Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NSharpeR1 - Profil | Ne 24.6.2012 12:17:36

jj díky ještě o jednoho se pokusím tak možná se povede i další :-)

    NStanley88 - Profil | Ne 24.6.2012 12:11:32

    SharpeR1 >> No krása!!

      NSharpeR1 - Profil | Ne 24.6.2012 11:37:12

      Jo ja ho fotil z blízky tak trošku přibral na váze :D

        NPaul Delpiaz - Profil | Ne 24.6.2012 11:32:01

        SharpeR1 >> na tý fotce vypadá tlustej jak stehno :D

          Nsalfi - Profil | Ne 24.6.2012 11:28:18

          SharpeR1 >> peknej had

            NSharpeR1 - Profil | Ne 24.6.2012 10:58:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Stanley88 - >> Tak už jsem si taky ulovil jednu menší anakondu. Měl kolem 68-70 cm :-)

              NKalužmistr - Profil | So 23.6.2012 10:58:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Nazdar přátelé, tak jak probíhá hadilov? Mě se zatím daří škárlit pruhatí frajeři.

                NStavba - Profil | So 23.6.2012 10:54:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                tak po delsi pauze na hadech. kolegovo 67cm, jako obvykle ve 23 hod, rousnice, na hnojaka jen potahy. pak uz do pulnoci jen cejni, jeden cejn byl z kategorie 50+

                  Ndada11 - Profil | So 23.6.2012 8:46:47

                  Ahoj všichni.Dneska dávám pauzu, za dvě hoďky odjíždíme na narozeniny.Jestli dopadnu dobře, tak zítra ráno, hurá na ně.Staenly88, 972 zápisů a fotek.Za chvíli máš v diskuzi 1000, budeš slavit ? :-).

                    NPaul Delpiaz - Profil | Pá 22.6.2012 23:46:19

                    tak co... nějaké novinky z úhořího showbussinesu? na ryby se kvuli zkouškám do konce června nedostanu tak by mě alespon zajímalo jak si vedou ostatní :)

                      NStarc55 - Profil | Pá 22.6.2012 19:18:13

                      Stanley88 >> Jasně, tak by to mělo být. Dík.

                        NStanley88 - Profil | Pá 22.6.2012 19:10:31

                        Starc55 >> Nechme to byt. Posledni co chci, aby se zde rozpoutala nesmyslna hadka o ničem. Ježdík napíše ještě jednu osobní a neodůvodněnou narážku a končí..

                          NStarc55 - Profil | Pá 22.6.2012 18:59:12

                          jezdik >> To se mě nechce věřit, že by Dada11 lhal. Prosím tě v čem? Je to dobrej rybář a podle toho co zde prezentuje si to nemyslím.

                            NPaul Delpiaz - Profil | Pá 22.6.2012 15:11:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            jezdik >> trochu optimismu a nadhledu kolego ;) hádat se dá všude jinde tak si to chytání nekažte

                              Ndada11 - Profil | Pá 22.6.2012 13:05:51

                              Teď jsem si všimnul, že mě má jezdik v ignorovanejch.Takže mi asi neodpoví.

                                Ndada11 - Profil | Pá 22.6.2012 12:59:33

                                jezdik- Ty mě znáš že to tvrdíš? Jinak pro všechny: jezdik je proti mě zaujatej. Včera večer jsem se přes SZ dozvěděl třeba to, že jsem teplouš, moje manželka píča která píchá s každým, moje děti chodí do zvláštní školy ,atd.Plive skoro na každého,přečtěte si jeho komentáře.A můžete se podívat poslední čtyři stránky zpět.Udělil mi nelíbí na vše co jsem napsal,nebo vyfotil. I třeba když jsem poděkoval Kalužmistrovi. :-)

                                  Njezdik - Profil | Pá 22.6.2012 12:35:51

                                  lakoc >> Přeji hodně štěstí, narozdíl od dady11 je to prolhanec a lže

                                    Nlakoc - Profil | Pá 22.6.2012 12:32:10

                                    hadman1 >> Krásný had gratuluji. Dnes na ně vyrážím, tak snad se nějaký povede.

                                      Ndada11 - Profil | Pá 22.6.2012 12:29:51

                                      hadman1 >> Móóc pěknej had.Sedím v koutě a tiše závidím.:-)

                                        Nhadman1 - Profil | Pá 22.6.2012 11:51:53

                                        úhoř 70cm, na rousnici, zabral před 23hodinou, pěkně tlustej, vzal jsem ho ještě tak tři a roztopím udírnu pro dva to nemá cenu- jednoho mám ještě v mrazáku....