Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Milo 5 - Profil | So 14.5.2022 12:01:41

Vcera jeden uhor 80cm...spokojnost,tesne pred zotmenim...uhorov pod 75 cm pustam...Ide spln,to je zle,este tak do tmy,potom balim...

    dada11 - Profil | So 14.5.2022 11:33:37

    Elis >> Chtěl jsem původně jinam. Ale jak je takhle málo vody a bylo tam obsazeno, tak jsem musel jinam. A tam nic. Snad zítra.

      Elis - Profil | So 14.5.2022 9:10:33

      dada11 >> málo vody, na hady špatný👎. Zase to upustil na vikend.

        dada11 - Profil | So 14.5.2022 9:02:10

        Takže had nula. Zítra znovu.

          drvoštěp - Profil | So 14.5.2022 8:34:16

          berka75 >> Pod Májem. Ale musíš brzo. Furt obsazeno😭 Jestě je dobrej Kameňák v Jeníkově.

            radek.m - Profil | So 14.5.2022 8:32:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ahoj, tak nám se s přítelkyní předevčírem zadařilo, celkem 11 úhořů za večer, 7 šlo k nám domů, velikostně vše okolo 65cm, menší okolo 50cm šli zpět. Navíc měla chuť i na kapra, tak si ho chytla :-) Moc času na rybky není, tak jsme rádi. Ať se daří.

              paalo - Profil | So 14.5.2022 8:00:08

              berka75 >> tak 40 rousnic na lov. Ten karas je hrozný, hned to odrbe. Před týdnem se těch rousnic nic jiného nevšimlo krom dvou úhořů a to jsem spotřeboval myslím 4 rousnice a včera hrůza. Jako na zachytání dobrý ,ale cíl je had...

                dada11 - Profil | So 14.5.2022 6:46:27

                Bobo10 >> A do teď nic. Jen kapři a cejn.

                  Bobo10 - Profil | So 14.5.2022 6:21:43

                  dada11 >> jako vážně už tak jsi od půl 5te? 👍

                    dada11 - Profil | So 14.5.2022 4:22:22

                    berka75 >> Aspoň se nenudíš 😀😀😀

                      berka75 - Profil | Pá 13.5.2022 22:32:12

                      paalo >> Gratuluji k lovu a u nás je spousta těch zas.... trumenů.Nevím kolik je hodně žížal,ale občas když dávám rousnice na sumce mám menší spotřebu jak když jdu v květnu na hada.

                        berka75 - Profil | Pá 13.5.2022 22:26:40

                        dada11 >> Jo tak to je jasný,děti jsou děti.To já mám jinej problém,tati a kdy půjdeme zase.

                          paalo - Profil | Pá 13.5.2022 22:20:07

                          Já mám dnes tři úhoře, nej 67cm a plno karasů a kaprů. A velká spotřeba rousnic....

                            dada11 - Profil | Pá 13.5.2022 21:19:33

                            berka75 >> Začal jsem jezdit kvůli dcerce, když byla ještě malá. Aby neřvala, když jedu večer. A zůstalo mi to 😀

                              berka75 - Profil | Pá 13.5.2022 20:17:26

                              drvoštěp >> Tak paráda zábava byla,pokud to bylo docela rychlý tak asi sumec.Štiky berou rychlovky jen ty mlaďošky a tu bys vytáhl.Jo a kde jsi to zkoušel?

                                berka75 - Profil | Pá 13.5.2022 20:12:02

                                michal99 >> Jo jedna specialita je sumec,ten si dal říct a to už jsem to tam nechal jen tak ať to nemusím vytahovat.Bohužel to bylo častěji,ale zase ne na revíru kde jo dost hadů.

                                  berka75 - Profil | Pá 13.5.2022 20:06:20

                                  dada11 >> To ti závidím,já nikdy nechodil ráno protože bych se neprobudil.No a proto chodím na noc,ať nemusím ráno vstávat.Když chci chytat ráno přespím u vody.

                                    dada11 - Profil | Pá 13.5.2022 19:51:30

                                    berka75 >> Já na ně chodím jen ráno 😀😀

                                      michal99 - Profil | Pá 13.5.2022 19:39:29

                                      berka75 >> Přesně jak není do 23:00 záběr je zbytečný tam sedět.

                                        Ladas78 - Profil | Pá 13.5.2022 19:06:59

                                        Tak já jsem mimo hru víkend zase práce na zahradě a v úterý odlet za barevným rybama červeného moře snad už budou vrby po květu a začnou se dít věci