Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Nphoenix410 - Profil | Po 9.5.2022 18:26:34

dada11 >> Tiše závidím.

    Nphoenix410 - Profil | Po 9.5.2022 18:26:00

    Ladas78 >> Dálka to je, proto chytám tak, že jeden prut mám nahozen do dálky a druhý +/- 15m od břehu. Zatím všechny záběry jsou z dálky. Počítám, že za pár dní budou více u břehu, jako každý rok.

      Ndada11 - Profil | Po 9.5.2022 18:20:11

      Konečně 75 cm 😀😀😀😀😀😀

        Nphoenix410 - Profil | Po 9.5.2022 18:07:15

        drvoštěp >> Je to rebel, dvě rousnice sežral, čtyři rousnice pohmoždil a jednoho rybáře zesměšnil.

          NDiKe - Profil | Po 9.5.2022 16:21:02

          Elis >> No máte to tam pěkné. Tichá závist;-) Petrův zdar!

            Ndrvoštěp - Profil | Po 9.5.2022 15:42:52

            phoenix410 >> No, podej info až se zadaří tu ,,mrchu" vytáhnout😆👍

              NLadas78 - Profil | Po 9.5.2022 13:34:49

              Taková dálka já chytám 5 max 10m od 50 do 80 cm

                Nphoenix410 - Profil | Po 9.5.2022 11:37:09

                drvoštěp >> Ještě dodatek, všechny záběry byly ze vzdálenosti +/- 50m. U běhu do 20-ti m ani ťuk.

                  Nphoenix410 - Profil | Po 9.5.2022 11:35:27

                  drvoštěp >> Rak ani sumeček to nebude. Chytám na 50ha stojaté vodě a rak se na stojáku nevyskytuje, navíc by v této vodě dlouho nevydržel. Sumeček by to sice mohl být, ale za celou dobu (11 let co chytám na té vodě) jsem nezaslechl, že by se tam nějaký vyskytoval. Takže zbývá znova vychcaný úhoř.

                    Ndada11 - Profil | Po 9.5.2022 8:11:02

                    Takže nula. Jen nějakej potah a nic. Ještě chvíli vydržím, ale myslím že nic nebude.

                      Ndada11 - Profil | Po 9.5.2022 5:16:15

                      Je to tam. Tak uvidíme.

                        Ndada11 - Profil | Po 9.5.2022 5:15:14

                        phoenix410 >> Asi mají kombinačky 😀😀

                          Nberka75 - Profil | Ne 8.5.2022 23:15:59

                          Elis >> Mám 4 docházky na hada a 1ks a jeden utržené a to zrovna dnes.

                            Ndrvoštěp - Profil | Ne 8.5.2022 22:40:34

                            phoenix410 >> Buď rak a nebo sumeček...

                              NElis - Profil | Ne 8.5.2022 21:09:47

                              berka75 >> 👍

                                NElis - Profil | Ne 8.5.2022 21:09:28

                                DiKe >>je to dalesicická přehrada😉, jak je málo vody, tak je všude místa😆

                                  NLadas78 - Profil | Ne 8.5.2022 20:35:52

                                  V pondělí nejdu počkám si po bouřkách cca čtvrtek pátek co ukazuje metro ale to se může ještě 10x změnit

                                    Nberka75 - Profil | Ne 8.5.2022 20:27:38

                                    Elis >> Přesně,to přijde a když ne v květnu tak na rybičku.Docela totiž bojuji,samej trumen.

                                      NDiKe - Profil | Ne 8.5.2022 20:09:30

                                      Elis >> Zdravím. Kde to je? Jsem Ostravak, takže Vám to tam nepřijedu vychtytat;-) Jen se mi líbí to přírodní okolí.

                                        Nphoenix410 - Profil | Ne 8.5.2022 20:03:06

                                        Byl jsem v pátek a v sobotu znova cíleně na úhořích, tentokrát na jiném místě, ale ani jeden se nepodíval na břeh. V pátek jsem měl dva záběry a to ve 21 hod. a 21:30 a záseky byly do prázdna. V sobotu byl jen jeden záběr a to v 19:30 a také zásek do prázdna. Policajt mi visel aspoň metr od prutu a v sobotu, když jsem viděl, že něco už bere, tak jsem schválně k temu metru postupně přidával dalšího půl metra a ani to nestačilo. Ve všech případech byla žížala z půlky stažená. Žížalu nastražuji na háček jako fusekli na nohu a nechávám co nejmenší konce. Vůbec netuším, kde dělám chybu. Někdy mi připadá, že oni už vědí jak mne přechcat. Jsou to ryby velmi chytré. Snad máte aspoň vy ostatní příznivci úhořů více úspěchů.