Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndada11 - Profil | Pá 13.5.2022 16:02:00

Tak zítra další pokus 😀

    Ndrvoštěp - Profil | Pá 13.5.2022 13:40:16

    berka75 >> Já teď dojel z ryb. Opět jsem zkoušel hada a líny ale na jiné vodě. Najednou brutální jízda a když jsem lehounce přibrzdil cívku tak cvak a vymalováno. Buď sumec nebo štika..

      Nberka75 - Profil | Pá 13.5.2022 13:39:58

      drvoštěp >> Jo a pěkný video a super čistá voda.

        Nberka75 - Profil | Pá 13.5.2022 13:38:55

        michal99 >> Tak hlavně že to jde,je zajímavý jak jdou ve stejnou dobu jak třeba candát,mám takovou zkušenost že když do 23:00 nebyl potah už to nešlo.To i přesto,že posuneš nástrahu blíže břehu.

          Nberka75 - Profil | Pá 13.5.2022 13:34:15

          drvoštěp >> Jo přesně to je ono,když je plno života ve vodě co by se had namáhal šmejdit.No a kamarád pozoroval sbírání pulců od velkých línů.
          Stále mu nešlo na mysl,jak ti líni nežerou jen chvilku na jaře a pak dlouho nic.
          Za chvíli to bude tak na těsto dravce a na žížaly a rybičky nebo kousky kaprovitý ryby.
          Občas mám pocit,že je lepší nastražit pravej opak.Chce to zkoušet a přeji Petrův Zdar.

            Ndrvoštěp - Profil | Čt 12.5.2022 10:14:03

            berka75 >> To mi povídej. V neděli jsem šel s matchkama na líny a úhoře. Po 5 minutách jízda a na konci štika 60+. Potom ani potah. Když jsem zkoukl vodu, pochopil jsem... https://youtube.com/watch?v=0Mr1XgBrF18&feature=share

              Ndada11 - Profil | Čt 12.5.2022 6:01:45

              michal99 >> 👍

                Nmichal99 - Profil | St 11.5.2022 22:59:17

                Takže dnes letos poprvé. Povedl se jeden 52cm puštěn a jeden pěknej se vyhákl. Záběry byly od 17:00 do 20:00 pak ani potah.

                  Nberka75 - Profil | St 11.5.2022 22:56:36

                  koralovec1 >> A nažerou se jiker a nebudou brát vůbec,nebo je budem sbírat.Neboj to byla sranda,jen občas se nažerou tak,že pak mají pauzu.Nejhorší je když je moc pulců.

                    NLadas78 - Profil | Út 10.5.2022 8:39:02

                    koralovec1 >> přesně 👍

                      Nkoralovec1 - Profil | Út 10.5.2022 7:02:43

                      Az se zacne trit bila ryba tak najedou uplne ke brehu.

                        Ndada11 - Profil | Po 9.5.2022 22:21:45

                        berka75 >> Jen budu muset čekat asi častěji.

                          Ndada11 - Profil | Po 9.5.2022 22:20:23

                          Ladas78 >> To teda 😀😀

                            Ndada11 - Profil | Po 9.5.2022 22:20:09

                            david.ch >> Jen jeden. Ale to přijde 😀

                              Nberka75 - Profil | Po 9.5.2022 20:57:38

                              dada11 >> Kdo si počká ten se dočká....

                                NLadas78 - Profil | Po 9.5.2022 20:10:13

                                phoenix410 >> vždycky půjdou tam kde je to teplejší hlavně tam bude víc žrádla a už to začíná žáby dělají tempa a začínají povídat

                                  NLadas78 - Profil | Po 9.5.2022 20:08:56

                                  dada11 >> No konečně 👍

                                    Ndavid.ch - Profil | Po 9.5.2022 20:00:03

                                    dada11 >> Dobře ty 👍

                                      Ndada11 - Profil | Po 9.5.2022 19:44:55

                                      phoenix410 >> Díky 😀😀

                                        Ndrvoštěp - Profil | Po 9.5.2022 18:57:25

                                        phoenix410 >> 😆😆😆😆👍👍👍