Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndada11 - Profil | Pá 22.6.2012 11:48:46

č.3

    Ndada11 - Profil | Pá 22.6.2012 11:48:18

    č.2

      Ndada11 - Profil | Pá 22.6.2012 11:47:50

      Nový flek 1

        Ndada11 - Profil | Pá 22.6.2012 11:46:18

        Tak dneska zase bez hada.Nevím co se děje ,neberou.Kdybych nechytl pár kaprů a cejnů tak jsem úplná bezrybka.Zkoušel jsem i nové fleky a kromě kaprů a cejnů ,nic.Ale zase to dohnali počtem.A stejně bylo krásně.

          Ndada11 - Profil | Čt 21.6.2012 21:33:45

          Paul Delpiaz >> Závidím :-).

            NPaul Delpiaz - Profil | Čt 21.6.2012 13:55:55

            Tak včera asi nejhorší lov hadu na vltave v libni co jsme kdy se známym zažili.
            Odpoledne ideální předbouřkový dusno že jsem byl propocenej jak prase. Nepovedlo se nachytat skoro žádný nástražní rybičky, ne zrovna příjemnej pokec s porybnym kvůli tomu že jsme zapomněl proškrtnout 1 docházku 30 docházek zpátky a zapsáni přestupku (moje blbost). No a vyvrcholenim byla bouřka při který nám tekla voda ze svahu zezadu do bot, veci padaly do vody, zapomněli jsme u vody pár kousků bižuterie a několikrát jsme si rozbili držku na bahnitym svahu při sápání do tepla domova. O tom že kromě pár plotic na rohlík při lovu rybiček se nazadařilo vubec nic mluvit netřeba :D
            Zkrátka když se daří tak se daří ;)

              Ndada11 - Profil | Čt 21.6.2012 11:48:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak dneska se úhoř nekonal žádnej.Ale na ocásek jsem si chytnul zase candátka 55cm a na ten samej ocásek ještě štiku 62cm.Takže u mě spokojenost.

                Nsalfi - Profil | Čt 21.6.2012 0:12:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dneska chyceni tri hadi, prckove kolem 50 cisel, pak nas vyhnala bourka

                  Nsalamander - Profil | St 20.6.2012 16:40:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  tak včera sa nám stalal taká raritka a chytili sme úhora cez 60 cm na rotačku. foto nemám pretože ryba sa pri podoberaní vyháčkovala

                    Ndada11 - Profil | St 20.6.2012 12:05:07

                    A ještě k těm nástražkám.Dneska mě kontroloval p.Chleboun .(Starc 55 určitě ví o kom mluvím.) A řekl mi osobně to co sem tvrdil já.Akorát prej je problém,když bych chytal v jiném kraji.A neprokázal nabytí nástražek.Sám mi tvrdil že to jakési porušování RŘ je,ale kvůli tomu dodatku by mě nikdo nic nemohl.Já jsem je napsaný měl (oukleje a plotice) a sám mi řekl že je to zbytečné.Ale taky tvrdil že se mu ten dodatek vůbec nezamlouvá,ale když je někdo napsaný nemá tak s tím nic nenadělá.Starc55 ,až se s ním uvidíš tak se ho zeptej a dej pak určitě vědět.

                      Ndada11 - Profil | St 20.6.2012 11:52:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak dneska 5 úhořů kolem 40cm a konečně jeden 70cm.A na ocásek candát 55cm.
                      70cm

                        NPaul Delpiaz - Profil | Út 19.6.2012 22:46:02

                        dada11 >> je to hroznej plevel, já ty kapře prostě rád nemam... Ale mam taky podobnej problém a to s raky, na vltave v praze se mi na rybičku pověsili za večer asi 3 :/ pochopitelně amerikánci

                          NKappa - Profil | Út 19.6.2012 20:07:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Lapen v poledne v tom šíleném pařáku při lovu sumců na cca 10 rousnic..pěkný hladovec :-)

                            Ndada11 - Profil | Út 19.6.2012 15:42:19

                            Dneska ráno jen tři,úhoři.Nějak mi to přestává jít.2x asi 40cm a 60+ všechno puštěno zpět.Ale prosím vás o radu jak vyselektovat kapra.Nahodil sem na rybyčku, nádherná jízda a asi po 5ti minutovém boji něco slušnějšího pryč.Nahodím znovu, opět nádherná jízda a.K mému překvapení kapr,schválně jsem ho změřil 45cm.Když už jsem vytáhnul třetího kapra za(všichni do 50cm) sebou na rybyčku,tak jsem začal být dost zoufalej.Nevím jak se těch prevítů zbavit.Mám úplnou klasiku:rybka kolem 10cm,obratlíček,pletenka asi40cm a háček.Jinak co ti kapři dělali to bylo neuvěřitelný.Dneska snad na háček dát hovno tak ho vytáhne každej.Snad jste byli úspěšnější.

                              NJendek - Profil | Út 19.6.2012 10:52:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak včera při tom luxusním počasí bylo spousta záběrů, ale nakonec z toho všeho potěru stál za to jen sumík okolo 30cm.

                                NPaul Delpiaz - Profil | Po 18.6.2012 22:25:49

                                Ono se to nezdá ale ta krabička má průměr 19 cm a rousnic se žížalama je tam bez hlíny čtvrt kila :) Pořád tu čtu jak vám bělotina a kdejakej plevelnej kapř sundaval rousnice tak doufám, že tohle na jednu noc a ráno vydrží, jinak budu muset kopat už u souseda abych si tu svojí populaci nevyhubil.

                                  NČekura - Profil | Po 18.6.2012 21:58:26

                                  Stanley88 >> Díky za uznání! No, u nás dušák na chcípnutí, okolo 19tý hodiny se hnala buřina, začal jsem se štelovat že bych naházel vercajk do auta a vyrazil, ale manželky ostrý pohled mi to rozmluvil. :-))) No je pravda že bych tam určitě zkejs do půlnoci, no a ráno ve 4,30 vstávám do roboty, tak jsem "dobrovolně - povinně" uznal argumenty a nechám to zase až na víkend. Jo z tý bouřky nakonec nic nebylo, asi tak 3 kapky na metr čtvereční, toť vše.

                                    NPaul Delpiaz - Profil | Po 18.6.2012 20:30:43

                                    Stanley88 >> já odpoledne kopal kompost a vybíral rousnice, nakonec jich mam plnou pulitrovou krabičku :) ale to dusno u toho bylo neskutečný, měl jsme pocit že uhoři dneska museli brát nástrahy ještě ve vzduchu :D

                                      Ndada11 - Profil | Po 18.6.2012 19:31:24

                                      Stanley88 >> Určitě se ozvu, mám ještě tejden dovolenou.Tak jim snad dám pokouřit.:-))

                                        NStanley88 - Profil | Po 18.6.2012 19:02:07

                                        dada11 >> To už samo sebou za ta léta vím:-))) kdy chodíš... pak napiš..