Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndada11 - Profil | So 21.5.2022 10:32:24

Tak dneska taky nic. Na rousnice jsem tahal samé sumečky. Po bouřce, dusno, teplo a nic. Tak snad zítra.

    Nberka75 - Profil | Pá 20.5.2022 11:45:19

    drvoštěp >> Jupí a pak že to nejde,kde je malej je i velké jenže mazanej.

      Ndada11 - Profil | Pá 20.5.2022 11:11:32

      ryby-zabiju >> 👍

        Ndada11 - Profil | Pá 20.5.2022 11:11:21

        drvoštěp >> 😀😀😀😀👅👅

          Nryby-zabiju - Profil | Pá 20.5.2022 10:59:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          tak včera letos první, sice tkanička ale úhoř to je... v dáli se blýskalo, bouřka šla z Německa a jak jsme balili o půlnoci tak začalo kapat, kdo ví jak b to bylo kdyby to bylo o 2h dřív třeba, ale asi to v nich nějakou aktivitu vzbudilo, protože bylo víc záběrů bez záseku, ale před 3dny jen 2 a z toho mi to urval asi sumec okolo metru kousek od břehu, to byl tah, a kámošovi taky něco... tak příště už snad pěkný úhoř, ale první vlaštovka to je :D

            Ndrvoštěp - Profil | Pá 20.5.2022 10:27:58

            dada11 >> Hm😭 Já ve 4.30 si to seru do práce, a neděle asi taky🙈

              Ndada11 - Profil | Pá 20.5.2022 10:26:06

              drvoštěp >> Zejtra na ně. Ráno ve 4 nahazuju.

                Ndada11 - Profil | Pá 20.5.2022 10:25:30

                Bulda 64 >> Snaž se a pošleš 😀😀👍

                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 20.5.2022 10:23:08

                  Bulda 64 >> 😆😆😆

                    NBulda 64 - Profil | Pá 20.5.2022 10:04:07

                    dada11 >> jj..)
                    Tady ta diskuse mě částečně inspirovala a Karel s tím háďátkem mě taky trochu vyštengroval.. myslel jsem, že mu sem pošlu pořádného hada 🤒😉🤣🤣🤣🤣🤣

                      Ndada11 - Profil | Pá 20.5.2022 9:29:04

                      Bulda 64 >> Hlavní je, že jsi to zkusil. Tady a na gauči určitě nechytne nikdo nic.

                        NBulda 64 - Profil | Pá 20.5.2022 8:33:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Po letech jsem vyrazil na hady.. bylo to narychlo.. (
                        Zapomněl jsem doma rousnice a ještě pár "drobností:)) měl jsem jen kalifornky na hraně životnosti. Vytáhnul jsem pár větví a čudel..
                        Vyjel jsem přebytečný benzín, spálil jeden doutník a viděl ledňáčka a vydru v akci .. a hlavně- nepotkal jsem žádnýho kokota :))🤒
                        Takže vesměs vydařená akce😉

                          NŠUKI - Profil | St 18.5.2022 22:53:52

                          drvoštěp >> A línej Darďas... to je klasika 🤣 Zajišťuj nástražky.... dnes jsem to řekl kolegům a prý aspoň 30 kusů... Tak se starej a prý v sobotu tam to máš dopravit a odjedeš až v neděli, spát je tam kde🤣

                            Ndrvoštěp - Profil | St 18.5.2022 22:40:02

                            ŠUKI >> Musíš hledat. Tvl, línej chachar je horší jak línej Šošon😆👍

                              NŠUKI - Profil | St 18.5.2022 22:26:47

                              drvoštěp >> Tele nevidím žádné, úhoře také ne... to bude zítra zase výmluv 🤣

                                Nmoris - Profil | St 18.5.2022 22:16:11

                                Vidí oko úhoře stejně jako třeba kapra? Víte o tom někdo něco více?

                                  Ndrvoštěp - Profil | St 18.5.2022 17:39:18

                                  Bulda 64 >> Jjj, politika je svinstvo. Ti tři co sedí vedle chytají už rok, je zábava je neslyšet jak se baví. U mě je teď ticho před bouří. Druhej prut na lína si vyhlédli karp. Už čtyři ,,telata" se oběsili😆😆😆

                                    NBulda 64 - Profil | St 18.5.2022 17:30:38

                                    drvoštěp >> S kaprařema a tou jejich politikou je to složitější 🤨🤣

                                      Ndrvoštěp - Profil | St 18.5.2022 17:25:00

                                      Bulda 64 >> 👍👍 to ale nesmi vedle sednout vostrý kapraři. Je po klidu🤮