Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndada11 - Profil | Ne 22.5.2022 15:36:09

drvoštěp >> 😀😀😀

    Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.5.2022 15:34:57

    dada11 >> Psst🤫

      Ndada11 - Profil | Ne 22.5.2022 15:24:48

      drvoštěp >> Malorážku ? 😀😀😀

        Nberka75 - Profil | Ne 22.5.2022 15:15:50

        drvoštěp >> To je nádhera,nedělní pohodička.

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.5.2022 12:41:14

          berka75 >> Teď návštěva. Škoda že tu vedle sedí rybáři. Tak už vím co si mám vzít příště k vodě za náčiní😆

            NMilo 5 - Profil | Ne 22.5.2022 12:21:03

            Tak vcera od 19-21h ani tuk...potom prisiel velky mrak ,otocil sa vietor a zacalo ciste porno...70,71,72,72,74...trvalo to cca 40 minut,vsetky na jednu udicu,druha nic...potom uz nic..vsetky pustene,pockam na 8-9viatkove rady...mozno uz dnes...pekna rybacka,pekna noc,relax,o to ide...nech sa vam dari...

              Nberka75 - Profil | Ne 22.5.2022 12:14:10

              drvoštěp >> Super políčeno,přeji pěkný lov.

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.5.2022 11:55:52

                dada11 >> Díky 👍

                  Ndada11 - Profil | Ne 22.5.2022 11:42:59

                  drvoštěp >> Ať se daří.

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.5.2022 11:18:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Teď nahozeno...

                      Ndada11 - Profil | Ne 22.5.2022 11:05:28

                      Tak had nic.

                        Nryby-zabiju - Profil | Ne 22.5.2022 8:47:38

                        tak ani ťuk, ale v té kose jsem to víc než očekával

                          Ndada11 - Profil | Ne 22.5.2022 3:08:42

                          drvoštěp >> 😀

                            Ndada11 - Profil | Ne 22.5.2022 3:08:33

                            ryby-zabiju >> A jupí na ně

                              NJohnyL - Profil | Ne 22.5.2022 0:26:28

                              Dneska byla jejich noc. Už sem ze pár hadů během května letos dostal (první byl 1.5.) ale dnes to byl ten opravdový lov. 5 hadů a 5 neproměných jízd (skoro vše šlo na splávek, feedorový prut s montáží "na těžko" hodně zaostával), doba záběrů ne zcela obvyklá, od cca 8 (ještě za světla) do cca 10 (s úplnou tmou konec), Velká spokojenost s aktivitou, menší s velikostí, vše bylo kolem 50 cm +-5cm.

                                Ndrvoštěp - Profil | So 21.5.2022 20:21:40

                                dada11 >> Na gril a udírnu akorát😆👍

                                  Nryby-zabiju - Profil | So 21.5.2022 18:52:18

                                  dada11 : tak jsem asi o nic nepřišel dneska zase vyrazím no, ale dost se ochladilo, ale úhoř je nevyzpytatelný, někdy si řekneš 100% počasí a nic a jindy nic moc a jdou

                                    Ndada11 - Profil | So 21.5.2022 18:25:48

                                    ryby-zabiju >> To jsem si myslel taky. A brali sumečci 30-60 cm.

                                      Nryby-zabiju - Profil | So 21.5.2022 16:14:10

                                      tak včera jsem nasbíral možná sto rousnic, tak je na co chytat ale trochu mi štve, že jsem nebyl u vody, páč po té bouřce by to byla tutovka :-) za šera se to přehnalo a pak už jen deštík, takže 100% :D no zkusím večer, snad něco přijde. Rousnice a pivo už se chladí :D