Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

ŠUKI - Profil | Út 24.5.2022 22:55:31

drvoštěp >> Uděluji ti výstrahu v podobě vypití jedné štamprle fernetu 🤣

    drvoštěp - Profil | Út 24.5.2022 22:42:57

    dada11 >> Jak to má grilovací velikost, tak ber👍a na předsudky nehleď😆😆😆👍

      ŠUKI - Profil | Út 24.5.2022 22:19:25

      Ladas78 >> Ale dorostou do jedlé velikosti a pak ti žobraci nechtějí brát 😉

        dada11 - Profil | Út 24.5.2022 21:30:50

        Sharry >> V sobotu jsem jich nachytal plno. Jednou to bude mor.

          Ladas78 - Profil | Út 24.5.2022 21:29:17

          Z těch malejch fousů bude problém všechno zlikvidují...

            Sharry - Profil | Út 24.5.2022 20:30:36

            ŠUKI >>
            kurde.., posledni navsteva na hady dopadla hrozne.. Zaberu dost.., ale had se kouknul z vody jen jeden... jinak brali mali fousci.. Skoro nesekatelna zalezitost... Ale zabery, ze to "bralo prut".. a vsude kolem me to pukalo jak na festivalu petard twl.. Ani žáby si nedovolily kwákat dýl jak sem tam a jednou..🤣🤣🤣

              dada11 - Profil | Út 24.5.2022 19:22:11

              ŠUKI >> 😀👍👍👍

                ŠUKI - Profil | Út 24.5.2022 19:08:11

                Tak úhoři nebrali.... dostal jsem z lovu žízeň 😜 Kapry už tady nedávám.

                  berka75 - Profil | Po 23.5.2022 22:12:10

                  berka75 >>

                    drvoštěp - Profil | Po 23.5.2022 22:07:44

                    ŠUKI >> No, přistál jsem v Mošnově a pak se ocitl u příbuzných v Ostravě. Bylo mi asi 13. Prvotní šok vystřídalo nadšení. Chlapi měli oči jako moje máma a ostatní ženské plemeno😆😆

                      drvoštěp - Profil | Po 23.5.2022 22:03:57

                      Milo 5 >> 👍 Není všem dnům konec. A mě ani nevadí že to občas nejde... Aspoň můžu přemýšlet kde je chyba a nebo problém👍

                        ŠUKI - Profil | Po 23.5.2022 22:02:01

                        drvoštěp >> Čert ví kdes vůbec byl 😜

                          Milo 5 - Profil | Po 23.5.2022 21:53:54

                          Ano,presne aj u nas....mozno tlak,mozno striedanie teplot...este nas cas pride...

                            drvoštěp - Profil | Po 23.5.2022 21:50:39

                            Milo 5 >> Jak jsem psal, ani ťuk na celé vodě. Možná změna tlaku a počasí ..

                              Milo 5 - Profil | Po 23.5.2022 21:18:14

                              Dnes ani tuk...ani kaprari nic...vo stvrok zmenim lokal...ryby moc nefotim,a uz vobec sa s nimi nebozkavam...

                                dada11 - Profil | Po 23.5.2022 19:41:12

                                phoenix410 >> Ať se daří👍😀😀

                                  ŠUKI - Profil | Po 23.5.2022 19:33:23

                                  phoenix410 >> Já jsem "ORACLE" stále ale zítra jdu na ně !!!!

                                    phoenix410 - Profil | Po 23.5.2022 19:27:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Všem Vám závidím Vaše úhoří úlovky. Pro mne je večerní, noční i jiný lov v jinou dobu na nějakou dobu odsunut. Musím se ve volném čase a po večerech učit. Né do školy, tu mám už x let za sebou, ale do práce. Potřebuji se naučit a pochopit další programovací jazyky, mám sice možnost se učit i v práci, ale je potřeba se věnovat i přiděleným úkolů a někdy se v práci k učení ni nedostanu. Ijťáci programátoři pochopí, že v dnešní době je potřeba se v IT programátorské oblasti, stále učit a jít s dobou. Tohle pochopí asi jen IjŤáci: skončila podpora Oracle Forms and Reports od Oracle a firma kde pracuji, pomalu přechází na Oracle Apex. Je potřeba přepsat několik stovek formulářů a reportů do nové aplikace. A to bez studia samo nepůjde. Holt sem si vybral obor, kde je potřeba se neustále vzdělávat a je potřeba se občas vzdát koníčku, v mém případě rybaření. Hned jak to půjde tak se vrhnu na ryby. Ať Vám to hrčí a úhoříci ať moc nepadají z háčků.

                                      drvoštěp - Profil | Po 23.5.2022 19:23:23

                                      berka75 >> 😆😆😆

                                        berka75 - Profil | Po 23.5.2022 19:00:14

                                        drvoštěp >> Jo tak,máš v plánu obohatit jídelníček.Přeji pevné nervy a úspěšný lov.