Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndada11 - Profil | Po 18.6.2012 18:59:17

Stanley88 >> U nás se nedá dejchat celý den.Ale já jako tradičně, vyrážím až ráno.

    NStanley88 - Profil | Po 18.6.2012 18:31:13

    Dnes je počasí na hady jako dělané, vyrážíte?? Popřípadě je u Vás, také takové dusno:-)?

      NSkontrolka - Profil | Po 18.6.2012 10:07:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Už to vím, včerejší počasí perfektní, 2 feedery, hromada rousnic, Jihlava 4 a výsledek = 2 kapři cca 50cm, dva kapři cca 40 cm, a 7 úhořů od cca 40-50cm. Když už to vypadalo na na většího hada tak bohužel po metru vedení upadl, nevím proč. Možná delší návazec ale zase bych nerad aby se mi malí zažírali, tak uvidím dnes, jestli vyjde čas. Mějte se a smějte se

        NČekura - Profil | Ne 17.6.2012 21:39:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Stanley88 >>Zkoušel jsem včera večer candáta na ocásek z plotice (malý nástražky jsem nestih sehnat), před setměním mi to vzala štičí dorostenka okolo 50 cm a potmě úhoř 65 cm. Takže já už "úspěch" mám.

          Ndada11 - Profil | Ne 17.6.2012 20:36:49

          Paul Delpiaz >> V zásadě s tebou souhlasím, ale třeba takovej Mušov.Tam to bejvalo narvaný stanama snad celej rok,i tam kde se nesmí stanovat.A nonstop tam povolenej taky nebejval.Takže si myslím, že jestli nonstop někde povolenej nebude, tak si tam člověk stejně nesedne.Stejně tam ty stany jsou a nikdo jim nic neřekne.

            NPaul Delpiaz - Profil | Ne 17.6.2012 20:27:52

            Stanley88 >> ano a to je jeden z důvodů proč za žádnou cenu nepovolit non-stop chytání. voda už tak dostává dost zabrat a neustálý kempení u vody ničemu neprospěje

              NStanley88 - Profil | Ne 17.6.2012 19:57:51

              dada11 >> Jo tedko je to u vody divoký... u nás se dozvěděli, že jsou tam sumcí a řeka vypadá jako camp.. chjo

                Ndada11 - Profil | Ne 17.6.2012 19:50:39

                Stanley88 - >> Tak jsem dneska ráno přijel a ani na jeden "flek" jsem si nesednul.Všude mi někdo seděl :-(.Šel jsem jinam a jen jeden asi 40cm a k němu mraky cejnů a nějakej kapří dorostenec.Fotku nemám určitě si dokážeš tu monstrózní hadici představit :-)).

                  NStanley88 - Profil | Ne 17.6.2012 18:45:36

                  Paul Delpiaz >> No to pak napiš:-) PS. onanoval každý kdo říká, že ne onanuje do dnes.-)

                    NPaul Delpiaz - Profil | Ne 17.6.2012 16:38:40

                    Stanley88 >> zatim na rybičky nebyl čas, jenom jsme lehka zaonanoval s vláčkou. půjdu s rybičkama ve středu nebo ve čtvrtek na noc :)

                      NStanley88 - Profil | Ne 17.6.2012 16:13:53

                      VŠICHNI: už máte nějaké úlovky na rybičky?

                        NSkontrolka - Profil | Ne 17.6.2012 15:28:47

                        Tungr >> Těžko říct, u Nás máme vysoký tlak vzduchu ale zase kalnou vodu na Jihlavce. Zítra ti řeknu jak jsem uspěl :) a pro příště to budeme vědět :)

                          NTungr - Profil | Ne 17.6.2012 11:56:43

                          Jak myslíte, že zaraagujou teď hadi na změnu teploty (oteplení) a bouřky?

                            NSkontrolka - Profil | Ne 17.6.2012 11:20:49

                            siri >> tak tak ... přesně, jen jsem nechtěl nabádat k těmto věcem takto veřejně :)

                              NČekura - Profil | Ne 17.6.2012 11:16:02

                              honzulaaa >> cíleně jsem to nezkoušel, ale včera večer mi jeden hádek zdlábnul cár z plotice nastraženej na candoše, měl 65cm, tím pádem jsem si letos konečně šáhnul na měrečnýho úhoře, už se ještě s jedním kaprem připravuje na večerní návštěvu udírny

                                Nsalfi - Profil | So 16.6.2012 23:37:01

                                mp >> peknej, na ty fotce vypada vetsi

                                  Nmp - Profil | So 16.6.2012 23:27:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ahoj - tak předevčírem se mi povedl tento kousek okolo 22:30 hodin na rousnici, 78 cm letos první slušnej kousek . Ať vám berou.

                                    Nhonzulaaa - Profil | So 16.6.2012 22:22:15

                                    nazdarek....tak,co byl někdo zkusit hady na rybku?:)

                                      Nsiri - Profil | So 16.6.2012 16:08:13

                                      Skontrolka >> Nakonec, kdyz mas rybky z obtizne prokazatelneho zdroje, neni az takovy problem je pripsat 'k dobru' nejakemu vhodnemu reviru, jeste vylepsis statistiky zajimavejsi rybkou, nez je ta jedina spravna 'ryba ceska'... ;)

                                        NStarc55 - Profil | So 16.6.2012 15:10:44

                                        Skontrolka >> Napsals to naprosto přesně. Vždy je lepší všechno zapsat a máš klid. Přeju pohodu na rybách.