Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndrvoštěp - Profil | Po 23.5.2022 18:30:49

ŠUKI >> 😆

    NŠUKI - Profil | Po 23.5.2022 18:28:32

    drvoštěp >> Když se utopíš tak to budeš ty 🤣

      Ndrvoštěp - Profil | Po 23.5.2022 18:12:10

      ŠUKI >> Uvidíme, ale doba pytláků a lovců už je dávno pasé. Možná by ani nevěděli co to tam plave...

        NŠUKI - Profil | Po 23.5.2022 17:59:26

        drvoštěp >> Někdo ti ji mlaskne a budeš zase jenom slimtat, ty vogo..... určitě víš jaká je to dobrota!

          Ndrvoštěp - Profil | Po 23.5.2022 17:49:09

          ŠUKI >> Kdo si počká ten se dočká😆👍

            NŠUKI - Profil | Po 23.5.2022 17:46:08

            drvoštěp >> Takže dieta 🤣

              Ndrvoštěp - Profil | Po 23.5.2022 17:38:18

              ŠUKI >> Nn😭

                NŠUKI - Profil | Po 23.5.2022 17:33:24

                drvoštěp >> A chlupaté maso se neobjevilo? 🤣

                  Nberka75 - Profil | Po 23.5.2022 17:04:46

                  drvoštěp >> No i to se stává,hlavně ať se brzo vytřou nebo bude dlouho po zábavě.

                    Ndada11 - Profil | Po 23.5.2022 14:21:14

                    drvoštěp >> Neboj bude hůř😀

                      Ndrvoštěp - Profil | Po 23.5.2022 14:09:46

                      berka75 >> Čisté zero. Ani potah. Kolem břehů se třou kapři a po ceckařích opět u břehu rohlíky a chleba🙊🙉🙈

                        Ndada11 - Profil | Po 23.5.2022 11:21:45

                        drvoštěp >> 😀👍

                          Nberka75 - Profil | Po 23.5.2022 10:52:38

                          Milo 5 >> Pěkná zábava,škoda že jsi neudělal foto.Když to jde je to paráda...

                            Nberka75 - Profil | Po 23.5.2022 10:49:28

                            drvoštěp >> Bude had a možná i hlad.Máš to krásně naladěný.

                              Ndrvoštěp - Profil | Po 23.5.2022 7:40:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Maj to tam🤫🤫🤫

                                NMilo 5 - Profil | Ne 22.5.2022 23:07:37

                                Aj ja troch kaprov,cca 50-60cm...tak tym som v noci rosnaky nezbieral...ale potukali,pozreli si breh a odplavali...hady nabuduce,bolo fajn...

                                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.5.2022 21:33:21

                                  berka75 >> Příště bude hlad😆😆

                                    Nberka75 - Profil | Ne 22.5.2022 20:00:53

                                    drvoštěp >> Hlavně,že něco bralo....Had bude příště.

                                      NLadas78 - Profil | Ne 22.5.2022 18:16:13

                                      Jak já vám závidím

                                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.5.2022 16:34:45

                                        berka75 >> Už jsem doma. 3 karp. Úhoři měli siestu. Teď se připravuji navečer. Kolega dojel z Toušně. Tak se musím psychicky připravit😆😆