Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

berka75 - Profil | Ne 15.5.2022 12:12:55

moris >> Čau,já když používám kmen pletenku,návazec nedělám a když monofil návazec fluocarbon.Návazec si dělám svůj ten od výrobce ani jednoho neberu a i kapraři ví,že ne každý uzel je vhodný na fluocarbon.
Vypadá to jako drobnost,ale přesto na pevnost to má značný efekt.

    berka75 - Profil | Ne 15.5.2022 12:00:18

    rybomil >> Já na něho koukal,odvázanej a v tahu a asi 30m od břehu začal se točit.Čím blíže břehu zrychloval a na délku udice před očima byl tlustej jak flaška a dlouhé rozhodně přes 1m.Vím že se to těžko odhaduje,ale těm do metru co chyběl kousek tento kus hravě překonal.Kolega co jsi vylezl na svah u břehu řekl 90+ už jsem taky chytl,ale tohle je extrém co už asi nikdy neuvidím.No stále tam čeká na moji nástrahu....

      berka75 - Profil | Ne 15.5.2022 11:52:04

      drvoštěp >> Sakra,čekal jsem jak dopadneš a říkám si dnes večer,ryby nebo hokej.Poslední dobou rybí aktivita nic moc,tedy beru jen úhoří.

        ŠUKI - Profil | Ne 15.5.2022 11:08:46

        drvoštěp >> Neprotrhl se ti ráno hajzl papír..... smůla 😜

          rybomil - Profil | Ne 15.5.2022 11:05:57

          berka75 >> podle mě to není točením, ale že se mu podaří špičkou ocasu zachytit vlasec, omotat kolem těla a tím to přetrhne, nebo si vytrhne háček, pokud ho má na kraji
          držky.

            drvoštěp - Profil | Ne 15.5.2022 10:52:51

            Tvl, ani potah🙈🙈🙈

              dada11 - Profil | Ne 15.5.2022 8:43:07

              Tak had nula.

                dada11 - Profil | Ne 15.5.2022 8:42:50

                moris >> Ano

                  drvoštěp - Profil | Ne 15.5.2022 6:58:08

                  moris >> Taky bez návazce.

                    moris - Profil | Ne 15.5.2022 3:28:32

                    dada11 >> Máš vše na kmenovém vlasci?

                      dada11 - Profil | Ne 15.5.2022 3:17:59

                      moris >> Já bez navazce.

                        moris - Profil | Ne 15.5.2022 1:26:35

                        Zdar chlapi.Pouzivate jako návazec nejvíce obyčejný monofil,fluocarbon nebo pletenku?

                          drvoštěp - Profil | So 14.5.2022 23:15:08

                          berka75 >> Ráno jedu Černice👍

                            Milo 5 - Profil | So 14.5.2022 22:30:01

                            Teraz som sa vratil z hadov,pred zotmenim maly kapor a maly sumec...takze znova az po splne...

                              berka75 - Profil | So 14.5.2022 14:13:44

                              drvoštěp >> Já zatím taky nevím,rodina to rozhodne.Hlavně mě děsí mám málo žížal a ryb lačných této pochutiny je dost.

                                drvoštěp - Profil | So 14.5.2022 14:07:28

                                berka75 >> Večer budu plánovat kam zítra🤔🤔🤔

                                  berka75 - Profil | So 14.5.2022 13:53:19

                                  radek.m >> Pěkná práce,když se daří tak super.HADŮ jak na závodech.

                                    berka75 - Profil | So 14.5.2022 13:51:33

                                    Milo 5 >> Cílová ryba je,tak paráda.

                                      berka75 - Profil | So 14.5.2022 13:37:18

                                      drvoštěp >> Dík za info,chystám se dnes nebo zítra.Mám nevyřízenej účet v Čepirohách u Mostu had jak prase a nevydržel návazec i přesto,že používám návazec točil se jak turbína.

                                        dada11 - Profil | So 14.5.2022 13:07:09

                                        Milo 5 >> 👍😀