Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

dada11 - Profil | Ne 15.5.2022 19:27:29

berka75 >>Teď jsem si všimnul. Z Teplic pochází má přízeň. A fotr bydlí v Krupce . 😀

    berka75 - Profil | Ne 15.5.2022 19:24:42

    timb >> Moje řeč nejvíc stoják a na řece je to dobrý i přes den.Večer na Labi hlavně otravuje sumec,na žížaly chytneš kde co a na rybku sumec od A do Z.Stoják okolo Teplic i Duchcova vyhledávám já docela pár skvělých míst je i v okolí Mostu.Nej obr úhořů mám ze zatopenýho lomu a extrém lov samej bordel ve vodě a ty prolízačky milují.

      berka75 - Profil | Ne 15.5.2022 19:17:02

      vicx >> Borec jede,ať nám to předvede u nás...

        timb - Profil | Ne 15.5.2022 19:11:36

        berka75 >> je to tak, už jsem přes den nachytal dost hadů. Já mám většinu hadů ze stojáků a i tam,kde každý říkal, že tam nejsou.
        Naproti tomu, z Labe mám jen tři.

          berka75 - Profil | Ne 15.5.2022 19:10:16

          timb >> Jo na rybku já taky rád i přesto,že rousnice vede.Jinak na angloša taky chytám a noční záběry je paráda koukat.Hlavně když jdou a neotravují pidi ryby,nebo trumen.

            timb - Profil | Ne 15.5.2022 19:08:27

            dada11 >> Já tak půl na půl ale rousnici už nechytam.

              berka75 - Profil | Ne 15.5.2022 19:02:25

              timb >> Když mu to dobře naservíruješ veme to i přes den.Prostě někdo říká haluz,já říkám proč ne klidně v poledne nejít na ně.Pravda aktivita menší,ale občas to jde třeba líp jak v noci.

                dada11 - Profil | Ne 15.5.2022 19:00:53

                timb >> Já na rybku spíš nic. Myslím hady. 99% hadů mám na rousnici.

                  timb - Profil | Ne 15.5.2022 18:59:16

                  dada11 >> Na rybku jich dám vždy nejvíc,hlavně neotravujou ostatní ryby jako na rousnici.Candat je bonus. Ale chytám vždy se splavkem(anglanem).

                    dada11 - Profil | Ne 15.5.2022 18:51:42

                    timb >> Jal se může na rybky, tak mám jednu vždy na ni. Loni ze začátku candáti a pak štiky. Had nic.

                      timb - Profil | Ne 15.5.2022 18:48:05

                      dada11 >> Ale začnu s nima, až se bude moct na mrtvou rybku

                        dada11 - Profil | Ne 15.5.2022 18:47:52

                        vicx >> Takovej už trhá vlasce jak nitě. 😀

                          dada11 - Profil | Ne 15.5.2022 18:44:39

                          timb >> Pěkný👍

                            vicx - Profil | Ne 15.5.2022 16:59:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              drvoštěp - Profil | Ne 15.5.2022 16:30:16

                              timb >> 😆👍😆

                                timb - Profil | Ne 15.5.2022 16:29:26

                                drvoštěp >> Tak chytal jsem cejny 😂

                                  drvoštěp - Profil | Ne 15.5.2022 16:26:12

                                  timb >> To je na redku😆😆😆

                                    timb - Profil | Ne 15.5.2022 15:50:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dneska v poledne na červy

                                      berka75 - Profil | Ne 15.5.2022 14:06:32

                                      drvoštěp >> Ach jo bohužel....

                                        drvoštěp - Profil | Ne 15.5.2022 12:29:37

                                        berka75 >> Celej revír bez potahu...😭😭😭