Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NRasto. - Profil | Út 12.6.2012 21:43:40

Starc55 >> strkac je uhor od strku..sterku...strkac po slovensky je chresti(y)s po cesky...v podstate len slaby pokus o vtip...;)

    NStarc55 - Profil | Út 12.6.2012 17:36:11

    Rasto. >> Nevím, co je strkac. Můžeš mě to přiblížit? Dík. Dal jsem líbí.

      NRasto. - Profil | Út 12.6.2012 16:24:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tento rok som si dal predsavzatie ze sa konecne vypravim na uhorov aj ja...bol som zatial 3x...vysledok 64,64,83 a strkac 72

        Nsalfi - Profil | Út 12.6.2012 10:59:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dneska jsem poprve zkusil chytat uhore ne v noci,ale rano. Za hodinu chyceni dva hadi, jeden kolem 50 cm a druhy 83 cm. Vltava v pul sedmy rano, po celonocnim desti

          NLupeň291 - Profil | Út 12.6.2012 0:52:51

          Paul Delpiaz >> Tak to používám podobně jak ty. Akorát mám úhoří háček se 2 zpětnejma hačky, po 30cm zarážka, kmen 0,28mm a placaté průběžné olůvko 20g. Dneska jsem byl na hady na žermanicích a 00 :-((.

            NStarc55 - Profil | Po 11.6.2012 22:29:46

            bfkcrewz >> V jednoduchosti je síla, ale obratlík je nutnost, pravdu díš.

              Nbfkcrewz - Profil | Po 11.6.2012 19:39:58

              Paul Delpiaz >> já to používám podobně , ale mám tam ještě obratlík ...

                NMilan0022 - Profil | Po 11.6.2012 19:32:02

                tonouš >> ja ani jednoho :-( akorad 2 kapry misto slizouna.hold se pozna amater :-D

                  NPaul Delpiaz - Profil | Po 11.6.2012 17:15:07

                  Lupeň291 >> čim jednodušší tim lepší. Úhoří háček se zpětnejma hačkama aby rousnice nepadal, po 40 cm zarážka a obyčejný průběžný olůvko. Jako kmen používám 0,25 mm. Možná má někdo o dost lepší montáž, ale mě tohle chytá spolehlivě a spíš mam pocit, že při těch motanicích co úhoř dokáže bych tam mel zbytečnost co se může někde podělat.

                    Nlakoc - Profil | Po 11.6.2012 15:50:04

                    Tak vidím, že u vás v čechách to jde, tady na morvě nic, alespoň mně. Byljsem v neděli a nic, tak snad dnes to vyjde, za chvíli na ně vyrazím.

                      NLupeň291 - Profil | Po 11.6.2012 13:21:53

                      Zdar, jaká montáž na uhoře se Vám osvědčila. Fota vítána.

                        NMike1977 - Profil | Po 11.6.2012 11:47:18

                        placew >> Nene, míchu tam nechávám. když jde na kgil tak jen vykuchaný bez hlavy.

                          Ntonouš - Profil | Po 11.6.2012 11:38:02

                          Milan0022 >> tak co včera, jak se ti dařilo?
                          já 5kousků mezi 50-70cm..

                            Nsalfi - Profil | Po 11.6.2012 1:34:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            opet na vltave s mirou, kazdej jen jednoho 60 a 65

                              Nblecha39 - Profil | Ne 10.6.2012 19:58:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              navrat od vody na 2 hodky2 zabery jeden se povedl ale ten zaber pruves 1m a jenom to poskocilo a konec

                                Ncmeliak87 - Profil | Ne 10.6.2012 19:50:20

                                placew >> mne sposobilo krasne vydymene ruzovucke masko šok gastronomicky moze byt co pises pravda ale dnes mozes zomriet barsjakymi bizarnymi sposobmi taze sa nad tym netrapim :)PS:Ak by niekto nevedel co s peniazmi za kilko vypijem poldecak uhorej krvi :)

                                  Ntonouš - Profil | Ne 10.6.2012 19:10:33

                                  Milan0022 >> těžko říct...řeka mě láká, asi bude zvedlá, ale i přesto zkusim stoják..třeba se potkáme:-)

                                    NMilan0022 - Profil | Ne 10.6.2012 19:05:26

                                    tonouš >> taky uz se strojim,a co bude lepši?řeka nebo rybník?

                                      NRazgy - Profil | Ne 10.6.2012 18:46:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      nečekanej ve tři odpoledne

                                        Ntonouš - Profil | Ne 10.6.2012 18:37:42

                                        Milan0022 >> dneska budou brát hadice jak roury od kamen!!už se strojim...