Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndada11 - Profil | Pá 15.6.2012 20:31:44

hurja >> U nás, MRS pokud chytáš na rybyčku která nemá stanovenou min. délku,tak ji psát od letoška nemusíme.

    Npruhac - Profil | Pá 15.6.2012 19:58:48

    Kalužmistr >> Tobě taky,já dneska jdu naposledy,protože od zítřka už budu pokoušet jen ty naše fousatý krasavce.Zvuk rolničky mi zní v uších už tejden.Jinak přeju všem hodně úspěchů.

      NKalužmistr - Profil | Pá 15.6.2012 19:57:04

      hurja >> Já myslím že tam je kolonka na ostatní a tam bych to napsal.

        NPaul Delpiaz - Profil | Pá 15.6.2012 19:56:25

        hurja >> když jsem je měl od známýho nebo koupený tak jsem je tam nikdy nepsal a ani psát nebudu, ale tim nikoho nechci nabádat ke špatnostem. nevim jak je to správně nebo špatně ale tohle ignoruju.

          Nhurja - Profil | Pá 15.6.2012 19:50:37

          Zdar. Zitra vyražim na uhoře i candaty.....mam nalovene rybičky od kolegy z rybnika....chci se zeptat pišete do papiru kam jdete chytat že jste to tam ulovili nebo jak? Prostě rybičky nastražni musi byt zapsany a ja nevim jak.....ja to nikdy neřešil.....:-/ Neznalost neomlouva...ja vim...stydim se...prosim o pomoc :-) Jakym zpusobem psat nastražky do papiru??? Děkuji :-)

            Ndada11 - Profil | Pá 15.6.2012 19:42:54

            Kalužmistr >> Děkuji za sebe na stotisíckrát a přeji hodně úspěchů s dravci.

              NKalužmistr - Profil | Pá 15.6.2012 18:49:49

              Nazdar přátelé. Tak letos už hadi trápit nebudu, zítra začíná moje hlavní sezona vláčení a tak hadi zkusím až příští rok. Tak hodně štěstí a taky úhoři jak noha, to nám všem přeji.

                Ndada11 - Profil | Pá 15.6.2012 11:47:56

                Druhejch 65cm.Ten už tak agresivní nebyl. :-)

                  Ndada11 - Profil | Pá 15.6.2012 11:46:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak po týdnu konečně na rybách.Podařilo celkem 8 úhořů.2x65cm a 6x kolem 40cm.
                  65cm mě chce zežrat od nohou.Zakousl se mi ( sfiňa ) do tkaničky u boty a nechtěl se pustit ani za zlatý prase. :-)))

                    NČekura - Profil | Čt 14.6.2012 21:22:14

                    honzulaaa >>krásný, mají přesně udírnový rozměr :-)))

                      Ndada11 - Profil | Čt 14.6.2012 21:03:14

                      honzulaaa >> Móóóc pěkní hadi.

                        Nhonzulaaa - Profil | Čt 14.6.2012 20:51:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zdravím všechny lovce úhořů:) Jsem tu po novotě,tak nevim jak to tu funguje,snad to omrknu:)
                        Hady chytám moc rád,tak pošlu foto dvou kousků,který jsem lapil před týdnem:)

                          NSkontrolka - Profil | Čt 14.6.2012 8:53:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          V noci na Jihlavce (feeder), 2 úhoři cca 40cm, jeden menší kapřík a podobně jak píše kolega Salfi, hromada neproměněných krásných záběrů. Dnes to testnu znovu a líp připraven.

                            Nsalfi - Profil | Čt 14.6.2012 0:43:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            dneska vecer na vltave 3 hadi kolem 50cm + jeden kaprik kolem 45cm, spousta zaseku doprazdna

                              NStarc55 - Profil | St 13.6.2012 7:47:32

                              Rasto. >> Dík za vysvětlení, už je mi to jasné. Ať ti žerou.

                                Nblecha39 - Profil | St 13.6.2012 7:02:38

                                tak navrat od vody od 4do 7 ani tuk

                                  NRasto. - Profil | St 13.6.2012 6:58:19

                                  salfi >>naco chytat malych?na 3 rousnice to ma 60ka zazrate....uz ta 60ka je pomerne mala tenka...aspon u nas

                                    Nsalfi - Profil | St 13.6.2012 1:12:16

                                    Milan0022 >> nikde, vetsina nepromenenejch zaberu pochazi od malych kusu, muzes zkusit mensi sousto nebo o neco prodlouzit forpas. Me se to taky obcas stava, delaji to taky treba trumani

                                      NMilan0022 - Profil | St 13.6.2012 0:01:52

                                      tak sem se vratil domu ze slizaku a 2 kousky a hodně neproměněnejch záběru,nevite kde dělam chybu?

                                        Nplacew - Profil | Út 12.6.2012 21:59:34

                                        Rasto. >> fail rasto, fail.. :D