Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NBulda 64 - Profil | St 18.5.2022 17:23:29

drvoštěp >> jj, ti hadi, to je parádní zpestření rybačky :))

    Ndada11 - Profil | St 18.5.2022 17:10:32

    drvoštěp >> Aspoň něco 😀👍👍

      NŠUKI - Profil | St 18.5.2022 17:10:20

      drvoštěp >> Já bych řekl tak 20 a průměr.... 😜

        Ndrvoštěp - Profil | St 18.5.2022 17:05:21

        Bulda 64 >> Stačilo by 80cm navíc a přidat na průměru😆😆

          NBulda 64 - Profil | St 18.5.2022 17:03:07

          drvoštěp >> mít vo metr víc, tak je nádhernej :)))😂

            NBulda 64 - Profil | St 18.5.2022 17:02:06

            drvoštěp >> tak se dej do kupy s Rytířem :;--)))
            Ten taky furt brumlá, prej že je realista🤒🤔🥱

              Ndrvoštěp - Profil | St 18.5.2022 16:23:48

              timb >> Já sem vždy raději skeptik 😆😆

                Ndrvoštěp - Profil | St 18.5.2022 16:23:05

                ŠUKI >> To je ženy utěrka, teď mě přijela zkontrolovat a hned kecy za tu blbou utěrku😆😆😆

                  NŠUKI - Profil | St 18.5.2022 16:04:05

                  drvoštěp >> Ty si zapomněl hadr, tak sis musel sundat trencle? Roba ti neuvěří žes byl na rybách 🤣

                    Ntimb - Profil | St 18.5.2022 16:03:23

                    drvoštěp >> A to bylo keců 😂

                      Ndrvoštěp - Profil | St 18.5.2022 15:17:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Teď chycen. 15 minut po náhozu. Vzteklej byl jak anakunda😆😆😆

                        Ndada11 - Profil | Po 16.5.2022 5:15:11

                        drvoštěp >> 😀

                          Nberka75 - Profil | Ne 15.5.2022 23:40:40

                          moris >> Na obratlík liší smyčku a na hák úhoří smyčku a zatím ani jeden uzel nepovolil.Jo a ukončení toho fluocarbonu co jde lišákem do obratlíku,tak pouze dvojitá smyčka.Kamarád co chytal kapry řekl,nepoužívám praská to v uzlu a já tak dlouho zkoušel až uznal máš pravdu drží to.Co myslíš chytá na to? Ne on kaprař tělem i duší jen na pletenku,jasně že montáž.No a jak já kmen monofil konec fluocarbon.On si chytá svoje kapry a já svoje dravce.

                            Nmoris - Profil | Ne 15.5.2022 23:33:58

                            berka75 >> Jaký typ uzlu ty používáš?

                              Nberka75 - Profil | Ne 15.5.2022 23:06:40

                              Koukám takových lidí na MRKU a tady je to samej úhořobijec a region Severní Čechy.

                                Nberka75 - Profil | Ne 15.5.2022 22:58:53

                                moris >> Jo značný rozdíl,asi nejhůř je na tom pletenka.Moje zkušenost je taková,že pletenka na hada je nejméně záběrů.Třeba tlustej monofil vadí méně než pletenka.Je to moje dlouhodobý pozorování a jistě málo lidí bude nesouhlasit,ale já to tak mám.Taky dost záleží na povrchu i barvě pletenky u plavačky na hada ani nemluvím.Asi budu za debila co řeší pletenku,ale není to vůbec zanedbatelné detail fakt.Rozhodně fluocarbon je TOP,dobrá nosnost nenápadnost a jen pozor na dobrý uzel.

                                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 15.5.2022 22:53:02

                                  dada11 >> Možná odemne kupoval dřevo😆😆 Na nádraží Krupka - Bohosudov jsem měl sklad. A nebo další - hospoda u Buchtů😆😆😆🍺🍺🍺🍺🍺

                                    Nmoris - Profil | Ne 15.5.2022 22:24:15

                                    berka75 >> Čau.Já taky nepoužívám žádné připravené od žádného výrobce.Pozorovsl jsi nějaké změny v záběrech mezi pletenku a fluocarbonem?

                                      Ndada11 - Profil | Ne 15.5.2022 20:23:55

                                      berka75 >> 😀

                                        Nberka75 - Profil | Ne 15.5.2022 20:00:39

                                        dada11 >> Já su moravské Tepličák.Už 6let a stále tu kókám vokolo po těch lóžách.No prostě su naplavenina.....