :-))))

                                        NStanley88 - Profil | Ne 1.7.2012 15:17:16

                                        dada11 >> Jsme na tom podobně. Moje auto zase nestartuje... Ještě že mám motorku:-))